خانه / تبلیغات در اینستاگرام / با در نظر گرفتن چند نکته در اینستاگرام جذابتر شوید

با در نظر گرفتن چند نکته در اینستاگرام جذابتر شوید

با در نظر گرفتن چند نکته در اینستاگرام جذابتر شوید ، اگر می خواهید زودتر به نتیجه برسید و افزایش فالوور واقعی بیشتری داشته باشید باید نکاتی را رعایت کنید.

این روزها بازار استفاده از شبکه‌های اجتماعی بدون فیلتر مثل اینستاگرام و لاین و … حسابی داغ داغ است ، شبکه اجتماعی اینستاگرام به علت فیلتر نبودن آن یکی از  پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی در بین کاربران شناخته شده است  ، البته حضور بازیگران ، هنرپیشه‌ها ، افراد معروف هم تأثیر گذار بوده است ، عکس‌های سلفی ، متن‌های تصویری و … در اینستاگرام به‌وفور دیده می‌شود ، چون این نرم افزار بر پایه عکاسی و عکس برداری بنا شده است . کسانی که عاشق تجارت هستند از این نرم افزار استفاده کرده‌اند و کار و فعالیت خودشان هم معرفی کرده‌اند. ولی وقتی به صفحه اینستاگرام ساخته می‌شود شخص آن را نمی‌شناسد ، پس باید صفحه ساخته شده در اینستاگرام را معرفی کنیدتا افزایش فالوور داشته باشید. چند نکته در اینستاگرام که در اینجا بیان می‌شود می‌تواند پیشرفت شما را سریع‌تر کند. 

با در نظر گرفتن چند نکته در اینستاگرام جذابتر شوید

ما هدفمندترین متد تبلیغاتی اینستاگرام در ایران تبلیغ به شما معرفی می کنیم.

در مطلب ” بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان ”  به شیوه های مختلف افزایش فالوور پرداخته شد. در این مطلب می خواهیم با در نظر گرفتن چند نکته در اینستاگرام جذابتر شوید را بررسی کنیم. با ما همراه باشید

با در نظر گرفتن چند نکته در اینستاگرام جذابتر شوید

چند نکته در اینستاگرام برای افزایش فالوور :

 استفاده از Find facebook Friend و Find Contacts 

شما با انتخاب این گزینه‌ها در وب سایت می‌توانید دوستان خود را پیدا کنید و پس از پیدا کردن ، آن‌ها را Follow کنید ،  followکردن دوستانتان باعث می‌شود ۷۰% فالوبک کنند یعنی شما را هم فالو کنند 

 صفحات معروف و مرتبط با شما را پیدا کرده و follow کنید 

این کار باعث می‌شود در فهرست فالوور های آن صفحه قرار گرفته تا افراد با مراجعه به صفحات شما را followکنند.

 استفاده از هشتگ یکی از چند نکته در اینستاگرام  

با در نظر گرفتن چند نکته در اینستاگرام جذابتر شوید

هنگام وارد کردن تصویر جدید( در مرحله سوم) قسمت write a caption  متن مورد نظر خود را نوشته و در خط آخر از هشتگ های معروف که ممکن است کاربران آن را جستجو کنند اضافه کنید

نکات هشتگ نویسی : هشتگ زیاد نزنید ، هشتگ باید مرتبط باشد تا تبلیغات در اینستاگرام دیده شود ، قبل از زدن هشتگ آن را جستجو کرده تا ببینید چقدر محبوبیت دارد ، می توانید استراتژی هشتگ گذاری را از صفحات برندهای مرتبط تحلیل کنید

 follow کنید تا شما را افزایش فالوور در اینستاگرام داشته باشید

اگر می‌خواهید سریع‌تر به نتیجه برسید ، سعی کنید افرادی که صفحات مرتبط را شما را فالو کرده اند را ببینید و شما هم آن‌ها را فالو کنید ،  ۵۰ درصد کسانی که فالو می شوند ، فالوبک می‌کنند.

 از طریق نرم افزار جانبی اینستاگرام می‌توانید استفاده کنید : این نرم افزارها خدماتی زیادی به شما می‌دهند مانند Followers + :

 پست خودتان رو در شبکه‌های اجتماعی انتشار بدید 

 می تونید از نرم افزارهایی که تبادل لایک می‌کنند برای افزار فالوور ها استفاده کنید ولی این روش افزایش رایگان فالوور در اینستاگرام است ، خیلی از این نرم افزارها هم کاربران غیرواقعی دارند و  فقط برای جمع آوری لایک درست شدن ، مواظب باشید.

 سعی کنید با صفحاتی که مرتبط هستند تبادل انجام بدید

 تبادل  که بدین صورت است که یک  تصویر و متن می‌دید به مدیر صفحه  تا در صفحه خودش بگذارد  و شما هم یک  تصویر دریافت کرده تا در صفحه خودتان ثبت کنید ، به این صورت می توانید تبادل بزنید برای افزایش فالوور در اینستاگرام تا کاربران واقعی شما بالا برود ، اصولا تبادل بدون هزینه به‌صورت توافقی انجام می شود.

 اگر وب سایتی دارید و مطلب ارائه شده در اینستاگرام مرتبط با وب سایت است می توانید لینک کوتاه صحفه وب سایت را توسطgoo.gl بسازید و در توضیحات پست اینستاگرام قرار دهید.

 برای زیاد کردن فالوور در اینستاگرام یک کاربر فعال باشید

با در نظر گرفتن چند نکته در اینستاگرام جذابتر شوید

از شروع طراحی تا تبلیغات کاملا قدرتمند در کنار شما هستیم

اگر می‌خواهید Follower هایتان را افزایش دهید می‌بایست به صورت مداوم در اینستاگرام پست بگذارید به خصوص در ساعت‌های شلوغی که بیشتر دیده شوید. کاربران فعال حداقل روزانه ۳ مطلب در این شبکه اجتماعی منتشر می‌کنند.

 افزایش رایگان فالوور اینستاگرام با شرکت در رخدادهای عمومی 

یکی از مواردی که همیشه مخاطبین را به سمت شما جلب می‌کند، توجه به مراسم‌ها و رخدادهای عمومی است که این موضوع در ایران نیز بسیار بازدهی بالایی دارد. شما با تبریک گفتن عید و یا انتشار یک مطلب مربوط به رخدادهای عمومی می‌توانید ارتباط بسیار خوبی با دنبال کنندگان خودتان برقرار کنید.

  زیاد کردن فالوور در اینستاگرام با انتشار ویدئو را فراموش نکنید

با در نظر گرفتن چند نکته در اینستاگرام جذابتر شوید

یک قابلیت مهم در اینستاگرام ویدئوهای ۱۵ ثانیه ای است که به شما این فرصت را می‌دهد تا در کمتر از ۱۵ ثانیه آنچه می‌خواهید به دیگران انتقال دهید. انتشار ویدئو در پروفایل شما کمک می‌کند تا پروفایل اینستاگرام شما زنده به نظر برسد و فقط عکس‌های ثابت و بدون صدا در آن دیده نشود.

 پیشنهادهای ویژه‌ای فقط برای دنبال کنندگان اینستاگرام داشته باشید

شرکت‌های بزرگی مانند کوکاکولا یا ردبول و حتی دیجی کالا در ایران برای دنبال کنندگان خودشان در اینستاگرام پیشنهای های ویژه‌ای ارائه می‌دهند.
مثلاً با ارائه تخفیف‌های ویژه فقط در اینستاگرام یا راه اندازی مسابقات در صفحه خودتان می‌توانید اینستاگرام خودتان را از وب سایتتان مجزا کنید تا دیگران را ترغیب به دنبال کردن اینستاگرام خود به صورت مجزا نیز بکنید.

 دوستان خود را برای افزایش فالوور در عکس‌ها تگ کنید 

زمانی که شما دوستان خود را در عکس ها تگ می‌کنید ، در اصل شما این عکس را به پروفایل آن‌ها نیز اضافه می‌کنید و در بخش عکس‌های تگ شده آن‌ها قرار می‌دهید. این باعث می‌شود دوستان آن‌ها نیز عکسی که منتشر کرده‌اید را ببینند و همین موضوع باعث افزایش فالوور شما شود.

 با مردم در ارتباط باشید 

اگر می‌خواهید معروف شوید در هر شبکه اجتماعی که فکر می‌کنید باید با مردم در ارتباط باشید و با آن‌ها وارد مشورت، بحث و گفتگو شوید و از این طریق اکانت های خود را تبلیغ کنید. بهترین روش در اینستاگرام شرکت در بحث‌های نظرات صفحات پربازدید می‌باشد.

بیوگرافی خود مثل عکس پروفایل و … را به روز کنید

اطلاعات و بیوگرافی‌های لازم و ضروری را به پروفایل خود اضافه کنید و حتماً اطلاعات تماس خود ، وب سایت و ایمیل خود را نیز در بخش بیوگرافی قرار دهید.

سخن آخر درباره رعایت چند نکته در اینستاگرام

سخن آخر درباره رعایت چند نکته در اینستاگرام

اینستاگرام از شبکه‌های بسیار پر طرفدار و رایج اینترنت است. جایی که کاربران می‌توانند همدیگر را ملاقات کنند و از تجربیات یکدیگر استفاده کنند و یا تجربیات و خاطرات خود را در قالب یک عکس با یکدیگر در میان بگذارند. و آخرین نکته در اینستاگرام تبلیغات در صفحات است ، شما با پرداخت هزینه می توانید در صفحات دیگران تبلیغ کنید ؛ ایران تبلیغ با تیمی حرفه ای تبلیغات در اینستاگرام را برای شما به بهترین نحوه انجام می دهد .

ما برترین روش و هدفمندترین متد تبلیغات در اینستاگرام در زمینه افزایش فالوور ، افزایش فالوور اینستاگرام و… را در ایران تبلیغ به شما معرفی می کنیم.
  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی اندیشه شهبازنژاد

با عرض سلام خدمت تمامی کاربران و همراهان خوب سایت ایران تبلیغ اندیشه شهبازنژاد هستم به عنوان نویسنده در طراحی سایت و بخش بازاریابی و برندسازی علاقه مند به بخش تبلیغات در صفحات مجازی در خدمت شما میباشم . هدف تمام نویسندگان عزیز این سایت قرار دادن اطلاعات مفید و کارا برای شما کاربران عزیز میباشد.

همچنین ببینید

ما برترین روش و هدفمندترین متد تبلیغات اینستاگرام در مجموعه ایران تبلیغ به شما معرفی می کنیم.

مزایای بازاریابی دهان به دهان در اینستاگرام

بازاریابی بازاریابی دهان به دهان برای زمانی است میل و علاقه ی مشتری به محصولات …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *