خانه / سئو / خلاصی از دست لینک‌های غیر ضروری در گوگل پنالتی

خلاصی از دست لینک‌های غیر ضروری در گوگل پنالتی

بعضی از طراحان وب سایت از قوانین استاندارد، برای طراحی وب سایت و خلاصی از گوگل پنالتی استفاده می‌کنند و آن ها را در اختیار کاربران خود قرار می دهند.

بسیاری از طراحان برجسته و مشهور وب سایت ، همیشه از انجام این کار خودداری می کنند. با توجه به این مسئله ، الگوریتم پاندا مرتبا در حال به روز رسانی خود بوده و طراحان باید به این موضوع ، در فرآیند طراحی سایت خود توجه کنند.

در این مقاله قصد داریم تا به شما طراحان وب سایت و بهینه سازان وب سایت مطالب و ترفندها و نکته هایی را آموزش دهیم تا خدایی نکرده وب سایت طراحی شده توسط شما در گوگل پنالتی قرار نگیرد.

به خاطر همین امر Google، این لینک ها را به عنوان لینک های بی فایده و غیر ضروری مد نظر قرار داده  و خود طراحان وب سایت ، با دست خود در طراحی وب سایت، پنالتی ایجاد می کنند. Webmaster guidlines گوگل می گوید: لینک های زیادی که در وب سایت های مختلف طراحی می شوند می توانند بر روی رتبه بندی سایت و نتایج جستجو و در نهایت گوگل پنالتی تاثیر منفی بگذارند. این راهنما ، در ادامه می گوید: این چنین لینک های بی فایده ای ، مطمئنا از قوانین ما تخطی می کنند و از استاندارد های ما استفاده نمی کنند.

البته ما می دانیم که قوانین مربوط به گوگل پنالتی مربوط به گوگل ، روز به روز در حال تغییر میباشند می باشند و این قوانین نیز زیاد میشوند. پس اگر طراحی ماهر با لینک های پراکنده ای  در وبسایت خود رو به رو شود ،  آیا به واقع می تواند با آن ها و مشکلات ایجاد شده کنار بیاید؟ به واقع او چگونه می تواند بر مشکلات ایجاد شده طراحی وب سایت برای گوگل پنالتی غلبه کند؟

گوگل پنالتی

چگونه تصمیمات نابهنگام  برای خلاصی از گوگل پنالتی بگیریم

با توجه به راهنمای طراحان حرفه ای وب سایت برای  SEO و یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ،  انجام این کار  در گوگل پنالتی ، کار ساده ای نیست.

اگرچه ، گوگل پیشنهاد می دهد که  اگر طراحی با دست خود در طراحی وب سایت ، گوگل پنالتی ایجاد کرد. می تواند با استفاده از lynx text-based web browser، سایت خود را برای گوگل پنالتی مورد بررسی قرار دهد.

Lynx ، به ما اجازه می دهد تا به همان روشی که موتورهای جستجو و spiderهای آنها وب سایت های ما را نگاه میکنند نیز نگاه نماییم. اگر چه ، توجه داشته باشید که اگر  مطالب سایتی ، شامل JavaScript ،cookies، session IDs ،قالب ،DHTML ، Flash  زیادی باشد ، پس شما نمی توانید در مرورگر متن ، وب سایت خود را به طور کامل بررسی کنید. بدین معنا که موتور جستجو با مشکلات زیادی در وب سایت رو به رو شده و ما باید در جهت حل این مسئله، از طراحی های ساده در دنیای مدرن طراحی وب سایت استفاده کنیم.

شما می‌توانید برای طراحی و قرار دادن بهتر لینک ها در وب سایت و خلاصی از گوگل پنالتی ، از Open Site Explorer (OSE) ، استفاده کنید تا بتوانید موقعیت لینک ها با متون مختلف ، بررسی کرده و کیفیت وب سایت خود را بالا ببرید .

 با دست خود در وب سایت ، پنالتی ایجاد نکنید.

ارسال درخواست ثبت مجدد به گوگل

زمانی که ۱۰۰% مطمئن شدید که لینک های غیر ضروری را از وب سایت خود حذف کرده و با استفاده از Lynx و OSE ، آن ها را دوباره بررسی کردید ، می توانید در این زمان ، در خواست خود را به گوگل ارسال کنید.

قبل از در ثبت درخواست ، شما باید راجع به در خواست خود ، آن چه که قرار است برای گوگل ارسال کنید ، کاملا فکر کنید و اطلاعات زیر را مورد توجه قرار دهید:

  • به پنالتی خود مراجعه کرده و بررسی کنید که چه کاری باید انجام دهید
  • دلائلی که باعث ایجاد پنالتی برای شما شدند، را مورد بررسی قرار دهید
  • زمانی که در فایل های excel یا فایل های دیگر دقیقا مشکل مشخص است ، آن را برطرف نمایید
  • چه تضمینی می دهید که دیگر با این مشکل رو به رو نشوید؟
  • از گوگل عذر خواهی کرده و به اشتباه خود اعتراف کنید
  • نام و جزئیات مربوط به فردی که قرار است با او همکاری داشته باشید را مد نظر داشته باشید

اگر شرکت SEO ، و نه خود شما، مشکلی برای شما ایجاد کرد ، این وضعیت را در درخواست خود ، همراه با ذکر نام ، سایت و همکاری توضیح دهید.  با ارائه جزیئات شفاف و کامل ، می توانید از شرکت خود پشتیبانی کنید و از گوگل پنالتی جلوگیری کنید.

اگرچه ، هیچ تضمینی وجود ندارد که در خواست ثبت شما ، مورد قبول واقع شود. اگر درخواست شما ، پذیرفته نشد ، نا امید نشوید و باز هم تلاش کنید.

گوگل پنالتی

کمک‌های اجتماعی برای جلوگیری از گوگل پنالتی

هیچ شواهد رسمیراجع به اینکه شبکه های اجتماعی ، به رتبه بندی وب سایت شما کمک کنند ، وجود ندارد . این شواهد صرفا در گوگل وجود داشته و تصور بر این است که کانال های رسانه های اجتماعی ، دارای کیفیت بالایی از ارتباط با افراد می باشند.

وب سایت شما نیز ، همانند رسانه های اجتماعی باید وبلاگ هایی با کیفیت بالا همچنین کیفیت بالایی از مطالب داشته باشد. به اشتراک گذاشتن مطالب در سایت ، نشان می دهد که بازدید کنندگان ، برای وب سایت شما و مطالب آن ، ارزش قائل شده اند.

زمانی که تمایل به ثبت مجدد دارید ، هر جزئیاتی را برای غلبه بر مشکلات در نظر بگیرید. سعی کنید تا هرspam ای را در گوگل مخفی کنید. گوگل به راحتی می تواند spam را شناسایی کند و موجب گوگل پنالتی می‌شود. از گذاشتن اطلاعات زیاد  در وب سایت خود ،هراسی نداشته باشید.

اگر همه کار های خود را انجام دادید ، دیگر نیازی به گذاشتن مطالب با حجم بالا و اطلاعات اضافی ندارید.

کنار گذاشتن کار گوگل پنالتی کار ساده ای است

به خاطر داشته باشید که بعضی از شرکت های بزرگ ، به خاطر طفره رفتن از انجام SEO ، دچار پنالتی می شوند و به راحتی از انجام کار خودداری کرده و آن را کنار می زنند. البته اگر شما  ، خارج از حیطه SEO ، Interflora recently discovered ، کار طراحی وب سایت خود را انجام می دهید ، همیشه مرتکب این پنالتی نمی شوید.

هر انسانی مرتکب خطا می شود. حتما طراحان نباید دانش زیادی راجع به SEO داشته باشند. حتی طراحان ماهر و حرفه ای نیز مرتکب خطای پنالتی می شوند. نکته قابل توجه این است که طراحان سایت باید قبل از ورود به SEO ، نسبت به عملکرد های خود کاملا محتاط بوده و دقت کافی در طراحی وب خود به خرج دهند.

نیاز به سئو در دیجیتال مارکتینگ و رشد رتبه الکسا از شروع تکنیک های بک لینک و خرید بک لینک تا بهینه سازی سایت را به متخصصین ایران تبلیغ در این بخش بسپارید.
  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۴.۸
اشتراک گذاری

درباره ی زهرا سیاهپوش

علاقه به نویسندگی و فناوری اطلاعات باعث شد تا من، محتوانویسی رو به صورت حرفه‌ای دنبال کنم. در حال حاضر هم به عنوان نویسنده‌ی سایت ایران تبلیغ با این مجموعه‌ی بزرگ افتخار همکاری دارم. همیشه سعی می‌کنم مطالبم متناسب با نیاز خواننده باشه. پس با نظراتتون من رو در بهبود کیفیت نوشته‌هام همراهی کنید.

همچنین ببینید

مهم ترین عوامل موثر در سئو در 2018

مهم ترین عوامل موثر در سئو در ۲۰۱۸

استراتژی ها در عوامل موثر در سئو در طول سالها همیشه دستخوش تغییراتی بوده اند و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *