خانه / تبلیغات در اینستاگرام / نوجوانان کاربران اصلی اینستاگرام

نوجوانان کاربران اصلی اینستاگرام

با سلام در خدمت شما کاربران محترم از سایت ایران تبلیغ هستیم.در مورد موضوع نوجوانان کاربران اصلی اینستاگرام با شما کمی گفت و گو میکنیم.

[icon name=”instagram” class=”” unprefixed_class=””] نوجوانان کاربران اصلی اینستاگرام

نوجوانان کاربران اصلی اینستاگرام

[icon name=”files-o” class=”” unprefixed_class=””] مقدمه

به گفته محققان انگلیسی و ایران تبلیغ، اینستاگرام بدترین تاثیر را بر سلامت روانی جوانان دارد.به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، یافته‌های یک نظرسنجی در انگلیس نشان می‌دهد که اینستاگرام در مقایسه با دیگر شبکه‌های اجتماعی بدترین تاثیر را بر سلامت روانی جوانان دارد.بر اساس گزارش BBC، در نظرسنجی که انجمن سلطنتی بهداشت عمومی انگلیس انجام داد، ۱۴۷۹ کاربر شبکه‌های اجتماعی ۱۴ تا ۲۴ ساله شرکت داشتند.نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که اینستاگرام بدترین تاثیر را بر سلامت روانی جوانان داشته است.

از کابران جوان خواسته شده بود بگویند شبکه‌های اجتماعی چه تاثیری بر اضطراب، افسردگی، تنهایی، آزار، تمسخر و تصور آنها از بدن خود دارد.طبق این گزارش، این شبکه اجتماعی  به این دلیل که امکان اشتراک عکس و ویدیو را می‌دهد روی تصویری که کاربران از بدن خود دارند، تاثیر منفی می‌گذارد.۹۰ درصد از شرکت‌کنندگان زن در این نظرسنجی گفته‌اند که از بدن خود راضی نیستند.

اینستاگرام و هزینه تبلیغات در اینستاگرام اثر مخربی بر خواب کاربران جوان نیز دارد؛  علاوه بر این کاربران اینستاگرام در هزینه تبلیغات در اینستاگرام، همواره ترس دارند از اتفاقات بی‌خبر بمانند، باید مدام در تماس باشند تا مبادا اتفاقی بدون حضور و آگاهی آنها رخ  دهد.حدود ۹۰ در صد جوانان از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند و در مقابل آن آسیب پذیر هستند.

ایران تبلیغ پیشگام در زمینه تبلیغ در اینستاگرام

[icon name=”exclamation-triangle” class=”” unprefixed_class=””] معایب اینستاگرام برای نوجوان ها چیست ؟

نوجوانان کاربران اصلی اینستاگرام

در تحقیقاتی که اخیرا روی این شبکه اجتماعی در تبلیغات در اینستاگرام انجام شده است معلوم شده است که درصد زیادی از کاربران و اعضای این شبکه اجتماعی افراد با سنین بین ۱۴ تا ۲۴ سال هستند. این امر نشان می دهد که هدف اصلی این شبکه ، جذب مخاطبین این رده سنی می باشد. به همین دلیل چنین به نظر می رسد که ما به عنوان پدر و مادر و والدین فرزندانمان باید آشنایی بیشتری با آن داشته باشیم و معایب اینستاگرام را در تبلیغات در اینستاگرام را شناسایی کنیم.

[icon name=”check-square-o” class=”” unprefixed_class=””]احساس نارضایتی از امکانات زندگی

اگر شما برای اولین بار به محیط اینستاگرام وارد شوید اولین چیزی که نظر شما را جلب خواهد کرد حضور پر رنگ سلبریتیها و افراد زیبا و آشنایی با کسانی است که به ظاهر دغدغه مال ندارند. این امر شاید در نگاه اول چندان با اهمیت بنظر نرسد. اما اگر از دید یک نوجوان به آن بنگریم، خواهیم دید که این سیل عظیم افرادی که به ظاهر در خوشی غرق شده اند و هر روز از خوشحالی و امکانات بی شمارشان تصاویر تهیه و به اشتراک می گذارند تاثیر بسیار زیادی در روحیه ما خواهد گذاشت.

نوجوانان و جوانان در این سن معمولا دوست دارند همه چیز را باهم داشته باشند و هنگامی که در اینستاگرام با افرادی مواجه می شوند که زندگی پر زرق و برقی دارند، خود و پدر و مادر خود را سرزنش می کنند که چرا او نتوانسته به آن جایگاه برسد. یکی از اصلی ترین معایب اینستاگرام که تاثیر منفی روی نگرش افراد می گذارد، همین قضیه است.

[icon name=”check-square-o” class=”” unprefixed_class=””] احساس نارضایتی از زیبایی و اندام

چگونه در اینستاگرام تبلیغ کنیم تحقیقات نشان می دهد که بیشترین کسانی که از اینستاگرام ضربه می خورند، دختران جوانی هستند که از ظاهر و اندام خود احساس نارضایتی دارند. این عمل موجب این می شود که این افراد سر خورده شده و نسبت به دیگر کسانی که از آنها زیباتر به نظر می رسند، احساس حسادت نمایند. معمولا در جامعه دختران جوان، تعداد فالوورها یک ملاک مهم به حساب آمده و دختران می کوشند با نمایش جنبه های مختلف از زیباییشان، فالوورهای بیشتری جمع کنند تا نشان دهند که به زیبایی آن ها توجه می شود.

چگونه در اینستاگرام تبلیغ کنیم بارها در اینستاگرام شاهد این بوده ایم که دختران جوان اقدام به اشتراک گذاری تصاویری از خود می نمایند که برای والدین آنها چندان خوشایند  نیست. این گونه رفتارها بیشتر برای جلب توجه بوده تا نسبت به دیگران احساس برتری نمایند. یکی از معایب اینستاگرام نیز همین مورد است که گاها باعث ایجاد تنش هایی در خانواده ها می گردد.

[icon name=”snapchat-ghost” class=”” unprefixed_class=””] چه باید کرد؟

نوجوانان کاربران اصلی اینستاگرام

با توجه به گستردگی شبکه های مجازی و فعالیت های مجازی و نرخ تبلیغات در اینستاگرامآموزش حذف کردن آنها از حیطه دسترس کودکان تنها نتیجه ای که خواهد داشت یافتن راهی پنهانی به دور از چشم والدین برای استفاده از نرخ تبلیغات در اینستاگرام آموزش آنهاست. پس اولین قدمی که والدین باید بردارند کسب اطلاعات کافی در تمام زمینه هاست. شما به اندازه یک نوجوان یا حتی کودک ۱۰ ساله خود باید در تمامی زمینه ها اطلاعات داشته باشید. شبکه های مختلف اجتماعی, برنامه ها, بازی ها و نرم افزارها را بشناسید. اینکه تنها به دلیل اینکه در مجلات خوانده اید یا در تلویزیون شنیده اید شبکه های مجازی آسیب زاست دلیل کافی و قانع کننده ای برای فرزندتان برای دور نگه داشتن او از این فضا نیست.

[icon name=”key” class=”” unprefixed_class=””] نکات مهم

این روزها فرزندان مانند سالهای قبل به آنچه والدینشان در آموزش بازاریابی با اینستاگرام می گویند توجه کافی نشان نمی دهند و گاهی اوقات عدم آگاهی والدین را دلیل این مسئله و آموزش بازاریابی با اینستاگرام می دانند. اما شما با داشتن اطلاعات کافی در مورد تمام این برنامه ها به شخصه درجه و میزان آسیب رسانی آنها را خواهید دانست و خود را در موقعیتی قرار نخواهید داد که فرزندتان به شما پاسخی این چنین بدهد که ” ای بابا اینستاگرام که اصلا نمیشه توش  صوتی حرف زد.

در این حد هم نمیدونید و میگید مشکل داره در هک لایک اینستاگرام اندروید!” زمانی که شما با علم به تمام این برنامه ها و با دانستن نمونه های متفاوتی از مشکلات و مسائلی که در اخبار و مقالات و هک لایک اینستاگرام اندروید در مورد آسیب های هر کدام از این شبکه ها مطرح می شود با فرزندتان صحبت کنید دلایل محکم تر بیشتری برای قانع کردن او خواهید داشت.

امیدواریم که از این مطلب راضی بوده باشید.جهت پیشرفت در کسب و کار خودتان از خدمات تبلیغات در اینستاگرام ایران تبلیغ استفاده نماید.

 

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی امیررضا انصاری

امیررضا انصاری هستم نویسنده و کارشناس سایت بزرگ ایران تبلیغ ، ایران تبلیغ تجربه یک کسب و کار عالی برای شما ...

همچنین ببینید

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

در این مقاله ، با یکی از روش های بازاریابی اینترنتی و چگونگی ایجاد تبلیغات …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *