خانه / تبلیغ در تلگرام / چگونه کسب درامد از تلگرام داشته باشیم و جزء شاغلان تلگرام باشیم (قسمت۵)

چگونه کسب درامد از تلگرام داشته باشیم و جزء شاغلان تلگرام باشیم (قسمت۵)

چگونه کسب درامد از تلگرام داشته باشیم و جزء شاغلان تلگرام باشیم نام مقاله ای است که امروز تیم ایران تبلیغ در قسمت پنجم آن در نظر دارد آن را در اختیار کاربران خود بگذارد با این آرزو که این مقاله نیز برای شما دوستان مفید واقع شود.

قطعا پس از رسیدن به یک ایدۀ جدید نخستین سئوالی که ذهن شما را بخود مشغول میکند این هست که ” حالا از کجا بدانم ایده ای که قصد عملی کردن آنرا دارم مناسب است یا خیر ؟ ” یک روش برای اینکه بدانید آیا ایدۀ شما مناسب هست و تا چه حدی مورد استقبال قرارمیگیرد این هست که از خود مردم بپرسید. برای اینکار شما به راحتی توسط ربات نظرسنجی Vote@ میتوانید یک نظرسنجی راه بیندازید و آنرا به دوستان و نزدیکان بفرستید یا آنرا در گروه های خانوادگی یا سایر گروه هایی که عضو هستید منتشر کنید تا اطرافیانتان دربارۀ ایدۀ شما نظر بدهند .

چگونه کسب درامد از تلگرام داشته باشیم و جزء شاغلان تلگرام باشیم (قسمت5)

چگونه مطمئن شویم که به ایدۀ مناسبی برای کسب درامد از تلگرام رسیده ایم؟

شما زمانی که ایده جدید میرسید اولین سوالی که ذهن شما را به خود مشغول میسازد این است که ” حالا از مجا بدانم این ایده ای که به ذهن من رسیده و من قصد عملی کردن آن را دارم ، مناسب است ، یا خیر ؟ ” خب روشی که معمول هست که بفهمید ایده شما مناسب است و یا مورد استقبال قرار میگیرد این هست که بروید و از خود مردم بپرسید که ایده شما مناسب است یا خیر ؟ برای این کار شما به راحتی میتوانید یک ربات نظرسنجی @vote بسازید و یک نظر سنجی را راه بیاندازید و آنرا به هر کس که شما میخواهید بفرستید از دوستان و نزدیکان بگیرید تا گروه های خانوادگی و غیر خانوادگی و سایر گروه هایی که در آن ها عضوید و نظر اطرافیان و حتی کسانی که نمیشناسید را در رابطه با موضوع خود بدانید !

البته اگر شما بیم آنرا دارید که ایدۀ شما لو رفته یا دزدیده شود میتوانید میتوانید بطور غیرمستقیم اینکار را انجام دهید . مثلا فرض کنید که شما میخواهید کانالی افتتاح کنید که خلاصه کتاب ها را بصورت صوتی در اختیار اعضا میگذارد . میتوانید در نظرسنجی تان بپرسید : آیا دوست دارید خلاصه کتابهای صوتی را از تلگرام بشنوید . بله یا نه ؟ و آنرا به گروه های دیگر هم فوروارد کنید.

ایده های ناب برای شروع کسب درامد از تلگرام

در ادامه ایده های جالبی مطرح میشود تا شما با یکی آنها کانال تلگرام خود را ایجاد کنید و کسب درآمد داشته باشید . همانطورکه قبلاً اشاره شد در این ایده ها لازم نیست که شما کانال چند ده هزار عضوری داشته باشید  از طریق آنها بتوانید درآمد کسب کنید . چون قرارنیست با روش های معمول و پیش پا افتاده ای نظیر گذاشتن تبلیغات در کانال به درآمد برسید.

دو نکته بسیار مهم وجود دارد که باید شما آن را بدانید و از آن مطلع شوید چرا که شاید باعث شود در ابتدای راه و مسیر خود منحرف کند و باعث پراکنده شدن افکار شما شود ! در حال حاضر کاربرانی که از موبایل استفاده میکنند بیشتر از کسانی هستند که از وب استفاده و کسی که از تلگرام استفاده میکند محال ممکن است از وب استفاده کند مگر برای شرایطی خاصی که داشته باشد . و نکته بعدی زمانی که شما کانل خود را افتتاح میکنید در روز هی اول فکر کسب درآمد را از سر خود بیرون کنید و نباید تا چند وقت بفکر کسب درآمد باشید ، چرا که در ابتدا تعداد ممبر های شما کم است و باید بیشتر بفکر این باشید که تعداد ممبر های خود را زیاد کنید و جذب ممبر داشته باشید .

بهتر است که در ابتدای راه اندازی کانال، خدمات و یا هرچیزی که برای استفاده کاربران در کانالتان میگذارید را رایگان قرار دهید تا مشتاق شوند در کانال بماند و محصولات شما را نیز معرفی کنند تا از این راه نیز کسب ممبر داشته باشید !

 ایدۀ اول برای درامد از تلگرام : کانال نیازمندی های بومی ایجاد کنید

اساساً کانال هایی که بطور بومی فعالیت دارند تاکنون خیلی خوب جواب داده اند. فرض کنید شما خدمات و سرویس های گردشگری را در کانالتان معرفی میکنید و یا محصولات محلی شهر یا منطقه زندگیتان را بفروش میرسانید یا یک مثالی که اجرای آن خیلی ساده هست : فرض کنید به کسی نیاز دارید که محل زندگی اش درشهر شما باشد تا بتوانید از نیرو و تخصص وی در کارتان استفاده کنید . وقتی کانالی در تلگرام باشد که افراد متقاضی کار را در شهر شما معرفی کند آیا از آن استفاده نمیکنید ؟ ساده ترین راه برای افرادی که میخواهند کسب و کارشان را به منطقه یا شهر خود معرفی کنند استفاده از تبلیغات در کانال تلگرام بومی همان منطقه است . در این ایدۀ اخیر شما برای شروع باید کانالی راه اندازی کنید و آگهی نیازمندی شهرتان را درآن بگذارید.

هیچگاه کسی که مثلاً در شهر شما به یک لوله کش یا وانت بار احتیاج دارد نمیرود در یک کانال سرگرمی تقاضا خودرا مطرح کند.

ازآنجاکه تبلیغات در چنین کانالهایی کاملاً هدفمند می باشد قطعاً مردم شهر شما از چنین ایده ای استقبال میکنند و روش درآمدزایی دراین کانالها هم به اینصورت هست که شما بعنوان ادمین کانال در ازای ثبت هر آگهی مبلغی را دریافت میکنید . پیشنهاد میشود ابتدا با آگهی رایگان شروع کنید و پس از مشهور شدن و شلوغ شدن کارتان سعی کنید مبلغ کمی دریافت کنید تا هر کسی به استفاده از سرویس کانال شما تحریک شود. این ایده ای که مطرح شد برای شما میتواند در جهت های مشابه و شبیه به هم گسترش داده شود برای مثال کانال های خرید و فروش لوازم منزل یا نمایشگاه اتومبیل یا هر آنچه که در ذهن شما هست و اصلا هم کم نیستند ! درامد از تلگرام

این مطلب ادامه دارد … درامد از تلگرام

اگر سوالی داشتید در انتهای این مطلب بفرمایید پاسخگو خواهیم بود  

امیدواریم این مطلب برای شما دوستان عزیز مفید واقع شده باشد. با آرزوی موفقیت برای شما دوستان عزیز.

چگونه کسب درآمد از تلگرام داشته باشیم و جزء شاغلان تلگرام باشیم (قسمت۶)

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۴.۹
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری

درباره ی محمد مهدی آقاجانی اصل

سلام میکنم خدمت شما همراهان گرامی . مهدی آقاجانی هستم متولد 1377 که در بخش تبلیغات در تلگرام مفتخر هستم در خدمت شما باشم . امیدوارم بتونم کاری برای رونق کسب و کاری شما انجام دهم .

همچنین ببینید

خرید ممبر فیک یا واقعی

خرید ممبر فیک یا واقعی با مطلبی مفید و کابردی همراه شما عزیزان هستیم همراه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال