خانه / اخبار ایران تبلیغ / راهکارهای حفاظت آنلاین از اطلاعات کارت های اعتباری

راهکارهای حفاظت آنلاین از اطلاعات کارت های اعتباری

در این مقاله از ایران تبلیغ قصد داریم به معرفی مهم ترین راهکارهای مورد نیاز جهت حفاظت آنلاین از اطلاعات کارت های اعتباری بپردازیم ، در ادامه با ما همراه باشید تا با این راهکارها آشنا شوید.

انتظار می رود تا سال ۲۰۱۹، بیش از ۲ میلیارد نفر در سراسر جهان کالاها و خدمات را به صورت آنلاین خریداری کنند. این یک فرصت بزرگ هم برای کسب و کار و هم برای مجرمانی که به دنبال اطلاعات دارنده کارت هستند، می باشد .هکرها از برنامه های کامپیوتری که جستجویی جامع انجام می دهند، استفاده می کنند و به دنبال حمله به وب سایت هایی هستند که ناهمگون و یا دارای آسیب پذیری می باشند. نگه داشتن هکرها در خندق نیاز به سعی و کوشش دارد.

اخبار فناوری را با ایران تبلیغ دنبال کنید.

بهترین روش های حفاظت آنلاین از اطلاعات

در ادامه چند نمونه از بهترین شیوه های #PCI Security Standards Council ، برای کمک به شما جهت حفظ امنیت سایت های الکترونیکی ذکر شده است:

 

راهکارهای حفاظت آنلاین از اطلاعات کارت های اعتباری

از محل نگه داری داده هایتان اطلاع داشته باشید

شما نمی توانید از اطلاعات دارنده کارت های نفوذ پذیر محافظت کنید اگر شما ندانید که این اطلاعات کجاست! یک نمودار از گردش داده ها به سازمان شما کمک خواهد کرد تا از محدوده ی محیط اطلاعاتی دارنده ی کارت آگاه شود. این نمودارجریان واقعی اطلاعات دارنده ی کارت را که در سراسر شبکه و سیستم های مختلف منتقل می شود، نشان می دهد.

اگر به اطلاعاتی نیاز ندارید ، ذخیره اش نکنید

همه اطلاعات مورد نیاز دارنده کارت را در مکان های قابل کنترل و شناخته شده ، یکی کنید و تمام این اطلاعات را از محیط های غیر دارنده کارت جدا کنید. اگر این کار به درستی انجام شود، می توان خطرات احتمالی را کاهش داده و تلاش های انجام شده در این خصوص را ساده تر کرد.

برای حفاظت آنلاین از نسخه های جدیدتر رمزگذاری استفاده کنید

امنیت لایه سوکت (SSL) و یا امنیت رمزگذاری لایه انتقال (TLS) برای هر وب سایتی که اطلاعات کارت اعتباری را قبول کرده است ضروریست . این امر از اطلاعات کارت های اعتباری با انتقال رمزنگاری بین مرورگر و وب سایت محافظت می کند.

راهکارهای حفاظت آنلاین از اطلاعات کارت های اعتباری

اطمینان حاصل کنید که وب سایتتان از آخرین نسخه از TLS 1.2 encryption- ideally ویا بالاتر استفاده می کند. به گفته موسسه ملی استاندارد و فناوری، هیچ راه حل و یا قانونی که بتواند SSLو یا TLS را به طور مناسب تعمیر کند، وجود ندارد. PCI Security Standards Council مستلزم است تا ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ ، تمام سازمان ها را به TLS 1.1 و یا TLS 1.2 ارتقاء دهد.

با ارائه دهنده خدماتتان وارد کار شوید

اگر شما یک پذیرنده ی کوچک هستید، این امکان وجود دارد که شما از ارائه دهندگان خارجی جهت کمک به امنیت اطلاعات دارنده کارت استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که شما از کارهایی که انجام می دهند آگاهی دارید و با آنها صحبت کنید تا متوجه شوید که چگونه از اطلاعات کارت محافظت می کنند.

موارد ذکر شده به هیچ وجه یک لیست جامع جهت تامین امنیت سیستم عامل تجارت الکترونیک و حفاطت آنلاین از اطلاعات نیست، اما برای شروع خوب است.

منبع: سایت نیس

با ایران تبلیغ همراه باشید تا از جدیدترین خبرها در حوزه فناوری آگاه شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت ایران تبلیغ

۱ امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۳.۹
اشتراک گذاری

درباره ی سارا شفاهی

با سلام سارا شفاهی هستم با مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه شهید بهشتی و در حال حاضر یکی از نویسندگان وب سایت ایران تبلیغ. امیدوارم با انتشار مطالبی مفید نقش موثری در پیشبرد کسب و کارتان داشته باشم.

همچنین ببینید

برنامه موفق برندسازی درون سازمانی

برنامه موفق برندسازی درون سازمانی

برندسازی پنج الگوی مهم  برای اتصال ارزش‌ها جدید برای مجریان برنامه‌های برند همیشه این سوال مطرح بوده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *