خانه / بازاریابی و برندسازی / مهندسی فروش و بازاریابی املاک و مستغلات

مهندسی فروش و بازاریابی املاک و مستغلات

از ایران تبلیغ یکبار دیگر در خدمت شما بازدیدکنندگان محترم هستیم.بررسی میکنیم موضوع مهندسی فروش و بازاریابی املاک و مستغلات با ما تا پایان همراه باشید.

مهندسی فروش و بازاریابی املاک و مستغلات

مهندسی فروش و بازاریابی املاک و مستغلات

روش های موثر در فروش و بازاریابی ساختمان، آپارتمان، واحد های مسکونی تجاری و اداری

در این مقاله فروش و بازاریابی و درآمد از اینستاگرام ابتدا به پرسش اولیه یعنی تعیین عوامل مرتبط با فروش و درآمد از اینستاگرام واحدهای اداری و تجاری در صنعت ساختمان با مطالعه ادبیات تحقیق و استفاده از نظر خبرگان پرداخته خواهد شد و هفده عامل کیفیت سازه؛ ضمانت های ارائه شده؛ خدمات ارائه شده در مجموعه، نمای سازه؛ کاربری سازه؛ خدمات پس از فروش، گارانتی؛ نحوه ارائه محصولات؛ قیمت گذاری؛ نحوه پرداخت؛ پروژه های گذشته؛ تخفیفات ، جشنواره های فروش؛ وام های جانبی؛ تبلیغات؛ دفاتر فروش؛ موضع یا محل قرار گیری سازه؛ نام و نشان تجاری پروژه؛ مدیریت ارتباط با مشتری (crm) به عنوان عوامل اصلی که با بهبود آنها فروش واحدهای اداری و تجاری ارتقا خواهد یافت  انتخاب شدند.

از انجام تحقیقات بر کسب درآمد از طریق اینستاگرام این گونه برداشت می گردد که اگر چه همه این عوامل در ارتقا فروش در کسب درآمد از طریق اینستاگرام واحدهای اداری و تجاری مهم و  کلیدی هستند اما بعد از سنجش به عمل آمده از خبرگان امر، این مساله نمایان شد که روابط درونی و بر هم کنش این عوامل به چه شکل بوده است .پس از جمع آوری آرا و نظرات مشخص گردید که پنج عامل خدمات ارائه شده در مجموعه؛ کاربری ساز.

موضع یا محل قرار گیری سازه؛ نمای سازه و کیفیت سازه بترتیب ذکر شده به عنوان عوامل اثرگذار انتخاب شده و سایر عوامل یعنی دفاتر فروش؛ ضمانت های ارائه شده؛ مدیریت ارتباط بامشتری(crm) ؛ خدمات پس از فروش،گارانتی؛ وام های جانبی؛ نحوه ارائه محصولات؛ تخفیفات ، جشنواره هایفروش؛ نحوه پرداخت؛ نام و نشان تجاری پروژه؛ پروژه های گذشته کسب درآمد با اینستاگرام؛ تبلیغات و قیمت و کسب درآمد با اینستاگرام گذاری را به ترتیب عوامل اثرپذیر معرفی می شود.

وظایف مهم مدیران

از وظایف فروش و بازاریابی مهم مدیران میتوان به برنامه ریزی و تصمیم گیری اشاره کرد زمانی یک مدیر قصد طرح ریزی برنامه استراتژیک در صنعتی نظیر صنعت ساختمان را دارد با دانستن این که چه عواملی و با چه شدتی بر هم تاثیر دارند .با تصمیم گیری و انتخاب عوامل اثرگذار و بهبود آنها قادر خواهد بود شرایطی را فراهم کند تا برطبق بر هم کنش و روابط درونی شرح داده شده عوامل تاثیرپذیر نیز بهبود یافته و در پایان منتج به ارتقا و پیشرفت در کیفیت خدمات ارائه شده در این حوزه خواهد شد.این پژوهش به دست اندرکاران صنعت ساختمان کمک خواهد کرد که در تشخیص و انتخاب عامل یا عوامل دچار خطا نگردند.در شیوه سنتی و بدون استفاده از روابط و برهم کنش های درونی عوامل انتخاب شده ممکن است یا تاثیرپذیر بوده یا شدت اثر آن بر سایر عوامل بسیار کم باشد.

بازاریابی مسکن

مهندسی فروش و بازاریابی املاک و مستغلات

حرفه‌ای‌ها و آنهایی که هدف‌های در راههای کسب درآمد از اینستاگرام بزرگ دارند می‌دانند که «تلاش برای معرفی بیشتر و بهتر» یک وظیفه دایمی و مهم برای پیشرفت است. این موضوع در بازار مسکن و راههای کسب درآمد از اینستاگرام، مهم‌تر از بازارهای دیگر است؛ جایی که هزاران مشاور املاک برای جلب بیشتر نظر مشتریان با هم رقابت می‌کنند. با اینکه روش‌های امتحان  شده‌ی بسیاری وجود دارد، در این مطلب به چند نکته‌ی دیگر اشاره کرده‌ایم که می‌تواند به شما دربازاریابی کمک کند؛ راه‌هایی که با هزینه و زمان کوتاه، به خوبی به همه نشان می‌دهد.

شما چه  توانایی‌های فوق‌العاده‌ای دارید.هر کدام از مشاوران املاک، بسته به شرایط مالی، اوضاع بازار و حوزه‌ای که در آن تخصص دارند، از ده‌ها ابزار برای در آگهی‌های تبلیغات در اینستاگرام معرفی بهتر خود استفاده می‌کنند؛ شرکت در محافل تخصصی، ارسال کارت، تبلیغات محیطی و … این چهار راه بازاریابی اما در این بازار و آگهی‌های تبلیغات در اینستاگرام٬، راه میان‌بری موفقیت بیشتر و هزینه کمتر است.برای بازاریابی وقت بگذارید.

بنابراین توصیه می‌کنیم حداقل یک روز در هفته را انتخاب کرده و چند ساعت را برای تنظیم، برنامه‌ریزی و به‌کارگیری استراتژی‌های بازاریابی جدید اختصاص دهید. دوشنبه‌ها چطور است؟ دوشنبه‌ها به شما امکان می‌دهد که برای  هفته‌ی پیش رو برنامه‌ریزی کرده و روش‌های انجام کار و پیشرفت بیشتر را بررسی کنید.اگر دستیاری دارید که در بازاریابی به شما کمک می‌کند، دوشنبه‌ها با هم ملاقات کنید و مطمئن شوید که هر دو در  یک مرحله از کار هستید.

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید.جهت موفقیت در حرفه خود و افزایش درامد بیشتر از خدمات تبلیغ در اینستاگرام منحصر به فرد ایران تبلیغ استفاده نماید.
  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی سینا یکه باش

باعرض سلام خدمت همراهان گرامی سایت سینا یکه باش هستم. نویسنده و کارشناس بخش بازاریابی و برندسازی سایت بزرگ ایران تبلیغ.امیداوارم که از مطالب ما بهره کافی را ببرید

همچنین ببینید

چگونه با هشتگ ها حضور خود را در فضای مجازی بیشتر کنیم

چگونه با هشتگ ها حضور خود را در فضای مجازی بیشتر کنیم

چگونه با هشتگ ها حضور خود را در فضای مجازی بیشتر کنیم ، ابتدای کلمه‌ای را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *