خانه / تبلیغات در گوگل / تبلیغ در گوگل چگونه است؟ روش های جذب کاربران از طریق گوگل کدامند؟

تبلیغ در گوگل چگونه است؟ روش های جذب کاربران از طریق گوگل کدامند؟

روش های کارآمد برای تبلیغ در گوگل

گوگل  به عنوان پربازدید ترین سایت موجود یکی از بهترین سایت هایی می باشد; که می توانید توسط آن تبلیغات وب سایت خود را انجام دهید;  گوگل شرکتی آمریکایی است که از طریق تبلیغاتی که به همراه خدمات متنوع خود ارائه می‌کند و یا فروش همان خدمات; بدون فرستادن تبلیغات، کسب درآمد می‌کند; این خدمات شامل مواردی چون جستجوی اینترنتی، ایمیل، نقشه برخط، نرم‌افزارهای اداری، شبکه‌های اجتماعی و اشتراک فایل‌های ویدئویی می‌شود.

 

دو روش وجود دارد که شما در گوگل تبلیغ کنید.

روش اول این است که شما به گوگل هزینه ای پرداخت می کنید تا نتایج تبلیغات شما در موتور جستجو قرار گیرد.

روشی دوم است که دراین روش وب سایت شما عملیات سئو و بهینه سازی وب سایت انجام می گردد. در این روش وب سایت شما یا تبلیغات شما با کلید واژه استفاده کرده اید نمایش داده می شوند که نتایج طبیعی سئو می نامند.

تبلیغ در گوگل از طریق ادوردز

در این روش شما می توانید وارد آدرس ادوردز گوگل شوید و تبلیغ خود را در آن فعال نمایید; در این روش شما می توانید کلمات کلیدی را برای موتور جستجوی  مشخص نمایید ;تا زمانی که کاربر کلمه مورد نظر را جستجو کرد سایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شود; در ادورز نیز دو روش پرداخت هزینه وجود دارد.

روش اول به این صورت است که کاربر به روی تبلیغ شما کلیک می کند; وهزینه هر کلیک از حساب شما کسر می شوند.

روش دیگری وجود دارد که سقفی از کاربران گوگل مشخص می کند; مثلا دو هزار و همان تعداد را از حساب شما کسر می نماید.

تبلیغ در گوگل

تبلیغ از طریق سئو طبیعی

در این روش شما هزینه ای به گوگل پرداخت نمی نمایید; بلکه شما تمام قواعد سئو را رعایت میکنید; تا به صورت طبیعی رتبه شما در گوگل بالا رود; همانطور که در مقالات دیگر راجب سئو صحبت کردیم اگر ما سایت مان را به طور منظم به روز رسانی نماییم; می توانیم با لینک سازی در سایت خود رنکیک رتبه خود را بالا اورده و هر چه سایت ما معروفتر وسئو حرفه ای داشته باشد; کاربران زیادی جذب وب سایت ما می شوند; شما می توانید تبلیغات زیادی را در سایت خود قرار دهید بدون آنکه هزینه ای را متقبل بشوید.

یکی دیگر از خدمات گروه ایران تبلیغ سئو سازی اصولی و حرفه ای وبسایت است که میتوانید به صورت رایگان قبل از ثبت سفارش از مشاوره سئو کاران ما بهره مند شوید.

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی افق وب

همچنین ببینید

رابط کاربری گوگل ادوردز

ویژگی‌هایی که در رابط کاربری گوگل ادوردز جدید وجود دارند

با اینکه رابط کاربری گوگل ادوردز (یا New Adwords Experience)، هنوز با ویژگی‌های رابط فعلی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *