خانه / اخبار ایران تبلیغ / مدیرتلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش چهار سالگی تلگرام را تبریک گفت.

مدیرتلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش چهار سالگی تلگرام را تبریک گفت.

مدیرتلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش چهار سالگی تلگرام را تبریک گفت. پاول دورف مدیر تلگرام, تولد چهارسالگی تلگرام را تبریک گفت.

تبریک چهار سالگی تلگرام از زبان مدیر

پاول دروف چندی پیش اعلام کرد بیش از ۴۰ میلیون از کاربران فعال این پیام رسان ایرانی هستند. او به تازگی در پیامی که به مناسبت ۴ سالگی تلگرام منتشر کرده نوشته است:

” تلگرام در تولد ۴ سالگی با پیوستن روزانه   ۶۰۰ هزار کاربر جدید در حال مشهور شدن است، همچنین با رشد خالص  ۵۰ درصدی سالیانه در انتشار محتوای متنی و مدیا ”

 مدیرتلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش چهار سالگی تلگرام را تبریک گفت.

تاریخچه پیام رسان محبوب به نام تلگرام

پیام رسان محبوب تلگرام در ۱۴ آگوست ۲۰۱۳  برای اولین بار در اپ استور و برای سیستم عامل Ios  اپل منتشر شد. مقر اولیه این پیام رسان ابتدا سن پترزبورگ روسیه بود، اما در خلال تحولات سیاسی اوکراین و مناقشات این کشور با روسیه، مقامات امنیتی مسکو از دورف خواستند تا برخی مکالمات سران اوکراینی را در اختیار آن ها بگذارد که با مخالفت مدیرتلگرام مواجه شد و وی برای همیشه روسیه را ترک کرد. پس ار ان مقر اصلی  این نرم افزار را به آلمان برد.

این پیام رسان در آغاز کار بسیار ابتدایی بود و حتی از استیکر هم پشتیبانی نمی‌کرد، اما با توسعه مداوم  و سریع در سال ۲۰۱۷ به صد میلیون کاربر رسید.

 مدیرتلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش چهار سالگی تلگرام را تبریک گفت.

پشتیابانان تلگرام چه کسانی هستند

تلگرام توسط پاول و نیکلای دوروف دو برادر روس پشتیبانی می‌شود. پاول پشتیبانی مالی و ایدئولوژیک و نیکلای مسوولیت بخش تکنولوژی در تلگرام را بر عهده دارد. نیکلای بر روی پروتکل‌های باز، ایمن و بهینه روی چندین مرکز داده کار می‌کند و در نتیجه تلگرام بسیار سریع و ایمن است. در عین حال که موسسان این برنامه روسی هستند اما مقر اصلی آنان شهر برلین در آلمان است.

مدیرتلگرام با انتشار پستی در صفحه توئیترش چهار سالگی تلگرام را تبریک گفت.

چند نکته خواندنی درباره خالق تلگرام پاول دوروف

 از او به عنوان مارک زاکربرگ روسیه یاد می شود

پیش از راه اندازی تلگرام، او در سال ۲۰۰۶ شبکه اجتماعی ویکونتاکت را در روسیه تاسیس کرد که در میان شهروندان این کشور بسیار محبوب است و به عنوان جایگزین فیس بوک شناخته می شود.

 او تحت تعقیب دولت روسیه است

در سال ۲۰۱۴، او تصمیم به فرار از کشور خود گرفت تا مجبور نباشد اطلاعات کاربران اوکراینی شبکه ویکونتاکت را در اختیار دولت روسیه قرار دهد.

 او به ادوارد اسنودن پیشنهاد موقعیت شغلی کرد

وقتی ادوارد اسنودن مجوز اقامت موقت در روسیه را در سال ۲۰۱۳ کسب کرد، دوروف به او پیشنهاد کرد به عنوان یکی از مهندسین امنیتی شبکه ویکونتاکت با او همکاری کند. دوروف در آن زمان به روسیه بسیار افتخار می کرد. دوروف در آن روزها گفت: “من امروز از اینکه روس هستم افتخار می کنم و از رویکردی که آمریکا در پیش گرفته متأسفم – آمریکا به اصول اولیه خود خیانت کرده است.” دوروف همچنین ادوارد اسنودن را قهرمان خود نامیده است.

 او معتقد است سایر اپلیکیشن های پیام رسان افتضاح هستند

به همین دلیل بود که او و برادرش نیکولای در سال ۲۰۱۳ سرویس تلگرام را راه اندازی کردند. او در ماه سپتامبر گذشته گفت “اگر بخواهم ساده بگویم، واقعأ اهمیتی ندارد که چه تعداد سرویس پیام رسان افتضاح در حال رقابت با ما هستند.”

 

دنیایی متفاوت با سایت تخصصی ایران تبلیغ

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی سمیه یوسفی

دارای مدرک کارشناسی شبکه هستم ولی بیشتر علاقه مند به دنیای سایت و طراحی سایت و هر زمینه و شاخه ای در رابطه با سایت میباشم و مدرک کاردانی هم سخت افزار می باشد

همچنین ببینید

راه اندازی سامانه پیامک های تبلیغاتی

راه اندازی سامانه پیامک های تبلیغاتی

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از راه اندازی سامانه انتخاب پیامک های تبلیغاتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *