گوگل ادوردز و تبلیغات در گوگل آموزشی لازمه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات

گوگل ادوردز لازمه دیجیتال مارکتینگ

گوگل ادوردز و تبلیغات در گوگل آموزشی که لازمه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در کشور ما و تمام جهان می باشد. اجازه دهید همراه با نگارش ایران تبلیغ، شالوده ی تبلیغ در گوگل را بررسی کنیم. وقتی شما در جستجوی مطلبی در اینترنت هستید بی شک بدون استفاده از موتورهای جستجو قادر به یافتن مطالب مورد نیاز خود نخواهید بود این یکی از مهمترین دلایلی بود که با عث شد موتورهای جستجو از محبوبیت زیادی در اینترنت برخوردار شوند.

ما در ایران تبلیغ در کنار شما هستیم

برای شما نگارش می کنیم 

آموزش در راستای آگاهی شما 

گوگل ادوردز و تبلیغات در گوگل آموزشی لازمه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات

نحوه تبلیغ در موتور جستجو گوگل و گوگل ادوردز

در این میان به علت جستجو های سریع و بی نظیر گوگل باعث شد این موتور جستجو به محبوب ترین موتور جستجوی جهان تبدیل شود

حال چگونه تبلیغات در این موتور جستجو ارائه می شود؟

اساس کار تبلیغات در گوگل به این صورت می باشد که شما با توجه به نوع فعالیت و خدماتی که دارید ، کلمات کلیدی را انتخاب می کنید و هنگامی که این کلمات کلیدی از طرف کاربران در سایت گوگل جستجو می شوند ، آگهی شما در صفحه اول سایت گوگل ظاهر خواهد شد. تبلیغات شما یا در نوار رنگی می باشد یا در سمت مخالف جستجوی گوگل خواهد بود.

تبلیغات با ایران تبلیغ رمز پیروزی 

” تبلیغات در اینستاگرام و تبلیغ در تلگرام موازی تبلیغات در گوگل “

گوگل ادوردز و تبلیغات در گوگل آموزشی لازمه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات

 

هزینه تبلیغات در گوگل

وقتی کاربران آگهی شما را می بینند ، شما هزینه ای پرداخت نمی کنید. هنگامی هزینه ای پرداخت می کنید که روی آگهی شما کلیک کنند و وارد سایت شما بشوند. در این موقع است که هزینه ای از اعتبار شما که بایستی در ابتدا باز کنید کم خواهد شد.

” طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن طبق استاندارد گوگل “

” برندسازی و بازاریابی کلید اصلی موفقیت “

مثلا شخصی در جستجوی خرید کتاب می باشد و در گوگل جمله خرید کتاب را جستجو می کند با توجه به تنظیم های انجام شده تبلیغ مورد نظر در قسمت پشتیبان مالی فقط برای افرادی که این جمله را جستجو کنند و در همان صفحه ظاهر خواهد شد و تبلیغ شما منحصرا فقط برای مشتریان شما ظاهر خواهد شد.

 

ابتدا کلمه یا جمله مورد نظر جستجو می شود

گوگل ادوردز و تبلیغات در گوگل آموزشی لازمه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات

سپس آگهی شما در این محل نمایش داده می شود

گوگل ادوردز و تبلیغات در گوگل آموزشی لازمه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات

 

 

بعد از چه مدتی آگهی ظاهر می شود؟

بعد از انجام قرارداد گروه فنی مهندسی ایران تبلیغ به شما تعهد می کند در کمترین زمان ممکن و حداکثر ۲۴ ساعت آگهی شما در گوگل قرار دهد. بعد از درج شدن آگهی شما، شعار شرکت گوگل این است که تبلیغات در ظرف ۱۵ دقیقه می تواند فعال شود و آگهی شما در گوگل ظاهر شود. اما طبق تجربه ای که ما در این چند سال خصوصا طی ما های گذشته داشتیم، گوگل سخت گیری های بیشتری را روی سایت ها اعمال می کند و ما حتی با ما موردهایی که چند ساعت یا حتی چند روز از فعال شدن آنها گذشته است را مواجه بوده ایم.

 

هزینه تبلیغات در گوگل چقدر است؟

هزینه تبلیغات در گوگل به این صورت است که شما در ابتدا اعتباری باز می کنید و وقتی روی آگهی شما کلیک شود ، هزینه ای از اعتبار شما کم خواهد شد.

 

قیمت هر کلیک در گوگل ادوردز چقدر است؟

برای لغات در گوگل ادوردز نمی توان قیمت ثابتی را تعیین کرد چرا که از نظر گوگل هر لغت یا جمله از ارزش متفاوتی برخوردار است و عوامل گوناگونی در رابطه با قیمت هر کلیک موثر است. این عوامل را می توان به شرح زیر بیان کرد • از جمله فارسی بودن یا انگلیسی بودن آن لغت • بازار رقابتی آن لغت • وب سایت مربوطه آن لغت و ترکیب آن لغت با لغتهای دیگر بستگی دارد • استانداردهای که ار طرف سایت شما باید رعایت شود مثل هاست و دامین مناسب، لود تایم سایت کمترین قیمت تقریبی که می توان گفت ۱ سنت آمریکا به بالا می باشد یعنی شما به ازای هر کلیک این مقدار هزینه خواهید کرد.

هزینه تبلیغات در گوکل تنظیم و قابل مدیریت است

نسبت زمان در تبلیغات در گوگل باید رعایت شود 

کلمات هدف نیاز به بررسی دارد

گوگل ادوردز و تبلیغات در گوگل آموزشی لازمه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات

در تبلیغات گوگلی امکان انتخاب چند لغت وجود دارد؟

محدودیتی برای انتخاب لغات در گوگل وجود ندارد ولی بهتر است که همیشه لغات شما مربوط به آگهی و تجارت شما باشد چرا که شما در این صورت هزینه کمتری خواهید پرداخت و از بازدهی بیشتری از آگهی های خود خواهید گرفت. کلمات کلیدی که شما انتخاب می کنید باید فاکتورهای زیر را رعایت کند —از نظر گوگل، کلمات شناخته شده ای باشند یعنی قبلا توسط کاربران به اندازه کافی جستجو شده باشند –سعی کنید کلمات انتخابی شما خیلی به صورت عام نباشند. یعنی به طور تخصصی تر محصول شما را معرفی کنند .به عنوان مثال اگر شما نوع فعالیتان اعزام دانشجو به کشور مالزی می باشد بهتر است کلمه تحصیل در مالزی به جای کلمه تحصیل معرفی شود –کلمات انتخابی شما حتما در سایت موجود باشند.

 تبلیغ در گوکل قدم اول تسریع زمانبندی

نسبت زمان در تبلیغات در گوگل باید رعایت شود 

کلمات هدف نیاز به بررسی دارد

 

آیا امکان قطع کردن تبلیغ در روزهای دلخواه مثل روز های تعطیل وجود دارد؟

بله شما می توانید در هر زمان که بخواهید از طریق پشتیبانی تبلیغات خود را قطع کنید.

 

تفاوت سرویس های تبلیغاتی ما در چیست؟

تفاوت سرویس های تبلیغاتی گروه فنی مهندسی ایران تبلیغ در این است که شما با افزایش اعتبار بالاتر ، تخفیفاتی از ما خواهید گرفت. همچنین گزارشات بیشتر و تخصصی تری خواهید داشت و به علاوه عمیلات بانکی شما کم خواهد شد و احیانا اعتبار شما تمام شد و خدمات انتقال وجه را دسترسی نداشتید آگهی شما در گوگل ادوردز به هیچ عنوان قطع نخواهد شد.

با تماس با مشاورین ایران تبلیغ همین حالا شروع کنید 

شما لایق لمس هدف هستید

چنانچه هنور سوال یا ابهامی باقی مانده با مشاورین ایران تبلیغ در ارتباط باشید

تماس با ایران تبلیغ

با تشکر از دوستان و همکاران ما از تامین منبع در سایت negingostar.com و تمامی نمایندگان ایران تبلیغ در سراسر کشور

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی تیم نگارش ایران تبلیغ

همواره در تیم نگارش ایران تبلیغ سعی داریم از بهترین مطالب و مفیدترین مقالات به هدف پیشرفت و توسعه کسب و کار کاربران پخت و پز کنیم ! :) تمامی اعضای ایران تبلیغ امیدواریم با همراهی و همدلی شما بتوانیم مانند یک خانواده بزرگ باعث پیشرفت هم باشیم ... ان شاالله تمامی خدمات شامل بلیغ در تلگرام | تبلیغات در اینستاگرام | طراحی سایت | ساخت اپلیکیشن | سئو | مشاوره و ... افتخاری برای مشاوره با تویی که ایران تبلیغ را برگزیدی !

همچنین ببینید

Important Tips To Improve Alexa Rank

نکات مهم برای بهبود رتبه الکسا

الکسا یک سرویس است که وب سایتها را بر اساس اطلاعات دریافتی از وب رتبه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *