خانه / طراحی سایت | طراحی وب سایت | خرید هاست و دامنه

طراحی سایت | طراحی وب سایت | خرید هاست و دامنه

طراحی سایت

طراحی وب سایت یکی از ابزارهای قدرتمند هر تجارت می باشد. طراحی سایت با یک خرید هاست و خرید دامنه و سپس ثبت دامنه در مراکز معیار، اولین قدم از مدیریت یک وبسایت منحصر به فرد می باشد. همراه با رعایت اصول سئو در قدم بعدی با پشتیبانی سایت و راهبری هدفمند پایگاه الکترونیک می توان مسیر ترسیم شده به سمت موفقیت را پیمود.

طراحی سایت

اصول طراحی سایت

در کنار ظاهر زیبا و قالب سایت بی اشکال، باید از رابطه کاربری ( UI ) مناسب و تامین محتوای ناب نیز استفاده کرد. البته طراحی گرافیکی سایت موفق فقط با عکس های گرافیکی پدید نخواهد آمد ! بلکه علم کد نویسی نوین مکمل یک سایت حرفه ای می باشد.

به عنوان مثال به صفحه اصلی سایت ایران تبلیغ نگاه کنید … کدنویسی های به روز بدون استفاده از عکس به جهت سرعت بارگزاری سایت ، همچنین رابطه کاربری قوی باعث شده تا شما در بین تمامی شرکت های طراحی سایت ، ایران تبلیغ را ملاحظه فرمایید. این عملکرد با توجه به تمام نکات طراحی سایت و رعایت الگوریتم گوگل در راستای نمایش در سطح بالاتر از رقبا تاثیر دارد. در حقیقت رعایت تمام ریزفاکتورهای تاثیرگذار مدرن با ارزش گذاری نسبی و تیم قوی طراحی سایت جهت دهی به سمت یک کسب و کار موفق با یک سایت حرفه ای را به همراه دارد.

  • طراحی گرافیکی
  • محوریت کاربر
  • رابطه کاربری
  • تکنیک های کدنویسی
  • تکنیک های فنی
  • رعایت الگوریتم های روز
  • امکانت اضافی سایت

اگر صادقانه بگوییم به جهت مفید بودن یک طراحی سایت نمی توان از تمام اصول استاندارد و امکانات در طراحی وبسایت گذشت و بر خلاف روشهای معمول در بازار کشور نمی توان چند طرح با قیمت مشخص را برای ساخت سایت معرفی کرد !!!

امکاناتی همچون صفحات اضافی ، سایت واکنشگرا ، سئو ،  کدنویسی های مدرن ، فروشگاه ، اتصال اپلیکیشن ، کارهای گرافیکی امروزی ، امکانات خاص و … طراحی سایت نیاز به پشتیبانی نیز دارد که پس از پایان طراحی در صورت اعلام مشتری، تا لمس هدف می مانیم. در صورت نیاز تیم پشتیبانی و تامین ایران تبلیغ بهترین ها را با قیمت ماهانه بسیار مناسب هر روز برای سایت ها آماده می کنند.

شروع طراحی سایت

طراحی سایت شما با قرارداد رسمی و ذکر تمامی تعهدات صورت می پذیرد. تمامی امکانات مورد نظر شما و پشتیبانی ماهانه سایت با قیمت بسیار مناسب توسط تیم حرفه ای ایران تبلیغ به سرانجام می رسد. شروع طراحی سایت در ایران تبلیغ بسیار آسان می باشد ! از قسمت تماس با ما و یا مستقیما به تلگرام پشتیبانی سایت  پیغام داده و سپس تمام مواردی که انتظار دارید را با شماره ارسال کنید ، پس از براورد قیمت و زمان توسط کارشناس به همین صفحه مراجعه کرده و پس از پرداخت هزینه تنظیم قرارداد رسمی به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان و دریافت قرارداد اختصاصی پردازش مراحل طراحی سایت آغاز می شود.

ما صادقانه هزینه مناسب به نسبت برترین کیفیت مناسب با رفع نیاز و پیشبرد اهداف شما را در طراحی سایت شما اعلام می کنیم. با قرارداد اختصاصی شما با خیالی آسوده و کاملا ایمن به اهداف خود در طراحی سایت دست پیدا می کنید.

مفتخریم در ایران تبلیغ مدعی اثبات توانایی در عمل باشیم.

پرداخت هزینه تنظیم قرارداد

پرداخت هزینه قرارداد رسمی و تضامین تعهدات خدمات

هزینه ۱۰۰ هزار تومان

اشتراک گذاری