کسب درآمد از تلگرام

به منظور احترام به تمام ادمین های تلگرامی و متمایل به کسب درآمد از شبکه های اجتماعی در ایران تبلیغ و به خصوص کسب درآمد از کانال تلگرام و فعالان و علاقه مندان به کسب درآمد از ربات تلگرام ، از این پس به جای ثبت نام در ربات سایت مستقیما به مدیران کمپین تلگرامی متصل خواهید شد. با توجه به دسترسی ورژن تلگرام غیر رسمی اپلیکیشن ایران تبلیغ شما به راحتی با تماس با آیدی تلگرامی زیر و نگارش #درامد_تلگرام مستقیما به مدیرمربوطه متصل می شود و احراز هویت کانال و مراحل بعدی توسط مدیر کسب درامد تلگرامی ایران تبلیغ طی خواهد شد.

ثبت کانال تلگرامی

نکات کسب درآمد از تلگرام

۱- پس از ارسال هشتگ ارسال شده از پیغام مجدد خوداری کنید و تا زمانی که مدیریت بخش کسب درامد از کانال تلگرام با شما تماس نگرفته ، هر گونه پیغام مجدد نوبت شما را عقب تر خواهد انداخت.

۲- ادمینهای گرامی که کانال تلگرامی زیر ۱۰ هزار نفر و یا محتوای خارج قوانین کشور را نشر می دهند ، امکان پیوستن به کمپین کسب درامد از تلگرام ایران تبلیغ را ندارند تا اصلاح و بررسی مجدد درخواست نفرمایید.

۳- همواره روند تبلیغاتی در کمپین تلگرامی ایران تبلیغ نشر برندهای قانونی بدون ضرر به کانالهای ادمینهای گرامی می باشد ، سعی بر این موضوع کاهش ریزش کاربران کانال شماست ! با تبلیغات متفرقه و بی اصالت در صورت بی توجهی به اخطار مدیران مجبور به اخراج کانال تلگرامی خاطی از کمپ تبلیغاتی ایران تبلیغ هستیم.

۴- ربات کسب درامد از تلگرام و روشهای تبلیغات کلیکی تلگرام علاوه بر نارضایتی مشتری مخرب کانال شماست و جای برای انواه سواستفاده در تبلیغات کلیکی تلگرام محیا می باشد ، چنانچه تبلیغات موبایلی در قالب تبلیغات کلیکی در زمان تبلیغات در تلگرام به موازات ایران تبلیغ دیده شود قطع همکاری با کانال خاطی را به همراه خواهد داشت.

۵- سایر جزییات و قوانین را از طریق مدیران کسب درامد تلگرام جویا باشید.

 

  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۴.۸
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری