خانه / تبلیغات در گوگل / تاثیرگذاری استفاده از گوگل ادوردز

تاثیرگذاری استفاده از گوگل ادوردز

واقعیت این است که استفاده از ( گوگل ادوردز ) Google AdWords یکی از تاثیرگذارترین شیوه‌ها برای افزایش ترافیک وب‌سایت و برندینگ محسوب می‌شود.

با کمک تبلیغات در گوگل می‌توانید بازدید سایت خود را افزایش و هزینه های تبلیغات خود را کاهش دهید.

گوگل ادوردز یک سرویس تبلیغات برخط، توسعه یافته توسط شرکت گوگل است که در آن تبلیغ‌کنندگان برای نمایش نسخه‌ای مختصر از تبلیغات برای کاربران وب جهان‌گستر هزینه‌ای پرداخت می‌کنند.

Effect Using Google Adwords

واقعیت این است که استفاده از Google AdWords یکی از تاثیرگذارترین شیوه‌ها برای افزایش ترافیک وب‌سایت و برندینگ محسوب می‌شود و حتی بسیاری از کمپانی‌های مطرح دنیا نیز از این شیوه تبلیغاتی بهره می‌برند.

اما هنوز هم بسیاری از صاحبان کسب و کارها و مدیران وب‌سایت‌ها هستند که به اثرگذاری گوگل ادوردز باور ندارند.

تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل

ایران تبلیغ با کادری مجرب آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان در زمینه تبلیغات کلیکی در گوگل ، تبلیغ سایت در گوگل ، تبلیغات کلیکی گوگل ادورز و … میباشد.

آیا استفاده از گوگل ادوردز تاثیرگذار است؟

این سوالی است که بسیاری از کسانی که می‌خواهند به سراغ این نوع از تبلیغات بروند ، از خود و یا مشاوران تبلیغاتی می‌پرسند.

به همین دلیل در این پست می‌خواهیم ۴ مورد از بهانه‌های مخالفان Adwords را بازگو کنیم و سپس بگوییم چرا آنها اشتباه می‌کنند!

تا پایان با ایران تبلیغ همراه باشید.

بهانه اول: گوگل ادوردز ( استفاده از گوگل ادوردز ) گران است!

با توجه به قیمت دلار در کشور ما و اینکه شما باید هزینه‌های تبلیغاتی ادوردز گوگل را به‌صورت دلاری بپردازید ، این بهانه شاید تا حدودی قابل قبول باشد.

اما این نکته را نیز از یاد نبرید که هیچ کانال بازاریابی رایگانی در جهان وجود ندارد و قیمت آنها بر حسب میزان اثرگذاری‌شان متفاوت است.

در حال حاضر تبلیغات کلیکی در گوگل یکی از بهترین کانال‌های بازاریابی محسوب می‌شود و طبیعی است که بهای استفاده از آن نیز با دیگر کانال‌ها متفاوت باشد.

در صورت استفاده صحیح از Google AdWords ، میزان بازگشت سرمایه شما ، ممکن است تا چند برابر میزان پولی باشد که برای تبلیغات ادوردز پرداخت کرده‌اید.

برای کاهش هزینه‌های Google AdWords می‌توانید از ترفندهای زیر استفاده کنید.

کار با پلتفرم گوگل ادوردز را یاد بگیرید:

بسیاری از کسانی که سرمایه خود را در گوگل ادوردز از دست می‌دهند ، در واقع نحوه کار کردن با این پلتفرم را یاد نگرفته‌اند و بدون آگاهی از ترفندهای آن، دست به اجرای کمپین‌های تبلیغاتی می‌زنند.

Effect Using Google Adwords

دامنه مخاطبان را محدود کنید:

اگر بخواهید تبلیغاتتان را به طیف بیشتری از مخاطبان نشان دهید ، قطعا باید پول بیشتری را هم در این راه صرف کنید.

در این صورت ممکن است تبلیغات شما به مخاطبان نامرتبط نیز نشان داده شود که در این صورت هیچ عایدی نصیب کسب و کار شما نخواهد شد.

اما با محدود کردن دامنه مخاطبان به یک طیف خاص، علاوه بر صرفه‌جویی مالی، می‌توانید در زمان کوتاه‌تری، پیام بازاریابی‌تان را به مخاطبان درست برسانید.

تعیین بودجه و یک استراتژی واقع‌گرایانه:

مشخص کردن بودجه یکی از اصول اولیه اجرای تمامی کمپین‌های بازاریابی و تبلیغاتی است. به عنوان کسی که می‌خواهد از AdWords استفاده کند، باید در ابتدا میزان بودجه روزانه را در نظر بگیرید.

بهانه دوم: وضعیت سئو ما مطلوب است و به تبلیغات کلیکی نیاز نداریم!

بسیاری از افراد به دلیل مطلوب بودن وضعیت سئو ، فکر می‌کنند که دیگر به تبلیغات کلیکی نیاز ندارند.

اما فارغ از اینکه تبلیغات کلیکی در واقع به عنوان یکی از مکمل‌های سئو محسوب شده و می‌تواند مزیت‌های بسیار زیادی برای کسب و کار و وب‌سایت آنها داشته باشد.
به علاوه ، رسیدن به هدف‌گذاری کلمات کلیدی جدید از طریق ترافیک ارگانیک ، یک فرآیند زمان‌بر بوده و گاهی نیز ممکن است که هرگز به نتیجه مطلوب ختم نشود.

اما استفاده از تبلیغات کلیکی می‌تواند بهترین یاری‌دهنده شما در هدف‌گذاری کلمات کلیدی جدید باشد.

تیم تخصصی ایران تبلیغ در قالب نوین مارکتینگ در تبلیغ گوگلی در زمینه تبلیغات کلیکی در گوگل ، تبلیغ سایت در گوگل ، تبلیغات کلیکی گوگل ادورز و… ، قادر است وب سایت شما را در کمترین زمان ممکن در سایت گوگل پر رنگ نماید.

بهانه سوم: نرخ تبدیل کمپین‌های AdWords پایین است!

پایین بودن نرخ تبدیل کمپین‌های تبلیغاتی از جمله مواردی است که ممکن است تمامی تلاش‌های تیم بازاریابی و تبلیغات را تحت الشاع قرار دهد.

در سال ۲۰۱۳، کمپانی eBay نیز با مشکلی مشابه روبرو شد و کمپین‌های این شرکت نتوانستند نرخ تبدیل مناسبی را به همراه داشته باشند.

اما پایین بودن نرخ تبدیل کمپین‌های ادوردز می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

از جمله:

ساختاربندی ضعیف حساب کاربری:

گاهی اوقات ، بازاریابان و اجراکنندگان کمپین‌های تبلیغاتی نمی‌دانند که چگونه باید حساب کاربری خود در Google AdWords را ساختاربندی کنند.

Effect Using Google Adwords

استفاده غلط از کلمات کلیدی داینامیک:

الحاق کلمات کلیدی داینامیک ( Dynamic keywords insertion ) یکی از قابلیت‌های گوگل ادوردز است که به وسیله آن می‌توان میزان مرتبط بودن تبلیغات و کلیک‌پذیری را افزایش داد.

از شروع طراحی تا تبلیغات کاملا قدرتمند در کنار شما هستیم.

نامرتبط بودن تبلیغات:

مرتبط بودن تبلیغات به نمایش درآمده و کلمات کلیدی از جمله مواردی هستند که بازاریابان باید به شدت روی آن حساس باشند.

طراحی ضعیف صفحات فرود:

طراحان و بازاریابان ممکن است ساعت‌ها روی ساخت صفحات فرود وقت صرف کنند و یا حتی ممکن است هزینه‌های گزافی نیز برای این صفحات بپردازند؛ اما در نهایت این صفحات فرود با مشکل عدم تبدیل پذیری روبرو هستند.

عدم بازاریابی مجدد:

بازاریابی مجدد به این معنی است که در تمامی زمان‌ها آماده باشید که به کاربران‌تان پیشنهادات مرتبط ارائه دهید و به آنها یادآوری کنید که حضور شما دائمی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ایران تبلیغ همراه باشید.

بهانه چهارم: زمانی برای مدیریت Google AdWords ندارم!

کمبود زمان یکی از بهانه‌های رایج برای به تعویق انداختن اجرای کمپین‌های تبلیغاتی است.

ما می‌دانیم که اجرای صفر تا صد کمپین‌های تبلیغاتی، یک فرآیند کامل زمان‌بر است و وقت زیادی را نیز می‌طلبد.

از اختصاص بودجه و زمان گرفته تا رهگیری ، تعریف KPI ها و تغییر استراتژی‌های تبلیغاتی.

تمامی این فرآیندها به رسیدگی و صرف زمان نیازمند هستند. اما چاره‌ای نیست!

برای موفقیت در کمپین‌های تبلیغاتی، صرف زمان یکی از کلیدی‌ترین فاکتورهاست و بدون صرف زمان مناسب ، نمی‌توانید انتظار داشته باشید که نتایج کمپین‌ها باب طبع‌تان باشد.

شروع تبلیغات گوگل نظیر تبلیغات کلیکی در گوگل ، تبلیغ سایت در گوگل ، تبلیغات کلیکی گوگل ادورز و…  در ایران تبلیغ بسیار آسان می باشد.

از قسمت تماس با ما به تلگرام پشتیبانی سایت ↵ پیغام داده و سپس گروه کلمات کلیدی مورد نظر را ارسال کنید.

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی مهران بازیان

با عرض سلام خدمت تمامی کاربران و همراهان خوب سایت ایران تبلیغ مهران بازیان کارشناس ارشد رشته مکانیک به عنوان نویسنده در بخش بازاریابی و برندسازی و طراحی سایت و علاقه مند به بخش تبلیغات در صفحات مجازی در خدمت شما عزیزان میباشم . هدف تمام نویسندگان عزیز این سایت قرار دادن اطلاعات خوب و مفید برای شما کاربران عزیز میباشد.

همچنین ببینید

Important Tips To Improve Alexa Rank

نکات مهم برای بهبود رتبه الکسا

الکسا یک سرویس است که وب سایتها را بر اساس اطلاعات دریافتی از وب رتبه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *