خانه / بازاریابی و برندسازی / روش های بازاریابی حضوری موفق

روش های بازاریابی حضوری موفق

در این بخش با روش های بازاریابی حضوری موفق آشنا خواهید شد و امیدواریم از این مطلب بهره ببرید.با ما همراه باشدوممنون از حضور شما.

روش های بازاریابی حضوری موفق

روش های بازاریابی حضوری موفق

 

۱- ایجاد حس اعتبار و اعتماد: مهم ترین شاخصی که باید یک بازاریاب از آن بهره ببرد ایجاد حس اعتماد در مخاطب است. برای این امر باید شخص مقابل به دو نکته برسد؛ یکی آنکه شما  کننده کار هستید و دیگر آنکه در این حوزه سابقه لازم را دارید.

۲- در دسترس بودن: روش های بازاریابی حضوری موفق یکی از مهم ترین نکته ها در بازاریابی این است که شخص مقابل، شما را همواره در کنار خود ببیند. توصیه می شود از راه های مختلف خود را به او نزدیک کنید.

۳- حس دلسوزی و انصاف: روش های بازاریابی حضوری موفق مخاطب تان اگر احساس کند صحبت های شما تنها به نفع شما بوده و منفعتی برای او ندارد هیچ گاه با شما کار نخواهد کرد. باید به او بقبولانید که موضوع دارای سود مشترک دوجانبه است.

 ۴-اعتماد ایجاد کنید;از مهمترین اصول در دنیای کسب و کار و فروش و بازاریابی ایجاد حس اعتماد در مخاطب است. یکی از راه های ایجاد اعتماد این است که بگونه ای رفتار کنید که مخاطب احساس کند که شما بدنبال منفعت مشترک هستید و منفعت مخاطب را نیز در نظر گرفته اید.
۵- احساس نزدیکی طرف مقابل: توصیه می شود از راههای مختلف خود را به او نزدیک کنید. شماره تماس همراه و ثابت، شماره فکس ، حتی ایمیل و آدرس سایت و نیز اکانت های شبکه اجتماعی فیس بوک و توییتر و گوگل پلاس را هم معرفی کنید. ( البته اگر مخاطبتان با بخشی از اینها ارتباطی برقرار نمی کند پرهیز کنید.)
اگر خواهان ایجاد تحولی اقتصادی در کسب و کار خود هستید ، جهت کسب مشاوره های بیشتر و دریافت بهترین راهکار در زمینه افزایش فروش ، تبلیغات و مشتری می توانید از خدمات بازاریابی وبرند سازی سایت بزرگ ایران تبلیغ استفاده نمایید.
  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی علی کاظم زاده

علی کاظم زاده هستم نویسنده و متخصص بخش بازاریابی و برندسازی سایت بزرگ ایران تبلیغ ومحصل رشته برق صنعتی سال سوم امیدوارم از مطالب لذت برده ودر عمل به کار گیری کنید، همچنین پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما در فضای مجازی هستم: Alii-69@ باتشکر.یاعلی

همچنین ببینید

معرفی ارزشمندترین برند های دنیا از سوی شرکت Finance

شرکت مشاوره برندینگ فایننس به تازگی فهرستی از ارزشمندترین برند های دنیا در سال ۲۰۱۸ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *