خانه / طراحی سایت / ۷ نکته بسیار کلیدی درباره طراحی سایت که باید رعایت کنید

۷ نکته بسیار کلیدی درباره طراحی سایت که باید رعایت کنید

طراحی سایت حرفه ای رمز موفقیت در وب

انتخاب دامین مناسب

دامین نام تجاری شما در اینترنت می باشد; همه ی سایت ها برای وارد شدن در اینترنت باید اسم تجاری داشته باشند; اگر شما کسب و کار خوتان را می خواهید تازه شروع کنید ; باید نام تجاری را انتخاب کنید که به کسب وکار شما نزدیک باشد; تا کاربران بلافاصله با دیدن نام تجاری شما به کارتان پی ببرند. از اسم تجاری انتخاب کنید که دقیقا مناسب با کار و حرفه شما می باشد.

 

طراحی سایت

به استانداردهای طراحی توجه نمایید

از تکنیک هایی در سایت خودتان استفاده کنید؛ که باعث سردرگمی کاربران نشود.امروز وب سایت هایی وجود دارند; که بیش از ۱۰ فریم در یک صفحه استفاده می کنند؛ که این روش استانداردهای طراحی زیر سوال می برد.

 

سرعت لود را بالا ببرید

تعداد کاربران اینترنت در جهان رو به افزایش است؛ و یکی از مهم ترین فاکتورهای رنکینگ سرعت لود صفحه سایت می باشد; بنابراین اگر سرعت لود سایت شما کند باشد; کاربر اشتیاق وعلاقه خودش را ازدست داده از سایت شما خارج می شود که این باعث میشود; رتبه سئو شما افت نماید. پس تا جایی که می توانید سایت خود را سبک وروان نمایید; تا بازدیدکننده های بیشتری را نگه دارید.

 

تولید محتوا مفید

محتوای سایت یکی از مهم ترین مولفه ها می باشد; اگر محتوای مناسب ارایه دهید کاربران زیادی را به سوی خود جذب خواهید کرد; باید این نکته همواره به یاد داشته باشید که محتوای تولید کنید برای کاربران مفید باشد و نیاز آنها را برطرف نماید; زیبایی سایت شما باعث افزایش ترافیک شما نخواهند شد;  بلکه محتوای خوب و مفید است که ترافیک سایت شما را بالا خواهد برد.

 

رنگ ها و تاثیر آن در طراحی سایت

رنگها سر شار از نیروهای بس خارق العاده هستند. نیروهایی که مانند هسته های انرژی زا و گرما بخش، تماشاچی خویش را متاثر می سازد. رنگ ها  می توانند در طراحی سایت کاربرد داشته باشد; باید شما به عنوان یک طراح این را در نظر بگیرید که چه رنگ مناسب وچه رنگ الان در سایت نباید استفاده کنید. زیرا بعضی کاربران به محض دیدن یک رنگ شاید از خواندن یا استفاده از سایت شما صرفه نظر کنند; خیلی ها این نکته جدی نمی گیرند ولی شما آن را امتحان کنید. و نتیجه خوب و مثبتی را خواهید گرفت.

تعداد کلیک را هم مهم بدانید

این نکته بسیار مهم است. بین بازدیدکنندگان و اطلاعات، حداقل کلیک ممکن را در نظر بگیرید تا بازدیدکننده مجبور نباشد برای دستیابی به اطلاعات مورد نیازش چندین بار کلیک کند. کلیک کردن زیاد باعث می شود که بازدیدکنندگان سایت شما را ترک کنند. .

به سئو صفحات توجه کنید

سایت خود را برای گوگل نیز بهینه سازی نمایید; با استفاده از کلیک ارگانیک می توانید این کار را انجام بدهید; به این صورت که بازدید کنندگان با سرچ کردن در گوگل سایت شما پیدا کنندو بر روی آن کلیک نمایند; با این کار سایت شما رتبه خوبی را گوگل به خود اختصاص می دهد. وهم راهی بسیار اسان و کم هزینه ای است تا سایت شما دیده شود. سئو سازی اصولی وبسایت یکی از خدمات گروه ایران تبلیغ است که پیشنهاد میکنیم قبل از ثبت سفارش با مشاوران ما در ارتباط باشید

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی افق وب

همچنین ببینید

طراحی سریع سایت

رازهای طراحی سریع سایت

یکی از شرکت هایی که در حال تغیر روند خود می باشد، GV است که اخیرا با کمک شرکت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *