خانه / تبلیغات در اینستاگرام / ایسناگرام و صاحبان تجارت

ایسناگرام و صاحبان تجارت

 ایسناگرام و صاحبان تجارت تیتر مقاله امروز ماست میخواهیم  ابزارهای جدیدی را برای ۲۰۰ هزار کسب‌وکار فعال در این شبکه اجتماعی قرار داده که به رونق هرچه بیشتر فعالیت‌های آنها کمک خواهد کرد.

اینستاگرام و توجه بیشتر به صاحبان تجارت

با توجه به این جامعه آماری گسترده، طبیعی است که شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز به بهره‌گیری از این مجموعه به‌عنوان بازار هدفی با پتانسیل‌های بالا تمایل داشته باشند. به گفته Amy Cole سرپرست بخش توسعه برند شرکت EMEA، کسب و کارهای کوچک اکثریت ۲۰۰هزار آگهی‌دهنده فعال در این پلت‌فرم را به خود اختصاص می‌دهند.

اینستاگرام و توجه بیشتر به صاحبان تجارت

ابزار جدید اینستاگرام با عنوان «Business Profiles» این امکان را به شرکت‌ها، به ویژه کسب و کارهای کوچک خواهد داد تا پروفایل خود را به شکلی شفاف‌تر به‌عنوان یک فعال تجاری در اینستاگرام، از سایر پروفایل‌ها متمایز کنند. با استفاده از گزینه «Connect» نیز امکان برقراری ارتباط مشتریان با شرکت‌ها از طریق تلفن، پیامک یا ایمیل وجود خواهد داشت. این راهکار ارتباطی جدید پس از آن به اینستاگرام اضافه شد که صدها آگهی‌دهنده

شبکه اجتماعی

در این شبکه اجتماعی اعلام کردند ارتباط با مشتریان از طریق ایمیل و تلفن برای آنها راحت‌تر از پاسخگویی به کامنت‌ها در نرم‌افزار اینستاگرام است.

دیگر قابلیت جدید اینستاگرام که Insights نام دارد ابزاری تحلیلی است که نتایج تعامل کاربران با آگهی‌های شرکت‌ها را به شکلی ساده پیش روی صاحبان کسب و کار قرار می‌دهد. اینستاگرام از این ابزار جدید به‌عنوان راهکاری برای بررسی رفتار دنبال‌کنندگان حساب کاربری شرکت‌ها و در نتیجه آن، کمک به ارائه محتویاتی مطابق با نیاز آنها یاد کرده است. ایسناگرام و صاحبان تجارت این راهکار در واقع مشکلات شرکت‌ها در تعامل با تحلیل‌های پیچیده و گسترده را نیز برطرف کرده است.

در اخر

در نهایت، قابلیت Promote این امکان را به شرکت‌ها خواهد داد تا پست‌های تبلیغاتی که عملکرد بهتری را در این شبکه اجتماعی برای آنها به همراه داشته‌ با تمرکز بیشتری ارائه دهند. با این تفاسیر، شرکت‌ها می‌توانند مخاطبان هدف خود را شخصا انتخاب کنند یا مدیریت این امر را به اینستاگرام بسپارند. در نهایت حتی این امکان برای شرکت‌ها وجود خواهد داشت تا مدت زمان نمایش یک تبلیغ خاص را نیز تعریف کنند.این ابزارها در حال حاضر تنها در بریتانیا فعال شده‌اند ایسناگرام و صاحبان تجارت اما در ماه‌های آتی در آمریکا، استرالیا و نیوزیلند نیز در دسترس خواهند بود. تا پایان سال جاری میلادی هم کاربران سراسر جهان امکان استفاده از این مجموعه را خواهند داشت.

ما برای برنامه ریزی و مدیریت کمپین بازاریابی مدیریت محتوا تا تولید محتوای و شبکه های اجتماعی و تبلیغ کانال تلگرامی همراه شما هستیم. ایران تبلیغ

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی مهدی شجاعی

با عرض سلام خدمت تمامی کاربران و همراهان خوب سایت بنده مهدی شجاعی مهندس کارشناسی تکنولوژی نرم افزار رتبه اول 14 جشنواره ملی بین مللی حوزه فناوری اطلاعات ارتباطات جزوه بنیاد نخبگان و کانون های کامپیوتری کشور علاقمند برنامه نویسی طراحی وب وبلاگ نویسی مباحث امنیت دیجیتالی هستم و امیداورم همکاری بنده با وب سایت ایران تبلیغ گامی موثر در بهبود تبلیغات کشور عزیزمان شود .

همچنین ببینید

تاثیر اینستاگرام بر سئو سایت

تاثیر اینستاگرام بر سئو سایت

استفاده از مطالب مناسب در اینستاگرام راه مناسبی برای افزایش مخاطبان است . و محتوایی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *