خانه / سئو و بهینه سازی سایت | خرید بک لینک

سئو و بهینه سازی سایت | خرید بک لینک

سئو و بهینه سازی سایت

نیاز به سئو در دیجیتال مارکتینگ و رشد رتبه الکسا از شروع تکنیک های بک لینک و خرید بک لینک تا بهینه سازی سایت را به متخصصین ایران تبلیغ در این بخش بسپارید.

سئو ( SEO) search-engine-optimization) ) روشی برای ارتقاء یک سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکننده هایی است که از موتور های جستجو دریافت می کند. سئو جنبه های متفاوتی دارد، از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا کیفیت لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند.

سئو و بهینه سازی سایت

مزایای سئو

به عبارت دیگر سئو به این معناست : “اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتور جستجو قابل فهم است.” سئو تنها درباره ی “موتور” ها نیست، بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری است که برای کاربران خوشایند باشد. دلیل استفاده از سئو و تاثیر آن در دیجیتال مارکتینگ : قسمت عمده ی ترافیک وب توسط موتور های جستجوی بازرگانی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو کنترل می شود.

مانند شما خواننده گرامی که جذب خدمات سئو در ایران تبلیغ شده اید در هر کسب و کاری بیش از ۸۰% از مخاطبین از سمت موتورهای جستوجو جذب می شوند، همین موضوع کافیست تا توجه تمام مدیران سایت در دنیا را برای کسب درصدی از این بازدید به خود جلب کند. اما مهمترین مزیت بهینه سازی سایت هدایت بازدیدکننده هدفمند به سایت است. در واقع با استفاده از تکنیکهای سئو مانند خرید بک لینک و بک لینک مفید شما می توانید افرادی را که به دنبال خرید محصولات یا خدمات سایت شما هستند به سمت سایت خود هدایت کنید و درصد قابل توجهی از این افراد را به مشتری تبدیل کنید و از سایت خود کسب درآمد داشته باشید. در واقع هیچ روش بازاریابی اینترنتی دیگری تا این اندازه بازگشت سرمایه گذاری ندارد. نکته قابل توجه در سئو اینجاست که شما بدون پرداخت هزینه های بالا می توانید چنین کاری را انجام دهید. به عنوان مثال نسبت ضریب جینی نسبیت فروش در فروشگاه دیجی کالا به نسبیت سود سالانه بسیار تامل برانگیز می باشد.

 • سود
 • ضرر

همچنین منظور از خرید بک لینک از یک بنر دنبال کننده در یک سایت مرتبط تا یک پست ثابت بنری یا پست ثابت متنی در سایت های غیر مرتبط می باشد. بایت هزینه های بک لینک و نسبیت مفید به واقع بودن این مهم دست متخصصین ایران تبلیغ را باز بگذارید. در کمپین وبمستران ایران تبلیغ جایگاه متناسب بک لینک شما از قبل خالی شده است !

نحوه فعالیت سایت ایران تبلیغ در این زمینه به این صورت است که با بررسی وضعیت سایت شما و تحلیل کردن رقبایی که دارید یک راهکار عملی و قابل اندازه گیری با رعایت تمامی ریزفاکتورهای با اهمیت سئو از نتایجی که بدست خواهید آورد ارائه می دهد.

سئو و بهینه سازی سایت
سئو و بهینه سازی سایت

برخی از خدمات بهینه سازی سایت ارائه شده توسط ما به صورت زیر است:

 • تحلیل  و بررسی مشکلات ساختاری و کدنویسی قالب سایت و راهکارهای عملی برای بهبود 
 • بررسی و آنالیز رقبا در گوگل و الکسا
 • بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب و ارائه راهکار جهت بهبود وضعیت رنکینگ در گوگل و الکسا
 • مشاوره در مزینه تولید محتوای مناسب
 • مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی
 • استفاده از تکنیکهای خاص سئو جهت افزایش CTR و رنکینگ سایت
 • بررسی وضعیت نرخ تبدیل سایت و ارائه راهکارهای عملی در زمینه بهبود نرخ تبدیل
 • مشاوره بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی در دیجیتال مارکتینگ
 • بهبود رتبه سایت در گوگل به صورت تضمینی و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل
 • آموزش بهینه سازی سایت و تولید مقالات علمی در این زمینه
 • سئو سایت و بهینه سازی سایت قالب سایت

شروع سئو

سئو و بهینه سازی سایت شما با قرارداد رسمی و ذکر تمامی تعهدات صورت می پذیرد. تمامی خدمات برای کلمات مورد نظر شما و خدمات بعدی با قیمت بسیار مناسب توسط تیم حرفه ای ایران تبلیغ به سرانجام می رسد. شروع بهینه سازی وبسایت در ایران تبلیغ بسیار آسان می باشد ! از قسمت تماس با ما به تلگرام پشتیبانی سایت  پیغام داده و سپس تمام کلمات کلیدی و جایگاه مورد نظر را با شماره ارسال کنید ، پس از براورد قیمت و زمان توسط کارشناس به همین صفحه مراجعه کرده و پس از پرداخت هزینه تنظیم قرارداد رسمی به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان و دریافت قرارداد اختصاصی شما پردازش مراحل سئو و بهینه سازی سایت آغاز می شود.

پرداخت هزینه تنظیم قرارداد

پرداخت هزینه قرارداد رسمی و تضامین تعهدات خدمات

هزینه ۱۰۰ هزار تومان

اشتراک گذاری