خانه / اخبار ایران تبلیغ / معرفی ربات بیتاگرام یکی از ربات های تلگرام

معرفی ربات بیتاگرام یکی از ربات های تلگرام

ربات بیتاگرام ربات های تلگرام یکی از ربات های تلگرامی محسوب می‌شود که به دلیل سرویس منحصر به فردی که ارائه می‌کند به شدت در بین کاربران ایرانی محبوب شده است.

معرفی ربات بیتاگرام در تلگرام

مقدمه‌ای در رابطه با ربات بیتاگرام

اگر از کاربران ربات تلگرام باشید حتما می دانید که یکی از ویژگی های منحصربفرد و جذاب تلگرام ربات تلگرام ,ربات های تلگرام آن هستند.ربات های تلگرام بدلیل گستره موضوعی وسیع , توانسته اند کاربران بی شماری را جذب خود کنند . در این میان می توان گفت که ربات های حرفتو ناشناس بهم بزن ، جستجو زیرنویس فیلم و سریال ، موزیکستان و … از بهترین های این عرصه ربات های تلگرام هستند.

ربات بیتاگرام (Beetagram) عملکرد بسیار جالب و در عین حال ساده‌ای دارد. این ربات با توجه به موقعیت مکانی شما در ربات تلگرام، امکان پیدا کردن و انجام گفتگو با سایر کاربران نزدیکتان را فراهم می‌کند. این قابلیت دقیقا شبیه به قابلیتی در ربات های تلگرام است که در برنامه محبوب بیتاک ارائه شده بود و اصطلاحا به آن رادار گفته می‌شد.

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی ربات بیتاگرام یکی از ربات های تلگرام (Beetagram) به عنوان یک ربات دوست یابی در تلگرام بپردازیم. چنانچه در مورد این ربات نیاز به اطلاعات بیشتری ربات بیتاگرام در تلگرام داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان ایران تبلیغ از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

معرفی  ربات بیتاگرام در انواع ربات های تلگرام

ربات بیتاگرام در ربات تلگرام (Beetagram) چیزی در حدود ۱۲ میلیون کاربر دارد و ربات تلگرام و یک ربات دوست یابی در تلگرام است. این ربات از طریق قابلیت GPS موقعیت مکانی شما و دیگر کاربرتان را مشخص می‌کند و سپس تمام کاربران تلگرام را قادر می‌سازد تا با افراد ناشناس دیگر و کسانی که در نزدیکی آن ها قرار دارند ربات بیتاگرام در تلگرام گفتگو داشته در ربات تلگرام باشند.

با استفاده از این ربات خواهید توانست که پیام های ناشناس در ربات بیتاگرام در تلگرام ارسال و دریافت کنید در ربات بیتاگرام تلگرام و برای خود دوستان و هم صحبتان تازه ای پیدا کنید.برای ارسال پیام ناشناس به یک شخص ابتدا باید بفهمید که شخص مقابل نیز از این ربات استفاده میکند یا خیر؟اگر شخص مقابل از این ربات استفاده میکند , تنها کافی است پیام خود را ارسال کنید.ولی اگر شخص از این ربات استفاده نمی کند شما نمی توانید به او پیام بفرستید.برای اینکه بفهمید که شخص مقابل از این ربات استفاده میکند یا خیر , کافی است آی دی او را به ربات بفرستید و یا یک پیام از آن شخص را به ربات فوروارد ربات بیتاگرام ربات های تلگرام و ضرر ربات های تلگرام کنید.

در ابتدا ربات بیتاگرام در تلگرام

در ابتدا ربات را از طریق  زیر به تلگرام  ربات بیتاگرام تلگرام خود اضافه کنید.

آموزش دوست یابی در تلگرام با ربات بیتاگرام (Beetagram)

ربات بیتاگرام (Beetagram) حتی امکان انتخاب جنسیت مورد نظر برای چت کردن را هم فراهم کرده است. بنابراین همه چیز آماده است تا شما با استفاده از این ربات به دوست یابی در ربات بیتاگرام بپردازید. برای استفاده از ربات باید آن را فعال کنید. با لمس گزینه START این کار انجام می‌شود. سپس ربات از شما می‌خواهد تا جنسیت در ربات بیتاگرام در تلگرام خود را مشخص کنید. اگر پسر هستید، گزینه من پسرم را انتخاب کنید و اگر دختر هستید باید گزینه من دخترم ضرر ربات های تلگرام را انتخاب نمایید.

آموزش دوست یابی در تلگرام با ربات بیتاگرام (Beetagram)

 

نکات مهم در ربات بیتاگرام تلگرام

موضوع ربات های تلگرام چیست به محض مشخص کردن جنسیت در ربات بیتاگرام برای تلگرام، می‌توانید از قابلیت های مختلف ربات بیتاگرام (Beetagram) استفاده کنید. بدین منظور گزینه های متنوعی نمایان می‌شوند. برای مثال می‌توانید با لمس گزینه “پیدا کردن افراد نزدیک با GPS” به صورت تصادفی با کاربری وارد گفتگو شوید که با توجه به موقعیت مکانی شما انتخاب شده در ربات بیتاگرام برای تلگرام است.

همچنین با انتخاب گزینه هایی مثل جستجوی ربات های تلگرام چیست دختر یا جستجوی پسر می‌توانید با افراد نامشخصی وارد گفتگو شوید که با توجه به جنسیت انتخابی شما مشخص شده‌اند در ربات بیتاگرام. البته ربات بیتاگرام برای تلگرام (Beetagram) برای دوست یابی در تلگرام محدودیت هایی را هم دارد. برای مثال این ربات برای سرویس دهی شما را ملزم به عضو شدن در کانال های خاصی و ربات بیتاگرام برای تلگرام می‌کند یا حتی ممکن در ربات بیتاگرام است از روش های خاصی برای انجام تبلیغات دیگر هم استفاده کند.

آموزش دوست یابی در تلگرام با ربات بیتاگرام (Beetagram)

شما هر زمان که در ربات بیتاگرام تمایل داشته باشید می‌توانید گفتگویی که با فرد ناشناس آغاز شده را در ربات بیتاگرام (Beetagram) ببندید و حتی او را بلاک کنید. بنابراین اگر به دنبال یک ربات دوست یابی در تلگرام هستید، همین حالا  را در اکانت تلگرامتان و ربات بیتاگرام فعال کنید.

خدمات ایران تبلیغ

خدمات ایران تبلیغ

تبلیغ در تلگرام راهی اسان برای رسیدن به موفقیت
۱ امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۷.۴
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری

درباره ی سینا یکه باش

باعرض سلام خدمت همراهان گرامی سایت سینا یکه باش هستم. نویسنده و کارشناس بخش بازاریابی و برندسازی سایت بزرگ ایران تبلیغ.امیداوارم که از مطالب ما بهره کافی را ببرید

همچنین ببینید

اشتباهات رایج در تبلیغات آنلاین

اشتباهات رایج در تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین یکی از راه گسترش کسب و کارها است اما استفاده از ان باعث …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال