خانه / تبلیغات در اینستاگرام / ۴ روش طلایی وکلیدی برای بازاریابی در اینستاگرام و افزایش فروش محصولات

۴ روش طلایی وکلیدی برای بازاریابی در اینستاگرام و افزایش فروش محصولات

۴ گام برای بازاریابی در اینستاگرام

امروزه بازار یابی از طریق ایمیل رو به افول است ; افراد در بازاریابی در اینستاگرام روی اورده اند. جالب است بدانید که  اینستاگرام توانسته رتبه اول را در شبکه های اجنماعی کسب نماید; وجالب تر این است که این شبکه اجتماعی در جهان بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر دارد; اگر بتوانیم از اینستاگرام درست استفاده کنیم;  و ترفندهای‌ آن را بدانیم به راحتی می‌توانیم; برندمان را محبوب‌تر کنیم شما حتی اگر سایت نداشته باشید; باز تا حدی می‌توانید از روش‌های بازاریابی با اینستاگرام استفاده کنید. اگر فرصت بازاریابی با رسانه‌های اجتماعی را از دست بدهید; یک ابزار تبلیغاتی رایگان و بسیار قدرتمند را کنار گذاشته‌اید.

 

روش های بازاریابی موثر در اینستاگرام

 

استفاده از آدرس وب سایت در پروفایل خود

 

اینستاگرام این امکان را به شما می دهد; که هر ادرسی بتوانید در پروفایل خود قرار دهید.بهترین حالت استفاده از این مورد این استکه شما ادرس صفحه فرود خود را در پروفایل خود قرار دهید.

 

گذاشتن عکس جذاب  در صفحه خود

 

از عکس هایی در اینستاگرام خود استفاده کنید که حس کنجکاوی را برانگیزد. . افراد اغلب با عکس‌های زیادی مواجه هستند و تنها چیزی که باعث توقف بر یک عکس خاص می‌شود حس کنجکاوی است. برای ایجاد کنجکاوی روش‌های زیادی وجود دارد.

بازاریابی در اینستاگرام

در پروفایلتان توضیحات بنویسید تا فالوورتان افزایش یابد.

سعی کنید از کلمت کلیشه ای استفاده نکنید. از کسب و کارتان یا زندگی نامه تان ننویسید;  سعی کنید دیگران مجاب کنید که چرا باید شما را فالوو کنند.و این را هم در نظر بگیرید; که به صورت مستقیم نگویید که با فالو کردن شما چه مزیتی را کسب خواهند کرد.

 

ارائه کارت های تخفیف در اینستاگرام

 

فرض کنیم می‌خواهید برای اعضای اینستاگرام خود یک فروش ویژه بگذارید; و ۳۰ درصد تخفیف بدهید. اعلام این موضوع که محصولات ۳۰ درصد تخفیف دارند; جذابیت چندانی ایجاد نمی‌کند. بهترین کار آن است که;  یک کارت  تخفیف ۳۰ درصدی به صورت کاملا انحصاری در اختیار دنبال‌کنندگان شما در اینستاگرام قرار دهید.ایران تبلیغ پیشنهاد های ویژه دیگری نیز برای تبلیغات در اینستاگرام برای شما دارد که میتوانید از آنها برای افزایش فروش محصولات خود استفاده کنید. کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

 

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی افق وب

همچنین ببینید

مزایا و معایب خرید فالوئر شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی و فالوئر های آن در ابزاری دست هر برند، آژانس یا فرد همه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *