خانه / اخبار ایران تبلیغ / شیوه های مدرن بازاریابی

شیوه های مدرن بازاریابی

شیوه های مدرن بازاریابی موضوع این مقاله است. در کشورهای مختلف، متفاوت هستند. با شیوه های بازاریابی مدرن و کاربردی را در این مقاله آشنا می شوید.

شیوه های مدرن بازاریابی

مقدمه

مدیران شرکت های کوچک و متوسط می توانند با چند تکنیک ساده در مدت کوتاهی مشتری های جدیدی برای محصولات خود کسب نمایند اما مدیران در شرکت های بزرگ تر مجبور باشد جهت مقابله با ورشکستگی، برنامهبازاریابی قوی تری برای خود شناسایی نمایند.شیوه های بازاریابی مدرن موضوع این مقاله کوتاه است. شیوه های بازاریابی مدرن در کشورهای مختلف، متفاوت هستند. با شیوه های بازاریابی مدرن و کاربردی را در این مقاله آشنا می شوید.شیوه های قدیمی بازاریابی کاربرد چندانی ندارند. این روزها با پیشرفت سریع تکنولوژی و تولید محصولات جدید به بازار های مختلف، به منظور ثبات در نزد رقبا شیوه های مدرن بازار یابی را به کار بسته اند. چند استراتژی و شیوه بازاریابی مدرن را مطالعه کنیدو

 در شیوه های مدرن بازاریابی به روش شرکت های بزرگ تبلیغات نکنید

روش های تبلیغاتی که در شرکت های بزرگ صورت می پذیرد، متفاوت از تبلیغات در شرکت های کوچک است؛ باید هم همینطور باشد. دلیل این موضوع آن است که شرکت های بزرگ قصدشان از تبلیغات برندینگ و سپس مهم تر از آن معرفی محصولات آینده است. این در حالی ست که شرکت های متوسط و کوچک نمی توانند و نباید به این شیوه عمل نمایند.

این تبلیغات در روش های جدید بازاریابی اینترنتی هزینه سنگینی دارد. اما در عوض می توانند تبلیغات فروش خود را به گونه ای طراحی کنند که همیشه یک پیشنهاد  تولید برای مشتریان آینده نگر خود داشته در روش های جدید بازاریابی اینترنتی باشند. این شیوه راحت ترین ترین روش برای مشتاق نگه داشتن مشتریان خواهد در روش های جدید بازاریابی اینترنتی بود.

اول محصولات ارزان را پیشنهاد دهید نکته مهم در روش های جدید بازاریابی اینترنتی

همیشه مشتری ها در شیوه های مدرن بازاریابی نخواهند همان هزینه ای را که شما درخواست نمودید  بابت خدمات و محصولات بپردازند. تعداد زیادی از مشتریان در حال حاضر دوست ندارند پول زیادی در شیوه های بازاریابی موفق پرداخت کنند. بدنبال کیفیت بسیار بالا نیستند. مدیران یک راه ساده دارند تا بتوانند در مواجهه با این بخش از مشتریان ، فروش خود را از دست نداهند. مدیران بازاریابی برای این بخش از مشتریان همیشه یک گروه محصولات به قابلیت های ساده در شیوه های مدرن بازاریابی و ارزان دارند تا فروش خوبی را از طریق آن کسب نمایند.

در شیوه های مدرن بازاریابی محصولات خاص خود را پیشنهاد کنید

فراموش نکنید که همه مشتریان یکسان نیستند. برخی از مشتریان هم بسیار مشکل پسند می باشند و تمایل دارند هزینه بالایی بپردازند تا بتوانند محصولات با کیفیت خاص خریداری کنند. پس شما می توانید میانگین فروش و درآمد فروش خود را با ارائه یک محصول و یا خدمات جامع تر افزایش دهید در شیوه های بازاریابی و یا اینکه می توانید چندین محصول را در قالب شیوه های مدرن بازاریابی یک بسته پیشنهادی با قیمتی متفاوت به مشتری های مشکل پسند ارائه کنید.

شیوه های غیر معمول در روش های جدید بازاریابی فروش استفاده کنید 

یک شیوه مدرن در بازاریابی این است که برخی اوقات باید به دنبال شیوه های های متفاوت باشید. لزومی ندارد همواره در چارچوبی از پیش تعیین شده فعالیت کنید. ممکن است شیوه ای پر سود به فکر تان برسد که بتوانید فروش تولیدات خود را بدون هیچ رقابتی ارتقا دهید. برای مثال یک بروشور کوچک در شیوه های بازاریابی را روی یک کارت پستال چاپ کنید و آن را برای افراد و یا شرکت های روش های مدرن بازاریابی بازار هدف تان هستند، بفرستید. گاهی یک بروشور کوچک روی یک کارت پستال در روش های مدرن بازاریابی می تواند حجم بالایی از مشتریان جهت فروش ایجاد کنید.

بهترین آگهی‌های‌تان را به صورت کارت چاپ کرده و برای مشتریان روش های مدرن بازاریابی ارسال کنید.

مشتریان کارت‌هایی را می‌خوانند که کوتاه و خلاصـه باشد. یک آگهی کوچک روی یک کارت پستال می‌تواند بازدیدکنندگان زیـادی را به وب‌سـایت شما بیاورد در روش های جدید بازاریابی فروش و این خـود می‌تـواند باعث افـزایش فـروش شـود. هزینه‌ی این کار در روش های مدرن بازاریابی معمولاً زیاد نیست.

روش‌های بازاریابی خود را مرتب عوض کنید 

اگر متن آگهی شما عوض نشود مشتریان شما خسته می‌شوند، البته خود شما هم از این تکرار خسته خواهید شـد. بـازاریابی می‌تواند مفرح باشد اگر از مزیت‌های اسـتفاده از روش‌های متنوع بازاریابی برای برقراری ارتباط با مشتریان خود استفاده کنیـد. در انتخاب روش‌های بازاریابی خـود دقت کنیـد. همیشه برای یک بازاریابی موفق باید بر اساس یک طرح بازاریابی عمل کرد. سعی کنید در طرح بازاریابی خود از روش‌های متنوع استفاده کنید. همیشه نظـر مشـتریان خـود را در مورد روش‌هایی که به کار برده‌اید جویا شوید. این نظریات می‌توانند موفقیت طرح روش های جدید بازاریابی فروش شما را تضمین کنند.

 جواب تلفن‌های خود را متفاوت بدهید

سعی کنید سفارش‌های خاصی در روش های جدید بازاریابی اینترنتی را در هر مکالمه‌ی تلفنی، به مشتری ارائه کنید. به عنوان مثال می‌توانید بگویید روز بخیر؛ من … هستم. از من درباره‌ی خدمـات جدید در روش های جدید بازاریابی اینترنتی سؤال کنید. با این پیام، تلفن‌کننده با دریافت پیام، علاقه‌مند می‌شود یا ناگزیر است که از شما در مورد این خدمات سؤال کند. بیشتر شرکت‌ها پیام‌هـایی از پیش ضبط شده دارنـد کـه وقـتی مشتری پشت خط می‌مانـد آن را بـرای مشـتری پخش می‌کنند. شما می‌توانید این کار را خودتان انجام در روش های جدید بازاریابی اینترنتی دهید. از نظر مشتری تفاوتی ندارد که این پیام از قبل ضبط شده یا اینکه زنده ارائه شده در شیوه های بازاریابی و روش های جدید بازاریابی اینترنتی است.

اگر میخواهید در شیوه های بازاریابی موفق باشید تیزر های خود را باید اثربخش کنید

همیشه تیزرهای طولانی در روش های جدید بازاریابی فروش نمی تواند دلیلی برای موفقیت در بازاریابی و شیوه های بازاریابی و تبلیغات باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم حجم تیزرها را کوچک کنید. در این حالت شما می توانید تعداد زیادی از تیزر های کوچک خود را با هزینه یک تیزر طولانی منتشر کنید. بعضی وقت ها شاید شوکه شوید وقتی ببینید آگهی های کوچک تا چه حد توانسته اند در شیوه های بازاریابی روی افزایش تولیدات شما مؤثر باشند.

 با شرکت های کوچک در شیوه های بازاریابی موفق شراکت کنید 

مدرن هوشمند در شیوه های بازاریابی موفق می توانند با چند شرکت به صورت غیر رقابتی در شیوه های بازاریابی موفق شریک شوند و به مشتریان مشترک خدمات و محصولات ارائه دهند. بدین ترتیب شما می توانید محصولات شریک خود را برای مشتری های تان ارائه دهید و آن شرکت ها نیز محصولات شما را برای مشتریان خود تبلیغ کنند. این شیوه باعث می  شود مشتریان در شیوه های بازاریابی موفق شما افزایش یابند و با کمترین هزینه تبلیغ گسترده ای شیوه های بازاریابی موفق  برای برند خود ایجاد کرده اید.

ساخت تیزر و فیلم صنعتی نکته مهم در شیوه های بازاریابی مدرن

فرایند معرفی و جذب مشتری و سرمایه‌گذار در بسیاری از پروژه‌های ساختمانی مدت‌ها قبل از شروع عملیات ساخت شروع می‌شوند. مهمترین ابزار برای معرفی این پروژه‌ها در شیوه های بازاریابی مدرن تیزرها و فیلم‌های صنعتی با ساختارهای رئال، انیمیش یا ترکیبی است.‏

تبلیغات محیطی یکی از شیوه های مدرن بازاریابی

بخش تبلیغات محیطی می تواند بهترین موقعیت‌های مکانی را برای معرفی و تبلیغ پروژه‌های ساختمانی با صرف هزینه‌های بسیار معقول و اقتصادی در شیوه های بازاریابی مدرن ارائه نماید. بعلاوه این واحد می‌توان با استفاده از موقعیت مکانی پروژه، آنرا تبدیل به یک رسانه موثر و کم هزینه نماید.‏

با استفاده از خدمات بازاریابی ایران تبلیغ به سوی موفقیت قدم بردارید.
برندسازی و بازاریابیخدمات ایران تبلیغ
  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۸.۴
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری

درباره ی سینا یکه باش

باعرض سلام خدمت همراهان گرامی سایت سینا یکه باش هستم. نویسنده و کارشناس بخش بازاریابی و برندسازی سایت بزرگ ایران تبلیغ.امیداوارم که از مطالب ما بهره کافی را ببرید

همچنین ببینید

رایج ترین اشتباهات بازاریابی بیمه ( قسمت سوم )

اشتباهات رایجی در بازاریابی بیمه صورت میگیرد. اگر شما هم می خواهید به این شغل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال