خانه / تبلیغ در تلگرام / انواع روش های رایگان تبلیغات در تلگرام چگونه است

انواع روش های رایگان تبلیغات در تلگرام چگونه است

” انواع روش های رایگان تبلیغات در تلگرام چگونه است ” نام مقاله دیگری از تیم ایران تبلیغ است که برای شما همراهان انتشار داده شده است تا سطح دانش شما در این زمینه بالا رود و در این راه به خوبی حرکت کنید .

در این مقاله سعی شده است که به روش های تبلیغات در تلگرام به صورت رایگان پرداخته شود . تبلیغات به صورت رایگان توسط خودتان و یا دیگران انجام می شود . برای اطلاعات بیشتر همراه تیم ایران تبلیغ باشید .

انواع روش های رایگان تبلیغات در تلگرام چگونه است

تبلیغات در تلگرام

همانطور که در قبل نیز گفته بودیم ، تبلیغات در تلگرام حتی موثر تر از تبلیغات در دنیای واقعی است !

چرا که در تلگرام شما محیط گسترده تری را نسبت به دنیای واقعی تان برای تبلیغ کسب و کار خود دارید ، شما نهایتاً بتوانید تمامی مردم شهر خود را از کسب و کارتان مطلع کنید ، اما در تلگرام شما قادرید که چندین میلیون نفر از سراسر کشور را از کسب و کار خود مطلع کنید . باید بدانید که در حال حاضر بیش از نیمی از ایرانیان از تلگرام استفاده می کنند و روزانه چندین میلیون پیام در این پیام رسان که پیام رسان محبوب ایرانیان شده است جا به جا می شود .

 تبلیغات در تلگرام به صورت رایگان

تبلیغات رایگان را شما باید خودتان انجام دهید .

تبلیغات در تلگرام به چه صورت می توان رایگان برای شما انجام شود ؟ مگر غیر از این نیست که هیچ کس حاضر نیست به صورت رایگان خدمات دهد ؟ پس چگونه تبلیغات رایگان امکان پذیر است ؟

در واقع نیز همین است و هیچ کس خدمات رایگان را برای تبلیغات به شما نخواهد داد و شما خودتان در این روش باید مجری تبلیغات در تلگرام خود باشید تا بتوانید تبلیغات را رایگان انجام دهید و هزینه ای برای شما نداشته باشد . اما به چه صورت ؟

روش های تبلیغات در تلگرام به صورت رایگان 

خودتان تبلیغ کننده خودتان باشید 

شما زمانی که یک کانال تلگرام ایجاد می کنید ، نیاز به تبلیغات دارید . حالا چه کانال کسب و کاری شما باشد و چه کانال هایی باشد که برا اساس سرگرمی درست شده باشند .

شما در ساده ترین روش تبلیغاتی که به صورت رایگان نیز است می توانید پست های خود را در گروه های مختلف به انتشار بگذارید و این گونه به تبلیغ کردن کانال خود در تلگرام بپردازید . شما با این کار بدون حتی یک ریال هزینه تبلیغ کانال خود را در گروه هایی که هستید انجام داده اید و خودتان را بیشتر در دید قرار داده اید .

تبلیغات در تلگرام با تبادل کانال

شما در روش تبلیغاتی دیگر که هزینه ای برای آن نمی پردازید ، این است که با کانال هایی که در سطح شما قرار دارند ، تبلیغات کنید و به صورت تبادل این کار را انجام دهید .

در این روش شما و طرف مقابل شما ، هر دو باید یک بنر تبلیغاتی برای خود ایجاد کنید و سپس در یک زمان مشخص ، هر دو طرف تبلیغات را در کانال خود بگذارند و در یک زمان مشخص نیز هر دو تبلیغات را بردارند .

در این روش باید به دنبال کسانی باشید که کانالشان هم سطح شما باشد . یعنی اگر شما ۵۰۰ ممبر دارید با کسانی تبادل تبلیغات انجام دهید که ممبر های آن ها بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ باشد . چرا که اگر کمتر باشند شما کمتر از طرف مقابل دیده می شوید و اگر نیز بیشتر باشد طرف مقابل حاضر به تبلیغات با شما نخواهد بود .

تبلیغات در تلگرام با سایت های رایگان

در اینترنت یک جست و جو بزنید . سایت های بسیار وجود دارند که کانال شما را در لیست خود قرار می دهند .

شما کافیست به یکی از این سایت ها بروید و اطلاعات کانال خود را بگذارید . آن سایت شما را در لیست کانال ها قرار می دهد و اگر مخاطبانی اسم کانال شما را سرچ کنند ، امکان دارد که کانال شما را ببینند و عضو شود .

شما هر چه بیشتر کانال خود را ثبت کنید برای خودتان بهتر است .

نتیجه گیری

شما نباید خیلی به این روش ها دل ببندید چرا که این گونه روش ها برای شما در طی زمان بسیار طولانی جوابگو خواهد بود .

اگر کسب و کاری دارید هدفمند تبلیغات کنید ، چرا که تبلیغات هدفمند و حرفه ای سبب رشد شما خواهد شد و اگر بخواهید تنها با این روش جلو بروید بسیار دیر به نتیجه می رسید . ما برای تبلیغات در تلگرام ایران تبلیغ را به شما پیشنهاد می کنیم .

در صورتی که سوال یا نظری دارید در قسمت نظرات انتهای همین مطلب مطرح کنید ، کارشناسان تیم ایران تبلیغ در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود . 

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۴.۹
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری

درباره ی محمد مهدی آقاجانی اصل

سلام میکنم خدمت شما همراهان گرامی . مهدی آقاجانی هستم متولد 1377 که در بخش تبلیغات در تلگرام مفتخر هستم در خدمت شما باشم . امیدوارم بتونم کاری برای رونق کسب و کاری شما انجام دهم .

همچنین ببینید

افزایش ممبر تلگرام با تبلیغات نوتیفیکیشن ایران تبلیغ

افزایش ممبر تلگرام با تبلیغات نوتیفیکیشن ایران تبلیغ

” افزایش ممبر تلگرام با تبلیغات نوتیفیکیشن ایران تبلیغ ” نام مقاله دیگری از تیم ایران تبلیغ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال