خانه / اخبار ایران تبلیغ / آموزش بازیابی اکانت در اینستاگرام

آموزش بازیابی اکانت در اینستاگرام

بازیابی اکانت در اینستاگرام . اگر فرد سودجویی اکانت اینستاگرام شما را هک کرده و از آن استفاده می‌کند ، نگران نباشید.با ما همراه باشید .

آموزش برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

مقدمه‌ درباره بازیابی اکانت در اینستاگرام

اگر بنا به هر دلیل اکانت اینستاگرام بازیابی اکانت در اینستاگرام شما هک شد ، نگران نباشید چرا که کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک با استفاده از ترفندهای خاص و حتی مکاتبه با پشتیبانی اینستاگرام می‌توانند اکانت هک شده شما را بازیابی کرده یا اصطلاحا پس بگیرند . پس با آگاهی از این مسئله جایی برای نگرانی وجود ندارد.با ما در  بازیابی اکانت در اینستاگرام همراه باشید .

در ادامه این مقاله توضیحات جامعی در رابطه با بازیابی اکانت در اینستاگرام این مسئله و برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام خدمتتان ارائه می‌کنیم . چنانچه در مورد هر یک از بخش‌هایی که به آن‌ها اشاره می‌شود نیاز به توضیحات بیشتری داشتید ، می‌توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از آن‌ها راهنمایی بخواهید . با ایران تبلیغ همراه باشید .

اکانت اینستاگرام چگونه هک می‌شود

شاید تصور کنید که پشت مسئله هک شدن اکانت اینستاگرام شما یک هکر سایبری قرار دارد ! اما حقیقت این است که در اغلب موارد مسئله به این پیچیدگی‌هایی که تصور می‌کنید نیست و یک سهل انگاری کوچک از جانب شما منجر به هک شدن اکانت اینستاگرام‌تان شده است . افراد سودجویی که حتی نمی‌توان نام آن‌ها را هکر قرار داد هم گاها می‌توانند با ترفندهای خاصی به رمز عبور اکانت های خاصی در اینستاگرام دست پیدا کنند .

یکی از اصلی ترین مسائلی که شانس هک شدن اکانت های کاربران در شبکه های اجتماعی را افزایش می‌دهد ، انتخاب رمز عبور یا پسورد ضعیف است . بسیاری از افراد پسورد اکانت اینستاگرام خود را همان شماره موبایل‌شان در نظر می‌گیرند ! یا دو بار تکرار پشت سر هم یوزرنیم خود را به عنوان پسورد اکانت در نظر خواهند گرفت ! مطمئنا استفاده از این رویکردها می‌تواند شانس هک شدن اکانت شما را افزایش دهد . هکرها و افراد سودجو حتی در برخی شرایط سعی می‌کنند تا به طور غیر مستقیم از زبان شما حرف بکشند و مسیر خود برای حدس زدن و هک کردن پسورد اکانت های مختلف شما را هموارتر در بازیابی اکانت در اینستاگرام کنند .

بازیابی اکانت پاک شده در اینستاگرام

در یک کیس یا نمونه بسیار جالب دیده شده بود که کاربری سیم کارت خود را به دوستش داده بود تا موقتا از آن استفاده کند . شماره این سیم کارت هم همان شماره تماسی بود که برای اکانت اینستاگرام خود ثبت کرده بود . دوست او هم با دانستن این مسئله، به راحتی و از طریق همان شماره تلفن رمز عبور اکانت اینستاگرام وی را تغییر داد . اگر با روش های بازیابی رمز عبور اینستاگرام آشنا باشید ، می‌دانید که انجام این کار چقدر آسان خواهد بود . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام این کار از مقاله  “آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده”  استفاده کنید . با ما در بازیابی اکانت پاک شده در اینستاگرام همراه باشید

بنابراین از آنجایی که هک شدن بازیابی اکانت پاک شده در اینستاگرام و بازیابی اکانت اینستاگرام بسیار شایع شده است ، نیاز به برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام هم در کنار آن پر اهمیت‌تر از گذشته می‌شود . اما چگونه می‌توانید اکانت هک شده اینستاگرام خود را بازیابی کنیم ؟ در ادامه به بهترین روش های یا بازیابی اکانت پاک شده در اینستاگرام اشاره می‌کنیم .

روش های بازیابی اکانت اینستاگرام بسته شده

بازیابی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل از طریق اپلیکیشن اینستاگرام

در روش دوم شما شخصا بازیابی اکانت اینستاگرام بسته شده از طریق اپلیکیشن اینستاگرام باید نسبت به شرح مشکل خود و اقدام برای بازیابی آن وارد در بازیابی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل عمل شوید . برای انجام این کار مراحل زیر برای بازیابی اکانت اینستاگرام بسته شده را طی کنید :

 • برنامه اینستاگرام را در گوشی خود اجرا و در صفحه ورود به اکانت یا لاگین (Login) گزینه Get help signing in را لمس کنید
 • سپس گزینه Use Username or Email را انتخاب کنید. در بازیابی اکانت اینستاگرام با ما همراه باشید
 • آدرس ایمیل یا یوزرنیم اینستاگرام خود را در این بخش وارد نمایید. اگر یوزرنیم خود را به خاطر نمی‌آورید، می‌توانید از مقاله “آموزش بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام” راهنمایی بگیرید
 • در مرحله بعد باید مثل عکس بالا گزینه Need more help? را انتخاب کنید
 • در این شرایط صفحه‌ای مثل عکس فوق پیش رویتان ظاهر می‌شود. باید گزینه‌های این بخش را به گونه‌ای انتخاب کنید که اطلاعات درستی در مورد اکانت اینستاگرام‌تان به پشتیبانی ارائه کند . برای مثال اگر اکانت شما یک اکانت هک شده شخصی بود باید گزینه Personal account with photos of me را انتخاب کنید . در فیلد آخری هم که در این صفحه ضمیمه شده است باید مشکل خود را به طور دقیق برایبازیابی اکانت اینستاگرام بسته شده دهید . پس از پر کردن این فیلد و انتخاب گزینه‌های مناسب باید گزینه Submit Request را لمس کنید .

مراحل بعد در بازیابی اکانت اینستاگرام حذف شده

نکته: شرح مشکل بازیابی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و درخواست شما در فیلد آخر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، بنابراین حتما باید برای نوشتن متن این بخش دقت کافی را به خرج دهید تا شانس بازیابی اکانت اینستاگرام حذف شده برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام خود را از بین نبرید . به دلیل حساسیت بازیابی اکانت اینستاگرام حذف شده بالایی که این بخش دارد ، توصیه می‌کنیم حتما انجام آن را به کارشناسان موبایل کمک واگذار کنید و اجازه دهید تا بازیابی اکانت اینستاگرام حذف شده که آن‌ها این پروسه را برای شما تکمیل کنند و با بازیابی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل تان بازیابی شود .

 • بعد از انجام مراحل فوق و ارسال درخواست باید منتظر ایمیلی از سوی اینستاگرام باشید که برای اکانت ایمیل در تعامل با اینستاگرام‌تان ارسال می‌شود
 • وارد ایمیل دریافتی از سوی اینستاگرام شوید و بر روی لینکی که برای افزایش امنیت اکانت ارائه شده است کلیک کنید
 • سپس قادر خواهید بود تا رمز عبور جدیدی را برای اکانت خود وارد کنید و به این ترتیب پروسه بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام‌تان به پایان می‌رسد

مجددا تاکید می‌کنیم که بهتر است انجام پروسه برگرداندن یا بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام خود را فقط با یک تماس ساده به کارشناس اایران تبلیغ واگذاری کنید . دو روش نام برده شده از بهترین روش های بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام محسوب می‌شوند .

چگونه از هک شدن اکانت اینستاگرام خود جلوگیری کنیم

همیشه پیشگیری بهتر از درمان است! پس با رعایت کردن نکات امنیتی سعی کنید که از بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده خود جلوگیری کنید. در قدم اول هیچوقت یک رمز عبور ساده را برای اکانت های بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده خود در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام انتخاب نکنید. در قدم دوم سعی کنید که اطلاعات اکانت خود را به طور کامل وارد کنید. برای مثال اکانت اینستاگرام خود را حتما به فیسبوک وصل کنید یا شماره تلفن در دسترسی بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده را برای آن ثبت نماید.

خدمات ایران تبلیغ

خدمات ایران تبلیغ

با استفاده از خدمات تبلیغ در اینستاگرام ایران تبلیغ به موقیت نزدیک شوید.
  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
 • جذابیت نگارش نویسنده
 • مفید بودن نگارش
 • ادبیات در نگارش
 • رضایت کلی کاربر
۴.۸
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری

درباره ی سینا یکه باش

باعرض سلام خدمت همراهان گرامی سایت سینا یکه باش هستم. نویسنده و کارشناس بخش بازاریابی و برندسازی سایت بزرگ ایران تبلیغ.امیداوارم که از مطالب ما بهره کافی را ببرید

همچنین ببینید

روش های توسعه ی برند

روش های توسعه ی برند

در تصمیمات مرتبط با بحث توسعه ی برند یک محصول ، روند تصمیم‌سازی به این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال