خانه / بازاریابی و برندسازی / چگونگی تأسیس یک شرکت بازاریابی شبکه ای موفق

چگونگی تأسیس یک شرکت بازاریابی شبکه ای موفق

سلام در ایران بخش با روش های چگونگی تأسیس یک شرکت بازاریابی شبکه ای موفق آشنا خواهید شد امیدوارم از این مطلب بهره کافی را ببرید.

چگونگی تأسیس یک شرکت بازاریابی شبکه ای موفق

 

۱-نرم افزار و تکنولوژی مورد استفاده 

دارا بودن یک نرم افزار به تنهایی برای شما توزیع کننده جذب نخواهد کرد اما بدون شک یک نرم افزار مخرب و پشتیبانی نامناسب به کسب و کار شما صدمه خواهد زد.

این کسب و کار، یک کسب و کار عددی است. نرم افزار به کار گرفته شده توسط شما برای عضوگیری، پرداخت ها به هزاران لایه، گزارشات سلسله مراتبی به هزاران بازاریاب، محاسبه به موع و پرداخت چک های کمیسیون به شبکه عظیمی از فروشندگان، کاربرد دارد.

زمانی که شما از ناحیه تکنولوژی و یا نرم افزارتان دچار مشکل شوید و یا شکست بخورید، اعتبارتان در برابر بازاریابانتان را از دست خواهید داد.

خودتان را برای نظارت بر فروش، عضوگیری، حفظ اعضاء و در کلا شیرجه با سرعت در اقیانوس بازاریابی شبکه ای آماده کنید. ممکن است هیچوقت نتوانید شکستتان را جبران کنید.

۲-محصول مناسب را عرضه کنید

علاوه بر نرم افزار و تکنولوژی که شما در شرکتتان به کار می گیرید، محصولات و خدمات هم مهمترین عامل برای موفقیت و ماندگاری کسب و کار شماست.

اگر نگاهی به تاریخچه این صنعت بیندازیم، می بینیم که محصولات در این کسب و کار یک عامل مهم برای شروع کسب و کار است.

شرکت های اون، ماری کی، هوم اینتریرز و چند شرکت دیگر تجربه بازاریابی محصولات متفاوت با محصولات ارائه شده توسط شرکت های دیگر را داشتند و در نهایت توانستند محصولی منحصر به فرد را ارائه دهند.

۳-طرح بازپرداخت شما باید بهترین باشد

آیا طرح بازپرداخت عامل موفقیت و یا شکست در راه اندازی یک شرکت بازاریابی شبکه ای است؟ تاریخ نشان می دهد که یک طرح بازپرداخت خوب بسیار کمک کننده اس.

آیا این طرح ها تنها عاملی هستند که ما را به سمت موفقیت هدایت می کنند؟ احتمالاً نه. آیا یک طرح بد به شکست شرکت کمک می کند؟

به همراه عوامل دیگر بله ، یک طرح بازپرداخت نامناسب عاملی در جهت شکست ناگوار شرکت خواهد بود چنانچه کارشناس این صنعت با نام میشائیل شفلد در مورد یک طرح بازپرداخت خوب می گوید:« نبودنش بیشتر از بودنش احساس می شود.»

از خدمات و راهکارهای سایت بزرگ ایران تبلیغ در راستای تاسیس یک شرکت بازاریابی استفاده نمایید.

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی علی کاظم زاده

علی کاظم زاده هستم نویسنده و متخصص بخش بازاریابی و برندسازی سایت بزرگ ایران تبلیغ ومحصل رشته برق صنعتی سال سوم امیدوارم از مطالب لذت برده ودر عمل به کار گیری کنید، همچنین پذیرای انتقادات وپیشنهادات شما در فضای مجازی هستم: Alii-69@ باتشکر.یاعلی

همچنین ببینید

معرفی ارزشمندترین برند های دنیا از سوی شرکت Finance

شرکت مشاوره برندینگ فایننس به تازگی فهرستی از ارزشمندترین برند های دنیا در سال ۲۰۱۸ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *