خانه / تبلیغ در تلگرام / با چند ربات محبوب تلگرام آشنا شوید

با چند ربات محبوب تلگرام آشنا شوید

با چند ربات محبوب تلگرام آشنا شوید نام مقاله ای است که امروز تیم ایران تبلیغ در نظر دارد آن را در اختیار کاربران خود بگذارد با این آرزو که این مقاله نیز برای شما دوستان مفید واقع شود.

این سئوالی بود که چند وقتی از خودم می پرسیدم . قصد داریم در چند مقاله بهترین ربات ها تلگرام  را به شما معرفی کنیم . روبات های کاربردی تلگرام روز به روز بیشتر میشوند و بسرعت درحال توسعه و افزایش هستند . ربات‌ها در سرویس پیام رسان تلگرام افزونه‌هایی هستند که امکان ارتباط کاربر با خودرا ازطریق دریافت فرمانها و درخواست های مختلف فراهم میکنند .

با چند ربات محبوب تلگرام آشنا شوید

یک روبات می‌تواند شما را سرگرم کند. مثلا با شما دوز بازی کند یا مانند یک شطرنج‌باز حرفه‌ای درمقابل شما ظاهر شود . ربات میتواند مانند یک روزنامه هوشمند رفتارکند و محتویات مرتبط با خواسته‌های شما را بمجرد انتشار ، دراختیار شما بگذارد. ربات میتواند گفتگوهای تلگرامی را با استفاده از سرویس‌های جانبی غنی سازد . ربات میتواند مطالب شما را ترجمه کند ویا امکان اطلاع از پیش‌بینی وضعیت آب و هوا ویا قیمت لحظه ای طلا و ارز و غیره را برای شما فراهم کند .

چگونه از ربات محبوب تلگرام استفاده کنیم؟

استفاده از روبات‌ها از طریق ارسال پیام و دستورات مختلف به ربات انجام میشود . ابتدا باید ربات را صدا بزنید . اینکار با استفاده از نام ربات در قسمت جستجوی تلگرام انجام میشود . هنگام تایپ نام ربات دقت کنید که باید یک علامت @ درقبل از آن قرارگرفته باشد و عبارت bot در انتهای نام آن ( البته نوشتن نام ربات هم بدون علامت @ کفایت میکند ) . با بازکردن پنجرۀ گفتگو و یا اضافه کردن آن‌ها به گروه‌های مختلف تلگرامی میتوانید از آنها استفاده کنید . با این پیشگفتار میخواهیم درادامۀ این بحث نگاهی گذرا و سریع به برترین روبات‌های خارجی و ایرانی که درحال حاضر از طریق تلگرام دراختیار کاربران قرار گرفته‌اند داشته باشیم .

ربات محبوب تلگرام : مترجم Yandex Translator

این ربات درواقع مترجم حرفه ای در تلگرام است که امکان ترجمه کلمات وحتی جملات را از زبانی به زبان دیگر مهیا میکند . برای دسترسی به این ربات، پس از تایپ @ در کادر جستجوی تلگرام عبارت YTranslateBot را جستجو کنید و یا مستقیماً عبارت YTranslateBot را تایپ کنید و Enter را بزنید . بمنظور مشخص کردن زبان خود ( زبان مبدا ) کافیست پس از فشردن لینک start در پایین صفحه ، پس از تایپ یک / ( تمامی دستورات ربات ها با / شروع میشوند ) از دستور setmylang استفاده کنید و پس از آن زبان مقصد را پس از تایپ / ) با دستور tolang تعیین کنید . حالا هر کلمه یا متنی که در کادر گفتگو تایپ و ارسال کنید ، بسرعت به زبان مقصد ترجمه خواهد شد . میتونید هم سربه سر ربات بگذارید و هم کلی زبان یاد بگیرید .

ربات محبوب تلگرام : آموزش زبان‌های مختلف  Englishi

این ربات با هدف آموزش زبان‌های مختلف دنیا از جمله انگلیسی ، آلمانی ، ایتالیایی و فرانسوی راه‌اندازی شده است . در منوی آغازین این ربات باید زبان موردنظر خودرا مشخص کرده تا با دریافت لیستی از وظایف برنامه نظیر : دیکته ، جمله سازی و پرکردن جاهای خالی و تمرین‌های دیگر را به منظور تقویت زبان مشاهده کنید . آدرس این ربات هم englishi_bot است . پس از جستجوی ربات دکمه start را برای شروع کلیک کنید سپس زبان مورد نظرتان را انتخاب کنید. اکنون میتوانید برنامه های آموزش زبان را دانلود و برروی گوشی یا کامپیوتر ( با استفاده از شبیه ساز اندروید ) نصب کنید .

ربات محبوب تلگرام : معلم خصوصی آموزش زبان Andy

ربات Andy دوست شماست که در محیط تلگرام زبان انگلیسی را بشما آموزش میدهد . یادگیری زبان از طریق انجام مکالمات ، پاسخگویی به سوالات ، تعریف کردن لطیفه ویا حتی بازی کردن با ربات Andy خالی از لطف و هیجان نخواهد بود . اندی ربات با ذوقی است پس اگر حرفی زد که باب میل شما نبود به دل نگیرید ! آدرس اندی در تلگرام AndyRobot است . پس از فشردن دکمه start شروع کنید برای Andy انگلیسی تایپ کردن . اون هم خیلی سریع جوابتون رو میده . خیلی حال میده حتماً امتحانش کنید .

ربات محبوب تلگرام : تلفظ به زبان‌های مختلف PronunciationBot

این ربات میتواند نوشته‌های شما به گفتار تبدیل کند . این ربات از ۸۴ زبان مختلف را پشتیبانی میکند . مژده به شما که این ربات زبان فارسی را هم پشتیبانی میکند . امکان اضافه کردن این ربات به گروه‌های مختلف نیز بسادگی وجود دارد . برای اینکار کافیست پروفایل آنرا بازکنید و گزینه Add to group را انتخاب کنید. برای تغییر زبان ربات پس از تایپ یک / از فرمان language استفاده کنید . پس از تایپ یک / از فرمان pronounce برای شنیدن تلفظ کلمه موردنظر و فرمان ipa (پس از تایپ یک / ) بمنظور نمایش فونتیک کلمه مورد استفاده قرارمیگیرد . برای هر با استفاده مثلا تلفظ هر جملۀ جدید باید یکبار مجدداً فرمان pronounce (پس از تایپ یک / ) را اجرا کنید . این ربات را با آدرس PronunciationBot میوانید جستجو کنید .

ربات محبوب تلگرام : بچه درس‌خوان‌ها Study With Robot

این ربات علامۀ دهر است و همه‌چیز میداند . درواقع این ربات ابزاری است برای آموزش مطالب مختلف به کاربران . امکان استفاده از سرویس‌های مرتبط با فایل‌های پی‌دی‌اف ، آزمون سنجش هوش ، یادگیری زبان ، فراگرفتن روش‌های مصاحبه ، آزمون IAS ، تاریخ جهان ، جغرافیا و علوم موضوعاتی است که این ربات از آنها پشتیبانی می‌کند . آدرس این ربات IAS16Bot است .

ربات محبوب تلگرام : دانلود محتویات چندرسانه‌ای از اینستاگرام Instasave

این ربات میتواند بشما در دانلود عکس‌ها و ویدئوهای موردنظرتان از اینستاگرام ، یوتیوب و آپارات کمک کند . برای انجام اینکار کافیست لینک محتویات موردنظر خود را برای این ربات ارسال کنید . این روبات با جستجوی آدرس Instasave_bot دراختیار شما قرار میگیرد .

ربات محبوب تلگرام : دانلود محتویات چندرسانه‌ای از یوتیوب YouTubeDownloader

این ربات بسیار قدرتمند ، در واقع یک رابط کاربردی برای جستجو و دانلود ویدئوهای مختلف از یوتیوب است . برای جستجوی ویدئوهای یوتیوب کافیست از فرمان @vid و پس از آن درج یک فاصله و در پایان ، تایپ کلید واژه موردنظرتان استفاده کنید . این ربات امکان دانلود ویدئوها با کیفیتهای مختلف وهمچنین تبدیل خروجی آنها به فایل‌های MP3 را مهیا میکند . آدرس @utubebot این ربات جستجو و دانلود ویدئوهای یوتیوب را در اختیار شما قرار میدهد.

ربات محبوب تلگرام : پل ارتباطی توییتر با تلگرام  Telewitter

برای اینکه هیچ پستی از کاربران موردنظر خود در شبکه توییتر را از دست ندهید و امکان به‌ اشتراک‌گذاری پست‌های توییتری با دوستانتان در همه حال ممکن باشد از ربات Telewitter استفاده کنید . این ربات میتواند حساب‌های توییتری را در گروه‌های گفتگوی تلگرامی دنبال کند . آدرس این ربات telewitterbot است .

ربات محبوب تلگرام : یادآوری Delorean

این روبات پس از تنظیم موقعیت جغرافیایی بشما امکان تنظیم هشدارها و یادآورهای مختلف را میدهد . درواقع با تعیین موضوعی که باید یادآوری شود و زمان یادآوری ، راس زمان مشخص شده ، این ربات هشداری برای شما میفرستد . دسترسی به این ربات از طریق آدرس delorean_bot مقدور است .

ربات محبوب تلگرام : ایجاد محتویات خاص UMAD

ربات UMAD را میتوان بعنوان دستیار در محیط های گفتگو استفاده کرد . این ربات میتواند برای یافتن عکس و تصاویر متحرک (GIF) جالب و خنده‌دار برای استفاده در محیط‌های گفتگو مورد استفاده قرار گیرد . این ربات با دسترسی به دیتابیس های متنوع توانسته درمیان محبوب ترین ربات‌های خارجی تلگرام قرارگیرد . حتماً ربات UMAD به یکبار امتحان کردن می ارزد . آدرس این ربات معظم هم UmadBot می باشد . پس از استارت کردن ربات ، خیلی ساده موضوع موردنظرتان را انتخاب کنید تا گیف انیمشن مربوط به آنرا به شما بدهد . برای انتخاب موضوع جدید دکمۀ go Back را کلیک کنید .

ربات محبوب تلگرام : فوق العادۀ National Geographic

اگر وقت یا هزینۀ کافی برای کاوش و مسافرت به دور دنیا را ندارید ربات National Geographic اینکار را با نمایش تصاویر حرفه‌ای نشنال جئوگرافیک برای شما انجام میدهد. این ربات را توسط آدرس NatGeoBot جستجو کنید.

اگر سوالی داشتید در انتهای این مطلب بفرمایید پاسخگو خواهیم بود  

امیدواریم این مطلب برای شما دوستان عزیز مفید واقع شده باشد. با آرزوی موفقیت برای شما دوستان عزیز.

 

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۴.۹
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری

درباره ی محمد مهدی آقاجانی اصل

سلام میکنم خدمت شما همراهان گرامی . مهدی آقاجانی هستم متولد 1377 که در بخش تبلیغات در تلگرام مفتخر هستم در خدمت شما باشم . امیدوارم بتونم کاری برای رونق کسب و کاری شما انجام دهم .

همچنین ببینید

خرید ممبر فیک یا واقعی

خرید ممبر فیک یا واقعی با مطلبی مفید و کابردی همراه شما عزیزان هستیم همراه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال