خانه / اخبار ایران تبلیغ / پست‌های دلخواه خود را به‌صورت پنهان در کانال قرار داده و در زمان دلخواه منتشر کنید

پست‌های دلخواه خود را به‌صورت پنهان در کانال قرار داده و در زمان دلخواه منتشر کنید

شما با بروزرسانی جدید تلگرام می توانید پیام های مخفی در کانال تلگرام خود بفرستید و زیر هر پست نام کاربری خود را به صورت امضا درج کنید.

برای انتشار پیام های تلگرام ساعت تعیین کنید

در آخرین به‌روزرسانی تلگرام، مدیران کانال‌ها قادر خواهند بود تا پست‌های دلخواه خود را به‌صورت پنهان در کانال قرار داده و در زمان دلخواه منتشر کنند.

درواقع می‌توانند به‌نوعی پست‌های خود را در کانال پیش‌نویس کنند، مدیران کانال‌ها هم‌چنین قادر خواهند بود تا در زیر هر پست نام کاربری خود را به‌صورت امضا درج نمایند. امضای عمومی که اجازه تماس با حساب کاربری مدیر کانال را به سایر کاربران نمی‌دهد.

 پست‌های دلخواه خود را به‌صورت پنهان در کانال قرار داده و در زمان دلخواه منتشر کنید

کاربرد امضا مدیر کانال تلگرام چیست؟

خیلی از کانال های حرفه ای تلگرام حداقل ۲ مدیر دارند . شاید هر نویسنده علاقه داشته باشد زیر پست هایش ، نام خودش هم درج شود . این آپشن مخصوصا در کانال های آموزشی خیلی مفید بوده و به این طریق کاربران کانال می توانند بفهمند که هر آموزش رو کدام مدرس منتشر کرده است .

لازم است این نکته را هم بدانید که ، فقط پست هایی که بعد از فعال سازی Sign منتشر میشوند در زیر آنها نام نویسنده درج میشود و پست های قدیمی تغییری نمیکنند !

 پست‌های دلخواه خود را به‌صورت پنهان در کانال قرار داده و در زمان دلخواه منتشر کنید

اما به‌روزرسانی جدید تلگرام تنها محدود به کانال‌ها نمی‌شود، بلکه در نسخه جدید خود به شما اجازه می‌دهد تا پست‌های ربات‌ها را نیز مانند کانال به‌راحتی با دوستان خود به اشتراک گذاشته و فوروارد کنید.
تلگرام علاوه بر قابلیت‌های ذکرشده، به یکی از نیازهای همیشگی کاربران نیز در این نسخه توجه کرده است؛ بسیاری از کاربران در گروه‌ها و همچنین مدیران در کانال‌ها پس از ارسال پست و یا مطلب خود نیازمند ویرایش آن بودند اما پیش‌ از این تلگرام اجازه ویرایش را به کاربران نمی‌داد و مجبور بودند برای ویرایش مطلب خود آن‌ها را پاک‌کرده و از اول منتشر کنند، اما تلگرام در به‌روزرسانی جدید خود امکان ویرایش نوشته‌ها را در سوپر گروه‌ها و کانال‌ها مهیا کرده است، برای این کار کاربران می‌توانند در نسخه اندروید با یک‌بار ضربه به متن و در نسخه iOS با دوبار ضربه (اشاره) به ویرایش متن موردنظر خود بپردازند.
با ایران تبلیغ همرا باشید.

 

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی سمیه یوسفی

دارای مدرک کارشناسی شبکه هستم ولی بیشتر علاقه مند به دنیای سایت و طراحی سایت و هر زمینه و شاخه ای در رابطه با سایت میباشم و مدرک کاردانی هم سخت افزار می باشد

همچنین ببینید

راه اندازی سامانه پیامک های تبلیغاتی

راه اندازی سامانه پیامک های تبلیغاتی

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از راه اندازی سامانه انتخاب پیامک های تبلیغاتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *