خانه / بازاریابی و برندسازی / نکات ضروری در برندسازی داخلی

نکات ضروری در برندسازی داخلی

برندسازی داخلی در این مقاله مهم و کاربردی در ایران تبلیغ در خدمت شما کاربران و مشتریان عزیز هستیم با بررسی مقوله برندسازی داخلی.

برندسازی داخلی

نکات ضروری در برندسازی داخلی

[icon name=”check-square” class=”” unprefixed_class=””] نکته اول : ((بین برندسازی داخلی با تشخیص برند رابطه دارد. ))

رابطه مستقیم و معناداری بین برندسازی داخلی با تشخیص برند وجود دارد و این بدان معناست که هر چه فرایند برندسازی داخلی بالاتر و قوی تر باشد تشخیص برند نیز در سطح بالاتری قرار می گیرد و بهبود می یابد که این شرایط منطبق با نتایجحاصل از تحقیق ملک اخلاقی و همکارانش(۱۳۸۲) می باشد.

[icon name=”check-square” class=”” unprefixed_class=””] نکته دوم : (( بین برندسازی داخلی با تعهد به برند رابطه وجود دارد. )) 

رابطه مستقیم و معناداری بین برندسازی داخلی با تعهد به برند وجود دارد و این بدان معناست که هر چه فرایند برندسازی داخلی بالاتر و قوی تر باشد تعهد به برند نیز در سطح بالاتری قرار می گیرد که این شرایط منطبق با نتایج حاصل از تحقیق ملک اخلاقی و همکارانش(۱۳۸۲) و آلن ویلسون( ۲۰۱۰) می باشد.

[icon name=”check-square” class=”” unprefixed_class=””] نکته سوم : ((بین برندسازی داخلی و وفاداری به برند رابطه وجود دارد.)) 

رابطه مستقیم و معناداری بین برندسازی داخلی و وفاداری به برند وجود دارد و این بدان معناست که هر چه فرایندبرند سازی داخلی بالاتر و قوی تر باشد وفاداری مشتریان به برند نیز بیشتر می شود که این شرایط منطبق با نتایج حاصل از نم و همکاران( ۲۰۰۱) می باشد.

[icon name=”check-square” class=”” unprefixed_class=””] نکته چهارم : ((بین تشخیص برند با عملکرد برند رابطه معناداری وجود دارد. )) 

رابطه مستقیم و معناداری بین تشخیص برند با عملکرد برند وجود دارد و این بدان معناست که هر چه تشخیص برندبالاتر و بیشتر باشد عملکرد برند نیز در سطح بالاتری قرار می گیرد و بهبود می یابد که این شرایط منطبق با نتایج حاصل از تحقیقپارسا (۱۳۸۹) می باشد.

[icon name=”check-square” class=”” unprefixed_class=””] نکته پنجم : ((بین تعهد به برند و وفاداری به برند رابطه معناداری وجود دارد.)) 

رابطه مستقیم و معناداری بین بین تعهد به برند و وفاداری به برند وجود دارد و این بدان معناست که هر چه تعهد بهبرند بالاتر و قوی تر باشد وفاداری به برند نیز در سطح بالاتری قرار می گیرد و بهبود می یابد که این شرایط منطبق با نتایج حاصل از تحقیق نم و همکارانش ( ۲۰۱۱) و آلن ویلسون و همکارانش( ۲۰۱۰) می باشد.

[icon name=”check-square” class=”” unprefixed_class=””] نکته ششم : ((بین وفاداری به برند و عملکرد برند رابطه معناداری وجود دارد.)) 

رابطه مستقیم و معناداری بین وفاداری به برند و عملکرد برند وجود دارد و این بدان معناست که هر چه وفاداری به برندبالاتر و قوی تر باشد عملکرد برند نیز در سطح بالاتری قرار می گیرد و بهبود می یابد که این شرایط منطبق با نتایج حاصل از تحقیق نم و همکارانش ( ۲۰۱۱) و آلن ویلسون و همکارانش( ۲۰۱۰)می باشد.

ایران تبلیغ مسیر هموار برای رسیدن به موفقیت 

ایران تبلیغ با استفاده از کادری مجرب در زمینه ساخت اپلیکیشن میتواند شما عزیزان را تا موفقیت و کسب درآمد بیشتر همراهی نماید.
۷ امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی امیررضا انصاری

با عرض سلام خدمت تمامی کاربران و همراهان خوب سایت بنده امیررضا انصاری هستم نویسنده و کارشناس بخش بازاریابی و برندینگ وبسایت خوب ایران تبلیغ علاقه زیادی به این بخش دارم و دوست دارم تمامی کاربران رضایت کامل از مطالب و خدمات سایت داشته باشند و بتوانند خاطره یک برندینگ و بازاریابی پر سود را در ایران تبلیغ تجربه و به یادگار داشته باشند.

همچنین ببینید

کامنت مارکتینگ و استفاده از آن

کامنت مارکتینگ را می توان یکی از روش های بهبود سئو نامید که تا حدی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *