خانه / اخبار ایران تبلیغ / آموزش تماس با گوگل

آموزش تماس با گوگل

گوگل به عنوان بزرگترین شرکت فناوری دنیا به کاربران خود این اجازه را داده است که بتوانند از راه های مختلفی با این شرکت ارتباط برقرار کنند در این مقاله از ایران تبلیغ روش های مختلف تماس با گوگل تشریح شده است.

تماس با شرکت های مبتنی بر وب

شاید تاکنون شما هم با شرکت های مبتنی بر وب به مشکلاتی برخورد کرده و به سختی توانستید با آن ها تماس برقرار کنید. برخی کاربران معتقدند توییتر در زمینه برقراری ارتباط توانسته به خوبی عمل کند به این صورت که کاربران توییتر می توانند به راحتی انتقادات و پیشنهادهای خود را مطرح کنند. اما تماس با دیگر شرکت ها مانند فیس بوک بسیار مشکل و تقریبا غیر ممکن است.

ایران تبلیغ با ارائه خدمات کاربردی در زمینه تبلیغ در گوگل ، آموزش تبلیغ در گوگل ، ارائه اصول تبلیغ در گوگل در خدمت شماست.

آموزش تماس با گوگل

راههای مختلف تماس با گوگل

گوگل هم مانند توییتر در چند سال اخیر توانسته راه های برقراری ارتباط را برای مشتری ها و کاربران خود باز بگذارد تا بتوانند گفتگوی آسانتری با این شرکت داشته باشند. از همین رو ، در صورت نیاز اگر قصد تماس با گوگل را داشته باشید ، گزینه های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

تماس با گوگل از طریق ارسال نامه

ابتدا اولین راه برقراری ارتباط را با یک آدرس پستی شروع می کنیم. اگرچه گوگل اکنون یکی از بزرگترین شرکت های فناوری جهان است ، اما هنوز هم از برخی روش های قدیمی خود دست برنداشته و کاربران می توانند به جای ایمیل از نامه پستی عادی استفاده کنند.

به همین جهت می توانید با ارسال نامه به نشانی زیر با شرکت گوگل ارتباط برقرار کنید :

Google Inc

۱۶۰۰ Amphitheatre Parkway

Mountain View, CA 94043

United States

آموزش تماس با گوگل

جدیدترین اخبار فناوری را با ایران تبلیغ دنبال کنید.

تماس با گوگل از طریق شماره تماس

شاید در دنیای مدرن امروزی کمتر کسی را بشناسیم که از نوشتن نامه برای برقراری ارتباط استفاده کند ؛ بنابراین اگر این روش برایتان مشکل است ، می توانید از طریق شماره های زیر با گوگل تماس بگیرید.

Google Wi-Fi: +1-844-442-3693

Chromecast Audio: 1-844-400-CAST

Google Home products: 1-855-971-9121

تماس با گوگل از طریق چت زنده

شایان ذکر است ؛ مردم آمریکا می توانند از طریق یک چت زنده با نماینده های گوگل مکالمه کنند. این روش از تماس ، به محصول ، برنامه یا سرویسی بستگی دارد که مردم استفاده می کنند. برای اینکه اطمینان حاصل شود که آیا این سرویس چت آنلاین در دسترس است یا خیر می توان به قسمت مربوطه در صفحات پشتیبانی رسمی گوگل مراجعه کرد.

متخصصان ایران تبلیغ با ارائه خدمات کاربردی در زمینه تبلیغ در گوگل ، آموزش تبلیغ در گوگل ، ارائه اصول تبلیغ در گوگل در خدمت شما هستند.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت ایران تبلیغ

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۳.۹
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری

درباره ی سارا شفاهی

با سلام سارا شفاهی هستم با مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه شهید بهشتی و در حال حاضر یکی از نویسندگان وب سایت ایران تبلیغ. امیدوارم با انتشار مطالبی مفید نقش موثری در پیشبرد کسب و کارتان داشته باشم.

همچنین ببینید

بررسی مفاهیم کاربردی از ارزش های بازاریابی

بررسی مفاهیم کاربردی از ارزش های بازاریابی

یکی از پارادوکس‌های عصر حاضر این است که با وجود اطلاعات و ابزارها و روش‌های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال