خانه / تبلیغ در تلگرام / روش های موفقیت آمیز درمحتوای کانال تلگرام

روش های موفقیت آمیز درمحتوای کانال تلگرام

سلام در این بخش با روش های موفقیت آمیز درمحتوای کانال تلگرام آشنا خواهید شد امیدواریم از این مطلبی بهره کافی رابرده ودر عمل به کارگیری کنید.

روش های موفقیت آمیز درمحتوای کانال تلگرام

۱٫ انتخاب موضوع و نام کانال

قبل از هرچیزی باید مشخص کنید که کابران بیشتر به چه موضوعاتی علاقمند هستند و شما باید به طور کلی مشخص کنید که تصمیم به انتشار چه محتوایی دارید.

سعی کنید خود شما یا تیم کاری شما، نام و لوگوی مناسب را انتخاب و تولید کنند. نام کانال شما باید مختصر و نشان دهنده محتوای کانال شما باشد.

همچنین سعی کنید لوگوی کانال شما زیبا، ساده و حتما طرحی از خودتان باشد. استفاده از لوگوی دیگران باعث از دست دادن اعتماد کابران می‌شود.

۲٫ مطالب و محتوای کانال

همیشه به دنبال به‌‌روز بودن و استفاده از مطالب جدید و جالب باشید. به علاوه، مطالبی که منتشر می‌کنید باید متناسب با موضوع کانال شما باشد،

به عنوان مثال: اگر قصد دارید کانالی درباره فناوری و تکنولوژی ایجاد کنید، با منتشر کردن مطالب طنز در آن، علاوه بر اینکه به نیاز کاربران درباره اخبار تکنولوژی پاسخ نداده‌اید.

بلکه باعث سردرگمی کاربر و سلب اعتماد او می‌شوید. زیرا کاربر احساس می‌کند شما مطالبتان را از کانالی دیگر بدست آورده و خلاقیتی از خودتان ندارید.

همچنین دقت داشته باشید گذاشتن مطالب بسیار تخصصی، باعث نارضایتی و گیج شدن کاربران شما خواهد شد.

۳٫ انجام تبادل و تبلیغات ولی نه به هر قیمتی!

استفاده از تبادل و تبلیغات زیاد باعث پایین آمدن سطح کانال شما می‌شود. سعی کنید برای افزایش اعضای کانال هدف گذاری کنید و همچنین تلاش کنید،

بیشتر با قراردادن مطالب مفید و کارآمد اعضای کانال خود را افزایش دهید نه صرفا از طریق تبلیغات!

دقت داشته باشید که تبادل و تبلیغات را در ساعات مشخص و خاصی با اطلاع قبلی به کاربران منتشر کنید چرا که اعضای کانال از اینکه به آنها اهمیت می‌دهید،

خشنود خواهند شد. علاوه بر این گذاشتن تبلیغات در ساعات پربازدید کانال اشتباهی است.

که ممکن است هرکسی دچار آن شود زیرا، در این زمان کاربران در حال خواندن مطالب منتشر شده هستند.

و روبرو شدن با حجم انبوهی از تبلیغات، باعث پراکنده شدن اعضا از کانال شما می‌شود! بهترین روش تبلیغ این است که مطالبتان را برای گروه‌ها، مخاطب‌‌ها و … فوروارد کنید.

از خدمات تبلیغ در تلگرام سایت بزرگ ایران تیلبغ استفاده نمایید در راستای داشتن کانالی موفق و پر بازدید.

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی علی کاظم زاده

علی کاظم زاده هستم نویسنده و متخصص بخش بازاریابی و برندسازی سایت بزرگ ایران تبلیغ ومحصل رشته برق صنعتی سال سوم امیدوارم از مطالب لذت برده ودر عمل به کار گیری کنید، همچنین پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما در فضای مجازی هستم: Alii-69@ باتشکر.یاعلی

همچنین ببینید

few important points of psychology to raise members on channel

چند نکته مهم از روان‌شناسی برای بالا بردن اعضا در کانال

سوالی که برای مدیران کانالهای تلگرام در وهله اول ساخت کانال پیش می آید این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *