خانه / اخبار ایران تبلیغ / کاری هایی که نباید در تبلیغات اینستاگرامی انجام دهید

کاری هایی که نباید در تبلیغات اینستاگرامی انجام دهید

تعداد زیادی برای به اشتراک گذاشتن فیلم‌ها و.. از تبلیغات اینستاگرامی استفاده می کنند ، این شبکه اجتماعی با ویژگی‌‌های خوب خود توانسته کاربران را جذب کند .

مقدمه در مورد تبلیغات اینستاگرامی

جای تعجب نیست که نزدیک به یک میلیارد نفر برای به اشتراک گذاشتن فیلم‌ها و تصاویر خود از اینستاگرام استفاده کنند ، چراکه این شبکه اجتماعی با ویژگی‌‌های منحصر به ‌فرد خود توانسته نظر بسیاری از کاربران را جلب نماید . این نرم‌افزار از سوی عکاسان ، هنرمندان ، آشپزها ، مسافران و تبلیغات تضمینی اینستاگرام و بسیاری افراد دیگر مورد استقبال قرار گرفته تا بهترین کار خود را با دیگران به اشتراک بگذارند . در واقع اینستاگرام جایی است که میلیون‌ها نفر به دنبال یافتن خلاقیت و دیدگاه‌های پشت صحنه هستند . هنگامی‌که پست‌های خود را به‌درستی منتشر کنید با انبوهی از مخاطبان در تبلیغات تضمینی اینستاگرام مواجه می‌شوید که برای دیدن مطالب شما لحظه شماری می‌کنند . انتشار درست پست‌ها بدان معنی است که چگونه :

یک عکس عالی بگیرید

هنگامی‌که متوجه می‌شوید بسیاری از دوستان‌تان پست‌های شما را دنبال می‌کنند ، دانستن این نکته که چه کارهایی را باید انجام دهید تنها بخشی از قضیه است ، اما بخش دیگر آن مربوط به کارهایی است که باید از انجام آن‌ها در صفحه خود اجتناب کنید .برای دریافت یک نتیجه خوب و محبوب‌‌تر شدن در اینستاگرام می‌توانید از راهکارهایی که در ادامه این مطلب به توضیح آن‌ها می‌پردازیم ، کمک بگیرید ؛ با ما در ایران تبلیغ همراه باشید .

عکس‌های زیر را در تبلیغات اینستاگرامی پست نکنید

این بدان معنی نیست که هر یک از عکس‌های شما باید دارای تبلیغات اینستاگرامی و ارزش مکانی در نشنال جئوگرافی و تبلیغات اینستاگرامی باشد . این مسئله بیشتر به نگاه کردن به عکس‌های شما ، انتقاد از تصاویر و چشم‌اندازهایی که واقعا در اینستاگرام دارای ارزش هستند ، مربوط می‌شود .

به یاد داشته باشید که عکس‌های شما باید احساسات‌تان را در تبلیغات اینستاگرامی بیان کنند و به مردم چیزهای جدیدی را نشان دهند که بعید است که در جای دیگری پیدا شود . عکاسی با موضوع غذا باید مردم را گرسنه کند و در عکاسی با مضمون مسافرت باید روایت‌گر چیزهای عجیب و غریب باشید . اگر هنوز تصاویری با این مضمون‌ها پیدا نکردید اصلا نگران نباشید ، از همین امروز شروع کنید و با وسواس در تبلیغ اکانت اینستاگرام بیشتری تصاویر موردنظرتان را در تبلیغات اینستاگرامی تهیه و گلچین کنید .

فاصله گرفتن بیش از حد از برندها در تبلیغ اکانت اینستاگرام

اگر شما به سادگی از اینستاگرام و تبلیغ اکانت اینستاگرام برای به اشتراک گذاری عکس‌های خود با دوستان‌تان استفاده می‌کنید ، می‌توانید هر چه دوست دارید را پست کنید . اما برای تاثیر گسترده‌تر، به موضوع یا سبک کلی نیاز دارید تا مردم بدانند که چه انتظاراتی باید داشته باشند .

برای مثال ، روئل ون وانروی ، منحصرا در تبلیغ اکانت اینستاگرام عکس‌های خیره کننده‌ای از ساختمان‌های رها شده را پست می‌کنند . همچنین لورا و نورا از فروشگاه‌های مواد غذایی ، تصاویری را تهیه می‌کنند و سبک منحصر به فرد عکاسی در تبلیغ اکانت اینستاگرام غذایی خود را دارند .

کپشن‌های مناسب را در  تبلیغات برای اینستاگرام فراموش نکنید

این به هیچ عنوان یک راز نیست و می‌توان گفت پست‌هایی در  تبلیغات برای اینستاگرام که دارای کپشن مناسب هستند از جذابیت بیشتری نسبت به آن‌هایی که فاقد این گزینه هستند ، برخوردارند . برای این کار شما می‌توانید یک سؤال را مطرح کنید ، یک داستان و یا یک فراخوان را به اشتراک بگذارید ؛ بالاخره هر کاری که انجام می‌دهید ، کپشن پست‌هایتان را خالی نگذارید . به یاد داشته باشید که انجام این کار یکی از ساده‌ترین قوانین تبلیغات برای اینستاگرام است .

هشتگ‌ها را نادیده نگیرید

همیشه استفاده از یک کپشن به معنای آن نیست که تنها یک قسمت از هشتگ‌های محبوب را چک کنید و امیدوار باشید تا دیگران تصاویر شما را ببینند . به نظر می‌رسد که استفاده بیش از حد از بعضی هشتگ‌های غیر خاص مانند love، #instagood ،#ike# و غیره معمولا پست‌های شما را به سوی اسپم‌ها سوق می‌دهند .

دنبال‌کنندگان خود را در تبلیغ با اینستاگرام نادیده نگیرید

اگر شما نظرات واقعی را در پست‌های اینستاگرام خود دریافت می‌کنید نباید به هیچ وجه آن‌ها را نادیده بگیرید . ارتباط برقرار کردن با دنبال‌کنندگان خود را راحت کنید تا به‌زودی طرفداران واقعی خودتان را بیابید . انجام این کار باعث محبوبیت بیشتر پروفایل شما می‌شود و  ممکن است افراد برای همکاری و یا درخواست در تبلیغ با اینستاگرام مصاحبه با شما تماس بگیرند و به دنبال آن، پرسش و بینش آن‌ها می‌تواند خلاقیت‌تان را افزایش دهد .

در تبلیغ صفحه اینستاگرام متناقض رفتار نکنید

برخی از تبلیغ صفحه اینستاگرام پرطرفدار در اینستاگرام در یک بازه زمانی اقدام به انتشار تعداد زیادی پست می‌کنند و پس از آن برای یک یا دو هفته هیچ اثری در صفحات‌شان پیدا نمی‌کنید. ممکن است این کار برای شما راحت‌تر باشد ، اما برای دنبال‌کنندگان شما اصلا مناسب نیست . به جای این کار ، با آپلود یک یا دو پست در روز ، با پست‌های خود را در تبلیغ صفحه اینستاگرام سازگار باشید و به دنبال‌کنندگان خود فرصتی برای شناخت بیشتر و سبک کاری‌تان بدهید .

راحت‌ترین راه برای انجام این کار این است که برنامه‌ریزی برای پست‌های اینستاگرام‌‌تان را پیش از سایر برنامه‌هایتان قرار دهید .

افرادی که به آن‌ها در  علاقه‌ای ندارید، دنبال نکنید

یکی از روش‌هایی که برخی از کاربران اینستاگرام بیش از حد از آن استفاده می‌کنند ، فالوو کردن افرادی است که هیچ شناختی از آن‌ها ندارند و تنها به این امید این کار را انجام می‌دهند تا فرد مقابل نیز آن‌ها را دنبال کند . این ترفند ممکن است تا حدودی کار کند ، اما بسیار وقت‌گیر بوده و نشان دهنده یک رفتار متناقض از سوی شماست .

بهتر است از اینستاگرام به شیوه‌ای استفاده کنید که از آن انتظار می‌رود . پروفایل‌های خلاقانه و فوق‌العاده را جستجو کنید و تنها آن‌هایی که دوست دارید را دنبال کنید و از بقیه صرف‌نظر نمایید . جالب است بدانید خوشبختانه اکثر کاربران از این پلتفرم استفاده می‌کنند . آن‌ها از ویژگی‌های جستجو و کشف اینستاگرام برای دنبال کردن پروفایل‌های جدید کمک می‌گیرند .

تجزیه و تحلیل‌ها را در تبلیغات با اینستاگرام نادیده نگیرید

اگر اکانت کاربری اینستاگرام و تبلیغات با اینستاگرام شما یک حساب تجاری است باید حساب خود را به صفحه فیس‌بوک خود پیوند دهید تا از این طریق به برخی از تحلیل‌های اساسی اما مفید دسترسی داشته باشید .

کاری هایی که نباید در تبلیغات اینستاگرامی انجام دهید

خدمات ایران تبلیغ

ایران تبلیغ بهترین گزینه برای تبلیغات اینستاگرام
  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۴.۸
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری

درباره ی سینا یکه باش

باعرض سلام خدمت همراهان گرامی سایت سینا یکه باش هستم. نویسنده و کارشناس بخش بازاریابی و برندسازی سایت بزرگ ایران تبلیغ.امیداوارم که از مطالب ما بهره کافی را ببرید

همچنین ببینید

بررسی مفاهیم کاربردی از ارزش های بازاریابی

بررسی مفاهیم کاربردی از ارزش های بازاریابی

یکی از پارادوکس‌های عصر حاضر این است که با وجود اطلاعات و ابزارها و روش‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال