خانه / تبلیغ در تلگرام / ممکن است کلاه برداری خرید ممبر در ایران وجود داشته باشد

ممکن است کلاه برداری خرید ممبر در ایران وجود داشته باشد

ممکن است کلاه برداری خرید ممبر در ایران وجود داشته باشد نام مقاله دیگری از تیم ایران تبلیغ است که برای شما همراهان انتشار داده شده است تا سطح دانش شما در این زمینه بالا رود و در این راه به خوبی حرکت کنید .

بله ! این روز ها کلاه برداری های زیادی در زمینه خرید و فروش ممبر صورت گرفته است که به بخشی از آن در این مطلب اشاره خواهیم کرد :

ممکن است کلاه برداری خرید ممبر در ایران وجود داشته باشد

کلاه برداری خرید ممبر تلگرام چگونه شکل میگیرد ؟

این روزها شیاد های زیادی در زمینه تلگرام و پیام رسان های بزرگی وجود دارند که با ترفند های مختلفی باعث میشوند شما نظرتان به یک اتفاق بزرگ جلب شود اما بعد از متوجه خواهید شد که چه کلاه بزرگی بر روی سر شما گذاشته شده است !

از جمله این ترفند ها که امروزه بسیار باب شده است خرید و فروش ممبر تلگرام با اپلیکیشن و نرم افزار های مختلف است ! البته یکی از آن ها مجوز هم دارد و به عنوان یک فروش ممبر واقعی دارند کار میکنند اما اگر باز هم به آن ورود کنیم چیزی جز کلاه برداری در آن نخواهیم دید !

در این خصوص بهتر است شما که از خریداران ممبر هستید با چشم و گوش باز به این کار اقدام کنید ، تا شما هم در طور این شکارچیان قرار نگیرید !

کلاه برداری خرید ممبر با اپلیکیشن های پولی و خارجی 

شاید شما هم دیده باشید در سایت های مختلف ایرانی محتوا هایی گذاشته میشود با عنوان اضافه شدن ۱۰۰ کا در یک روز با اپلیکیشن فلان یا روزانه هزاران ممبر بگیرید با این اپلیکیشن فلان ! اگر شما بروید روی سایت آن ها میبینید که اپلیکیشن هست ، فیلم آموزشی وجود دارد ، نظرات هم خبرای خوبی را به شما مژده می دهند ، درگاه پرداخت ایمن است ، سایت به اصطلاح معتبر است و حتی قیمت اپلیکیشن بسیار کم است و بین ۲۰ تا ۵۰ تومان است و چه بسا کمتر !

خب هرکس باشد جلب این نرم افزار خواهد شد اما وقتی که شما پرداخت کنید و لینک را دریافت کنید میبینید لینک هم سالمه و آن را دانلود میکنید و وقتی باز میکنید هر کار میکنید طبق آموزش جلو روید وقتی به مرحله اعمال می رسد میبینید آن اتفاق فوق العاده ای که برای شما ترسیم کرده اند نمی افتد ! چرا که برنامه خارجی بود در قبل کار می کرده اما با عوض شدن و آپدیت شدن تلگرام راه آن ها بسته شده و حالا ایرانی ها دارند به مردم ساده ما آن ها را می فروشند !

جالب است که هیچ راهیم برای برگشت پولتان ندارید پشتیبانی یا به شما جواب نمی دهد یا جواب میدهد با پررویت تمام میگوید شما خودتان خریدید و جنس خارجی هر امکانی توش وجود دارد !

تازه آن زمان است که میفهمید همه نظرات ساختگی بودند ، فیلم ها ساختگی بودند یا الگو برداشته از سایت های خارجی بوده اند و این شمائید که دستتان از همه جا کوتاه خواهد بود !

کلاه برداری خرید ممبر با اپلیکیشن های ممبر فیک 

ممبر فیک را همه میشناسیم ! فکر نکنم کسی در این دنیای بزرگ پیام رسان تلگرام سخنی از ممبر فیک نشنیده باشد ! ممبر فیک به معنی ساده ، به این معنی است که تعدادی عضو به شما داده میشود اما هیچ کدام هیچ مشارکت و فعالیتی ندارند و فقط به صورت یک عدد بر بالای کانال شما ظاهر شده اند !

بعضی ها هستند این ممبر هارا با قیمت بسیار پایینی میفروشند و بعضی ها هم به این هدف که شاید از بین این چند کا مقداری ممبر واقعی هم وجود داشته باشد یا حداقل یه سره کوچولو به کانالتان بزنند که این یک اتفاق خیالی برای شما خواهد بود .

چرا به این گونه فروش ها کلاه برداری میگویند ؟ این ها هم مثل بعضی سایت همچنان با آب و تاب از ممبر فیک سخن میگویند و از هزینه آن میگویند که شما فکر خواهید کرد با یک معجزه رو به رو هستید ! ام در حقیقت همان ممبر فیک هست و شما هیچ اتفاقی به جز همان چیزی که در ممبر های فیک وجود دارد را حس نمیکنید !

نتیجه گیری : کلاه برداری خرید ممبر راه حل هم دارد

تنها راه حل این قضایا این است که با چشم باز حرکت کنید با هر پیامی جوگیر نشوید و اقدام به هر کاری نکنید ! اگر واقعا قصد دارید کسب و کاری راه بیندازید و با ممبر فروش خود را بالا ببرید به قولی کمی سره کیسه را شل کنید و نتیجه ای بگیرید که با آن بتوانید موفقیت را حس کنید همان طور که میدانید تبلیغات سرمایه گذاری است ! از این سرمایه گذاری هم ادم های موفق بیرون می آیند و هم آدم های نا موفق که باز به هر موسسه اعتماد می کنند و بدون تحقیقات تبلیغات خود را به آن ها می سپارند !

تنها راه حل این است که با چشمان باز حرکت کنید ! اگر دنبال تبلیغات هستید ما به شما تیم ایران تبلیغ را معرفی می کنیم !

اگر سوالی داشتید در انتهای این مطلب نیز میتوانید بفرمایید پاسخگو خواهیم بود  

امیدواریم این مطلب برای شما دوستان عزیز مفید واقع شده باشد. با آرزوی موفقیت برای شما دوستان عزیز.

 

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۴.۹
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری

درباره ی محمد مهدی آقاجانی اصل

سلام میکنم خدمت شما همراهان گرامی . مهدی آقاجانی هستم متولد 1377 که در بخش تبلیغات در تلگرام مفتخر هستم در خدمت شما باشم . امیدوارم بتونم کاری برای رونق کسب و کاری شما انجام دهم .

همچنین ببینید

چند روش برای افزایش ممبر تلگرام (قسمت هفتم)

چند روش برای افزایش ممبر تلگرام (قسمت هفتم)

” چند روش برای افزایش ممبر تلگرام ” نام مقاله دیگری از تیم ایران تبلیغ است که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال