خانه / کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

به منظور احترام به تمام ادمین های پیج های اینستاگرام و متمایل به کسب درآمد از شبکه های اجتماعی در ایران تبلیغ و به خصوص کسب درآمد از اینستاگرام ، از این پس به جای ثبت نام در ربات سایت مستقیما به مدیران کمپین اینستاگرامی متصل خواهید شد. با توجه به دسترسی ورژن تلگرام غیر رسمی اپلیکیشن ایران تبلیغ شما به راحتی با تماس با آیدی تلگرامی زیر و نگارش #درامد_اینستاگرام مستقیما به مدیر مربوطه متصل می شود و احراز هویت پیج و مراحل بعدی توسط مدیر کسب درامد اینستاگرامی ایران تبلیغ طی خواهد شد.

  ثبت پیج اینستاگرام

نکات کسب درآمد از اینستاگرام

۱- پس از ارسال هشتگ ارسال شده از پیغام مجدد خوداری کنید و تا زمانی که مدیریت بخش کسب درامد از اینستاگرام با شما تماس نگرفته ، هر گونه پیغام مجدد نوبت شما را عقب تر خواهد انداخت.

۲- ادمینهای گرامی که پیج اینستاگرام زیر ۲۰ هزار نفر و یا محتوای خارج قوانین کشور را نشر می دهند ، امکان پیوستن به کمپین کسب درامد از اینستاگرام ایران تبلیغ را ندارند تا اصلاح و بررسی مجدد درخواست نفرمایید.

۳- همواره روند تبلیغاتی در کمپین اینستاگرامی ایران تبلیغ نشر برندهای قانونی بدون ضرر به پیجهای ادمینهای گرامی می باشد ، سعی بر این موضوع کاهش ریزش فالوور های پیج اینستاگرام و حفظ تعداد لایک های شماست ! با تبلیغات متفرقه و بی اصالت در صورت بی توجهی به اخطار مدیران مجبور به اخراج پیج اینستلگرامی خاطی از کمپ تبلیغاتی ایران تبلیغ هستیم.

۴- سایر جزییات و قوانین را از طریق مدیران کسب درامد اینستاگرام جویا باشید.

اشتراک گذاری