خانه / مشاوره بازاریابی و تبلیغ | مشاوره برندسازی و انواع تبلیغات

مشاوره بازاریابی و تبلیغ | مشاوره برندسازی و انواع تبلیغات

بازاریابی، مشاوره، انواع تبلیغات

برندسازی و معجزه یک کسب و کار در تجارت الکترونیک با برترین روشهای نتورک مارکتینگ در راستای بازاریابی و برندینگ همه را از قسمت بازاریابی و برندسازی ایران تبلیغ بخواهید. اجازه دهید ما راه را به شما نشان دهیم و به شما بگوییم کدام مسیر شما را زودتر به هدف می رساند. آیا طراحی وب سایت یا طراحی اپلیکیشن برای شما لازم است یا شروع تبلیغات موبایلی ، تبلیغات کلیکی ،تبلیغات متنی ، تبلیغات بنری یا تبلیغات در تلگرام و افزایش فالوور اینستاگرام ! تمام جنبه های تبلیغاتی و رشد و توسعه در راه برندسازی و برندینگ در دست شما خواهد بود.

بازاریابی ، مشاوره ، تبلیغات

برندینگ و تجارت الکترونیک

ما در بخش پیشنهادات بازاریابی و برندسازی در ایران تبلیغ با تجربه ۷ ساله مسیر تحول کسب و کار شما را در تجارت الکترونیک متحول می سازیم. ما به شما جنبه های مختلف نتورک مارکتینگ را نشان می دهیم و در تمام مراحل از طراحی و تولید تا شروع تبلیغ و حفظ رشد کسب و کار در کنار شما می مانیم. ما تمام معایب و محاسن انواع روشهای تبلیغات را متناسب با کسب و کار شما شرح می دهیم و برترین گزینه ها را به شما نشان خواهیم داد. از تبلیغات گوگل تا تبلیغات در برترین سایت ها و اپلیکیشن ها پس مراحل تولید و طراحی همه نیازمند انتخاب هوشمندانه می باشد.

بازاریابی و تحول کسب و کار

بازاریابی اینترنتی با نیاز به تبلیغات اینترنتی نوعی از تبلیغات است که بدلیل ارزان بودن ماندگاری زیاد و فراگیر بودن آن همزمان با رشد ابزارهای اطلاع رسانی و روابط عمومی جایگاه خاصی را در بین تبلیغاتچی‌ها ! باز کرده است. شبانه‌روزی و بی وقفه بودن آن و قابلیت ایجاد تغییرات بصورت به روز باعث شده این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکت‌ها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملاً پُر رنگ‌تر می‌شود. اجازه دهید تیم ایران تبلیغ از ابتدا ورود شما را به این بازار پیچیده کمی سهولت بخشد، اقتصادی نماید و هدفمند سازد. حفظ روند رشد و توسعه در فالب مواردی مانند سئو و بهینه سازی وب سایت و استراتژی رشد برندیگ سایر موارد تحول کسب و کار در دیجیتال مارکتینگ می باشد.

بازاریابی و برندسازی

به عبارتی دیگر بازاریابی اینترنتی و یا بازاریابی آنلاین در راستای تجارت الکترونیک یعنی بازاریابی و فروش مستقیم از طریق وب ! بازاریابی اینترنتی به طور معمول نوع پیشرفته بازاریابی سنتی مانند تبلیغات رادیویی ، تلویزیونی و روزنامه ای می باشد. تبلیغات اینترنتی نوعی از بازاریابی است که بدلیل ارزان بودن، ماندگاری زیاد و فراگیر بودن آن همزمان با رشد نتورک مارکتینگ ، برندینگ ، ابزارهای اطلاع رسانی و روابط عمومی جایگاه خاصی را در بین تبلیغاتچی‌ها باز کرده است.

تولید و لمس هدف

تمامی موارد روز نتورک مارکتینگ ایران در دستان ایران تبلیغ ! از شروع ترسیم راه و مشاوره ، طراحی های لوگو و طراحی های گرافیکی تا طراحی سایت ، ساخت اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت ، تبلیغات بنری و متنی ، تبلیغات موبایلی ، تبلیغ در تلگرام ، تبلیغات در اینستاگرام ، تبلیغات در گوگل و … با نگاه به گذشته کاری و ابزار و تجربه تیم تبلیغاتی ایران تبلیغ ، اجازه دهید تیم ایران تبلیغ از ابتدا با تعیین هدف و پلان تبلیغاتی کوتاه ترین راه به سمت هدف را به شما نشان دهد.

انواع خدمات مشاوره و بازاریابی ایران تبلیغ 

 

[icon name=”arrow-circle-left” class=”” unprefixed_class=””] شروع ترسیم راه و مشاوره، هدفگذاری، طراحی های لوگو و طراحی های گرافیکی ( تجربه ایران تبلیغ )

[icon name=”arrow-circle-left” class=”” unprefixed_class=””] راه اندازی پایگاه اینترنتی و طراحی اپلیکیشن ( با تیم با سابقه و حرفه ای )

[icon name=”arrow-circle-left” class=”” unprefixed_class=””] ارسال نوتیفیکیشن  ( تبلیغات در اپلیکیشن های موبایلی )

[icon name=”arrow-circle-left” class=”” unprefixed_class=””] ایجاد کلوب مشتریان و شبکه های اجتماعی ( شبکه های اجتماعی، تبلیغ در تلگرام و تبلیغات در اینستاگرام )

[icon name=”arrow-circle-left” class=”” unprefixed_class=””] درج آگهی تبلیغاتی در اینترنت ( تبلیغات بنری، متنی و موبایلی و کلیکی )

[icon name=”arrow-circle-left” class=”” unprefixed_class=””] استفاده از مشاوره و طراحی پلان و طراحی گرافیکی ( قابلیت مشاوره تیم ایران تبلیغ )

[icon name=”arrow-circle-left” class=”” unprefixed_class=””] ایجاد نمایشگاه الکترونیکی ( در تمامی نقاط اینترنت پایگاه تخصصی داریم )

[icon name=”arrow-circle-left” class=”” unprefixed_class=””] راه اندازی و بهینه سازی خدمات و محصولات ( آنچه در تخصص ما می باشد )

[icon name=”arrow-circle-left” class=”” unprefixed_class=””] سایر پیشنهادات و ترسیم بهترین روشهای رشد کسب و کار ( به روزترین روشها )

شروع پیشنهاد بازاریابی

تمامی خدمات ایران تبلیغ پس از مشاوره و ترسیم مسیر با قرارداد رسمی و ذکر تمامی تعهدات صورت می پذیرد. تمامی خدمات و تبلیغات با قیمت بسیار مناسب توسط تیم حرفه ای ایران تبلیغ به سرانجام می رسد. آغاز انفجار قدرت کسب و کار شما بسیار آسان می باشد ! ابتدا از قسمت تماس با ما از طریق تماس تلفنی و یا به تلگرام پشتیبانی سایت [icon name=”external-link” class=”” unprefixed_class=””] پیغام داده و پس از مشاوره به همین صفحه مراجعه کرده و پس از پرداخت هزینه تنظیم قرارداد هر نوع خدماتی که در مشاوره مشخص گردیده ، قرارداد رسمی به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان و دریافت قرارداد اختصاصی شما مراحل خدمات آغاز می گردد.

پرداخت هزینه تنظیم قرارداد

پرداخت هزینه قرارداد رسمی و تضامین تعهدات خدمات

هزینه ۱۰۰ هزار تومان

اشتراک گذاری