خانه / اخبار ایران تبلیغ / Instant View و قابلیت استفاده و آموزش ساخت قالب instant view برای وب سایت

Instant View و قابلیت استفاده و آموزش ساخت قالب instant view برای وب سایت

چگونه قابلیت Instant View تلگرام را فعال کنیم؟

قابلیت جدید تلگرام instant view که با ارائه نسخه ۴ تلگرام در آن فعال شده است جهت ایجاد بستر مناسب برای محتوای بزرگ و نمایش زیبای این محتوا برای کلیه کاربران است.

به طور فرض شما یک متن بلند به همراه چندین عکس و ویدئو و شاید لینک های خارجی دارید و می خواهید آنرا به طور منظم برای دیگران به اشتراک بگذارید برای این کار شما ابتدا باید از نرم افزاری که توسط تلگرام معرفی شده است و یا از آدرس وبسایت telegra.ph استفاده کنید.

پس از ورود به این سایت با درج محتوای خود فقط کافیست که لینک صفحه را از منوی آدرس کپی کنید و آنرا برای دوستان و یا کانال خود ارسال کنید.

کاربر مقصد (دوستان و یا اعضای کانال) به جای مشاهده لینک و یا متن بلند و بالا اولین تصویر ثبت شده به همراه نام و لینک محتوا را مشاهده می کنند که در زیر آن کلید instant view نیز برای مشاهده کل مقاله قابل دسترسی است.

آموزش ساخت قالب Instant View :

توضیحی کوتاه درباره قالب instant view :

برای اینکه لینک هایی که از وب سایت شما در کانال تلگرام و یا برای کاربران بر روی تلگرام ارسال می شوند بتوانند با حالت instant view ( و یا همان نمایش سریع ) نشان داده شوند باید قالب instant view مخصوص وب سایت خود ساخته باشید تا به محض اینکه لینکی از وب سایت خود را به اشتراک می گذارید ربات ها لینک مورد نظر شما را بررسی کرده و از اینکه آیا وب سایت شما از قابلیت نمایش سریع پشتیبانی می کند یا خیر اطمینان حاصل نمایند.

در صورتی که محتوای صفحه ای که لینک آن را به اشتراک گذاشته اید قابل نمایش در حالت سریع باشد ویژگی نمایش سریع برای پیام ارسال شده فعال خواهد شد و کاربران به راحتی و بدون انتظار برای بارگذاری محتوا در مرورگر می توانند محتوایی را که در قالب instant view تعیین کرده اید ببینند.

چگونه قابلیت instant view را برای وب سایت خود فعال کنیم؟

برای اینکه قابلیت نمایش سریع را برای وب سایت خود فعال کنید باید حتما یک قالب instant view برای وب سایت خود ثبت کنید. و زمانی که قالب ساخته شده توسط تلگرام تایید شود می توانید به راحتی و با اشتراک گذاشتن لینک وب سایت نمایش سریع به صورت خودکار فعال می شود. اما در صورتی که قالب instant view ساخته شده را تلگرام تایید نکرد آیا نمی توان از این قابلیت استفاده کرد؟ برای اینکار باید توسط ویرایشگری که تلگرام در وب سایت خود تهیه کرده است برای وب سایت خود قالب درست کنید اما برای اینکه بتوانید پیام خود را با قابلیت نمایش سریع ارسال کنید لینکی را که می خواهید به اشتراک بگذارید با فرمتی خاص برای کاربران ارسال کنید تا نمایش سریع فعال شود.

در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه قالب instant view مخصوص وب سایت خود را بسازید.

  1.  ابتدا وارد وب سایت https://instantview.telegram.org/ شوید.
  2. سپس در سمت راست صفحه منویی را مشاهده می کنید که در پایین آن گزینه login دیده می شود. بر روی گزینه login کلیک کنید.
  3. در کادری که به نمایش در آمده است شماره همراه حساب تلگرام خود را وارد نمایید و گزینه next  را بزنید.
  4. بعد از ارسال شماره همراه یک پیام در تلگرام برایتان ارسال می شود که در آن مشخصات فرد درخواست کننده برای وارد شدن و ساختن قالب instant view دیده می شود. در انتهای پیام دو گزینه وجود دارد در صورتی که شما برای وارد شدن درخواست داده اید گزینه confirm و در غیر اینصورت گزینه decline را انتخاب کنید.
  5. پس از اینکه گزینه تایید را انتخاب کردید به وب سایت instant view مراجعه کرده و می بینید که نا کاربری شما در تلگرام در زیر منوی سمت راست دیده میشود. این یعنی اینکه اکنون می توانید قالب خود را بسازید.
  6. اکنون در منوی سمت راست گزینه My templates را انتخاب کنید.
  7. در صفحه ای که برایتان باز می شود کادری وجود دارد که باید در آن آدرس وب سایتی را که می خواهید برای آن قالب درست کنید را وارد نمایید و سپس کلید enter صفحه کلید خود را بزنید.
  8. پس از اینکه آدرس وب سایت مورد نظر را وارد کردید به صفحه ای ارجاع داده می شوید که مانند زیر سه بخش وجود دارد.Instant View

پس از مشاهده نتیجه را با ما در میان بگذارید.

۷ امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی majd

همچنین ببینید

تاثیر بک لینک در سئو چیست

مهمترین مطلبی که درباره تاثیر بک لینک در سئو باید بگوییم، که بجای ایجاد تعداد …

۲ دیدگاه

  1. برای ساخت اینستد ویو تامرحله اخر رفتم و سه قالب رو هم مشاهده کردم حالا چی کنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *