خانه / تبلیغ در تلگرام / کسب درآمد میلیونی در تلگرام یک واقعیت یا یک رویا

کسب درآمد میلیونی در تلگرام یک واقعیت یا یک رویا

کسب درآمد میلیونی در تلگرام یک واقعیت یا یک رویا نام مقاله دیگری از تیم ایران تبلیغ است که برای شما همراهان انتشار داده شده است تا سطح دانش شما در این زمینه بالا رود و در این راه به خوبی حرکت کنید .

کسب درآمد از هر مکان که پتانسیل آن را داشته باشد امکان پذیر است . اما آیا این صحبت ها که در رابطه با کسب درآمد میلیونی در تلگرام میشود حقیقت است ؟

کسب درآمد میلیونی در تلگرام یک واقعیت یا یک رویا

کسب درآمد میلیونی از تلگرام واقعیت دارد 

کسب درآمد میلیونی از تلگرام البته که واقعیت دارد اما با توجه به چند شرایط که در ادامه برای شما خواهم گفت :

برای کسب درآمد میلیونی در تلگرام صبور باشید

هر میلیونری از صفر شروع میکند ( به جز آن هایی که از پدرشان می گیرند ! ) . بالاخره هر کس به مقامی می رسد به یک درآمدی میرسد ابتدا از صفر شروع کرده پله ها را بالا آمده و سپس به قله رسیده است ! شما هم همین وضعیت را تجربه خواهید کرد . اگر کسب و کاری در تلگرام را شروع کردید از اینکه یکی ، دو ماه نتیجه خاصی نگرفتید نترسید ! همیشه در لحظه آخر امیدی هست که آن امید شما پول دار می کند !

اگر شما بدون تبلیغات جلو بروید قطعا زمانی که شما بازده را دریافت میکنید طولانی تر از کسانی است که از تبلیغات استفاده می کنند ! تبلیغات برای کسب و کار ها مثل یک اهرم است که کسب و کار ها را به جلو حرکت می دهد .

شما زمانی که از صفر شروع می کنید کم کم کانالتان بزرگ میشود بعد از چند ماه ممبر های خوبی جذب میکنید به شرطی که اصول مطلب گذاری را رعایت کنید . شما از دو روش میتوانید کسب درآمد کنید :

کسب درآمد میلیونی برای کسانی که کسب و کار دارند 

اگر خودتان صاحب کسب و کاری هستید با تلگرام میتوانید فروشی میلیونی داشته باشید به شرطی که تبلیغات را در جایی مطمئن مثل ایران تبلیغ انجام دهید و پیوسته و منظم پست محصولات را بگذارید و درباره آن توضیح دهید و کانالتان را موفق کنید . قطعا شما هم از فروش کم شروع خواهید کرد ! اگر در ماه های اول چنان نتیجه خوبی نگرفتید نترسید قطعا با گذشت زمان و اصرار شما به موفقیت و کسب درآمد میلیونی خواهید رسید !

حتی اگر شما کسب و کار هم دارید نه تنها میتوانید فروش خود را به مرز بالایی برسانید بلکه با انجام تبلیغات سایر کانال ها میتوانید منبع درآمد خوبی را داشته باشید !

کسب درآمد میلیونی برای پیج های معمولی 

کسانی که کسب و کاری خاصی هم ندارند میتوانند کسب درآمد میلیونی داشته باشند اما این ها کارشان سخت تر است !

با رعایت اصول مطلب نگارش کنید ، موضوعات جذاب داشته باشید ؛ ممبر ها را به خود جذب کنید . هر چه ممبر بیشتری داشته باشید درآمد شما بیشتر است چرا که کانال ها برای تبلیغات به کسانی که ممبر بیشتر داشته باشند بیشتر پول می دهند .

تبلیغات کانال خود را فراموش نکنید ، حرفه ای جلو بروید و حرفه ای نتیجه بگیرید . قطعا شما موفق خواهید شما اما باید منتظر باشید و صبور بمانید و زود جا نزنید .

نام کانال و لینک خوبی را انتخاب کنید . مطالب استاندارد و جذاب بزارید ، خود را تبلیغ کنید و منتظر باشید تا ممبر ها بیایند . برای کسانی که تازه شروع میکنند سخت تر است چرا که در ابتدا ممبر های کمی برایشان وجود دارد اما همان ابتدا میتوانند ۲۰۰ نفر از کسانی که شماره شان را دارند وارد کانال کنند ! به همین راحتی .

کسب درآمد با تبلیغات بهترین روش کسب درآمد میلیونی است و بهترین نتیجه را دارد و به زودی به آن خواهید رسید . به شرطی که از ممبر فیک استفاده نکنید ، مطالب کپی نگذارید و … این ها برای کانال شما سم هستند ! کسی که کانال ۱۰ کایی داشته باشد و ۱ کا بازدید نداشته باشد را برای تبلیغات انتخاب نخواهد کرد . پس به هیچ عنوان به دنبال روش های تغلب و پرش های ده پله ای نباشید .

نتیجه گیری :

برای کسب درآمد میلیونی باید صبور باشید همانطور که شما میتوانید کسب درآمد میلیونی داشته باشید دقیقا به همان شکل هم میتوانید نداشته باشید ! به همین راحتی . پس خودتا هستید که آینده خودتان را رقم میزنید و دنبال بهانه جویی نباشید و فقط صبر کنید و اصولی و با تلاش جلو روید . قطعا تبلیغات شما را در این راه سریع تر جلو خواهد برد. ما ایران تبلیغ را برای این کار به شما معرفی می کنیم .

اگر سوالی داشتید در انتهای این مطلب نیز میتوانید بفرمایید پاسخگو خواهیم بود  

امیدواریم این مطلب برای شما دوستان عزیز مفید واقع شده باشد. با آرزوی موفقیت برای شما دوستان عزیز.

 

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۴.۷
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۵ (۱ رای)
امتیاز نظرات ۵ (۱ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری

درباره ی محمد مهدی آقاجانی اصل

سلام میکنم خدمت شما همراهان گرامی . مهدی آقاجانی هستم متولد 1377 که در بخش تبلیغات در تلگرام مفتخر هستم در خدمت شما باشم . امیدوارم بتونم کاری برای رونق کسب و کاری شما انجام دهم .

همچنین ببینید

چند روش برای افزایش ممبر تلگرام (قسمت هفتم)

چند روش برای افزایش ممبر تلگرام (قسمت هفتم)

” چند روش برای افزایش ممبر تلگرام ” نام مقاله دیگری از تیم ایران تبلیغ است که …

۲ دیدگاه

  1. چطوری بقیه رو تشویق کنیم که به کانال ما بیاییند ؟

    • محمد مهدی آقاجانی اصل

      ببینید در ساده ترین شکلش اینه که مطالب خوب بنویسید و آن را بین گروه های مختلف و هم موضوع نشر بدید . البته تبلیغات هم نقش اساسی در این کار داره که باید توسط تیم متخصص انجام بشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال