خانه / ساخت اپلیکیشن / مزایای استفاده از اپلیکیشن موبایل در تبلیغات

مزایای استفاده از اپلیکیشن موبایل در تبلیغات

آیا اپلیکیشن موبایل گزینه ای خوبی برای تبلیغات است ؟

موبایل ها و اسمارت ها امروزه نقش بسیار زیادی در تجارت را دارا هستند; تکنولوژی و فناوری های الکترونیکی از جمله باعث شده است;  که ارتباط خوبی بین تجارت و وسایل الکترونیکی برقرار شود; و امروزه داشتن یک نرم افزار یا همان اپلیکیشن موبایل برای یک کسب وکار لازم است; و اپلیکیشن ها روز به روز مورد توجه بیشتر کاربران قرار گرفته است.

مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان

 

از رقبایتان سبقت بگیرید

با قرار دادن یک اپلیکشن برای  کسب و کارتان;  بر روی گوشی همراه مشتری، باعث می شود; که شما از رقبایتان یک پله جلوتر گام بردارید. .

 

ارتباط مداوم و موثر با مشتری

اپلیکیشن کسب و کار شما همیشه نام و برند  شما را به مشتری یادآوری می کند. .

 

اپلیکیشن موبایل

کاهش هزینه

 

هزینه تبلیغات و چاپ کاتالوگ حذف شده; و کاتالوگ دیجیتال شما بر روی موبایل مشتری قرار می گیرد.

 

ساخت یک اپلیکشن اختصاصی

 

یک اپلیکیشن اختصاصی برای کسب و کار شما; نشانگر به روز بودن و جذب مشتری های امروزی است.

 

افزایش فروش و درامد

 

اپلیکیشن کسب و کار، مشتریان شما را به مبلغین کسب و کار شما تبدیل می کند. و به همین صورت برند شما شناخته شده و در نتیجه درامد شما افزایش می یلبد.

 

ارتباط دو طرفه

 

از دیگر مزایای اپلیکیشن های تجاری می توان به برقراری امکان ارتباط دو طرفه کاربر و اپلیکیشن اشاره کرد. راز بزرگ دیگر در زمینه اپلیکیشن های موبایل این است که آنها راه فروش را باز می کنند. یک اپلیکیشن موبایل می تواند موتوری باشد که از مزایای کسب و کار سنتی نیز بهره می برد،

 

برتری اپلیکیشن ها موبایل

اپلیکیشن ها موبایل به عنوان ابزار تبلیغاتی می توان نگاه کرد. امروزه تعدا افرادی که از موبایل و تبلت استفاده می کنند رو به افزایش است. بنابراین یک اپلیکیشن موبایل می تواند راهی برای تبلیغات شما به دنیا موبایل ها باشد.

 

کسب درآمد بیشتر از طریق اپلیکیشن

 

بعضی ها تا صحبت از ساخت اپلیکیشن می شود. به مخالفت از آن می پردازند زیرا بر این باورند که یک اپلیکیشن موبایل هزینه هایی زیادی دارد. و این ریسک را نمی کنند تا یک اپلیکیشن موبایل برای تبلیغ محصولات خود بسازند. در واقع این باور اشتباه است. زیرا شما می توانید لو گو و تصاویر و همچنین محتوای اپلیکیشن خود را طراحی کنید و در آخر به یک متخصص در امر اپلیکیشن واگذار کنید تا آن را با مبلغ کمتر درست کند. حالا که شما یک اپلیکیشن دارید می توانید به فکر درامد بیشتر بیفتید.

 

 

دستیابی به مشتریان بیشتر

 

توسعه یک اپلیکیشن موبایل در مقایسه با وب سایت موجب جذب مشتریان بیشتری می گردد. امروزه جستجوی موبایل مخصوصا در بین قشر جوان بسیار رایج شده. مشتریان کنونی با صحبت از شما با دوستان خود موجب گسترش کسب و کار شما گشته و از این طریق افراد و مشتریان جدید، شما را با یک جستجوی ساده می یابند. علاوه بر این ادغام اپلیکیشن به شبکه های اجتماعی باعث گسترش دامنه و برد کاری شما می گردد.

 

محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارید

 

شما می توانید از اپلیکیشن به عنوان ابزاری برای نمایش محصولات و خدمات خود استفاده کنید. کاربرانی که اپلیکیشن شما را مشاهده می کنند در آینده به اپلیکیشن شما دسترسی خواهند داشت. هر بار با ارائه یک محصول جدید شما می توانید اپلیکیشن را نیز به روز رسانی کرده و با ارائه پیشنهادات و تخفیف ها مشتریان خود را تشویق به استفاده از اپلیکیشن و تعریف و تمجید آن نمایید.

 

مشارکت با سایر خدمات

 

همکاری با شرکت های مشابه، به شما کمک می کند از موفقیت آنها نیز بهره مند گردید، این کار مشتریانی بیشتری برای شما به ارمغان می آورد. با تهیه یک لیست از سایر شرکت ها و پیوستن به آنها، یک برنامه برای رد و بدل کردن تبلیغات در بین خود شکل دهید، با این کار سود عاید هر دو طرف می شود و به منفعت مشترک می انجامد.

 

وب سایت های موبایل پسند

 

برای شرکت های که هنوز هم چندان علاقه مند به ساخت اپلیکیشن مجزا نیستند;  ساخت وب سایت هایی که برای نمایش در موبایل به خوبی طراحی شده، می تواند جایگزین خوبی باشد; که با بودجه آنها نیز هم خوانی خواهد داشت. با یک جستجو می توانید وب سایت هایی را که این کار را به ازای دریافت مبلغی ناچیز انجام می دهند بیابید; هدف تعامل با کاربر و بهبود سابقه کاربران است که منجر به جذب مشتری می گردد.

 

نتیجه گیری

 

با وضعیت پر رونق صنعت موبایل که امروزه شاهد آن هستیم;  به کلیه کسب و کارها توصیه می شود که یک اپلیکیشن موبایل برای تبلیغ محصولات خود بسازند;  به راستی موبایل وسیله ای است که کلیه ارتباطات توسط آن رهبری می شود; در نتیجه پیوستن به این فناوری، تضمینی برای نتایج مورد انتظار برای کسب و کار شما خواهد بود.

 

همین الان می توانید سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل برای سایت خودتان را در ایران تبلیغ ثبت کنید.

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی افق وب

همچنین ببینید

آموزش ساخت و طراحی اپلیکیشن خدماتی

آموزش ساخت و طراحی اپلیکیشن خدماتی

آموزش ساخت و طراحی اپلیکیشن خدماتی نام مقاله ای است که امروز تیم ایران تبلیغ در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *