خانه / تبلیغ در تلگرام / تبلیغات در تلگرام چه معایبی دارد

تبلیغات در تلگرام چه معایبی دارد

” تبلیغات در تلگرام چه معایبی دارد ” نام مقاله دیگری از تیم ایران تبلیغ است که برای شما همراهان انتشار داده شده است تا سطح دانش شما در این زمینه بالا رود و در این راه به خوبی حرکت کنید .

در این مقاله قصد داریم تا به این نکته بپردازیم که اگر ما تبلیغات را به صورت اصولی جلو نبریم و به خوبی این کار را انجام ندهیم دچار چه ضرراتی میشویم ؟ و همچنین قصد داریم به چندین معایب تبلیغات در تلگرام نیز بپردازیم . با تیم ایران تبلیغ همراه باشید .

تبلیغات در تلگرام چه معایبی دارد

تبلیغات در تلگرام

همانطور که در قبل نیز گفته بودیم ، تبلیغات در تلگرام حتی موثر تر از تبلیغات در دنیای واقعی است !

چرا که در تلگرام شما محیط گسترده تری را نسبت به دنیای واقعی تان برای تبلیغ کسب و کار خود دارید ، شما نهایتاً بتوانید تمامی مردم شهر خود را از کسب و کارتان مطلع کنید ، اما در تلگرام شما قادرید که چندین میلیون نفر از سراسر کشور را از کسب و کار خود مطلع کنید . باید بدانید که در حال حاضر بیش از نیمی از ایرانیان از تلگرام استفاده می کنند و روزانه چندین میلیون پیام در این پیام رسان که پیام رسان محبوب ایرانیان شده است جا به جا می شود .

تبلیغات در تلگرام را حرفه ای انجام دهید

تبلیغات در تلگرام انواع مختلفی دارد شما می توانید به صورت ضعیف یا قوی کار کنید !

در قبل نیز گفتیم که تبلیغات یک سرمایه گذاری است و اگر خوب این سرمایه گذاری را انجام دهید بازدهی بسیار مطلوبی نیز کسب می کنید اما عکس این اتفاق نیز ممکن است ، به این صورت که شما بدون اطلاعات درست دست به تبلیغات بزنید و این کار را یک شرکت بدون تجربه برای شما انجام دهد . شما قطعا در این صورت ضرر خواهید کرد .

بیایید با شرکت های حرفه ای کار کنید تا بهترین بازده را بگیرید ، شاید کمی بیشتر هزینه کنید ولی بیشتر از آنچه هزینه می کنید سود می برید و این سود برای شما تمام شدنی نخواهد بود ! ما برای تبلیغات به شما ایران تبلیغ را پیشنهاد می کنیم .

 تبلیغات تلگرام اگر حرفه ای انجام نشود 

شما اگر کار را به یک تبم ضعیف بدهید خوب خودتان ، خودتان را موجب ضرر کرده اید .

تبلیغات کار هر کسی نیست ! باید با چشمانی باز تبلیغات را به کسانی بدهید که استاد این کار هستند . اگر این کار را نکنید اولین اتفاق برای شما از بین رفتن هزینه ای است که شما برای تبلیغات صرف کرده اید و دومین نتیجه آن است که هیچ نتیجه ای از تبلیغات نمی گیرید یا اگر بگیرید شاید از ۱۰۰ درصد بین ۵ تا ۱۰ درصد شما نتیجه بگیرید .

معایب تبلیغات در تلگرام

سامانه های تبلیغاتی زیادی این کار را انجام می دهند و تبلیغات در تلگرام را می پذیرند و اگر می بینید ما انقدر تاکید بر مکانی مناسب برای تبلیغات می کنیم برای این است که معایبی در اینگونه تبلیغات وجود دارد که شما را متضرر خواهد کرد .

اولین معایب ساخت ممبر فیک است . بیشتری از سامانه های تبلیغاتی این خدمات را انجام می دهند . ممبر فیک به هیچ عنوان برای شما کاربردی نخواهد بود و هیچ فایده ای نخواهد داشت برای شما . بعضی از سایت های تبلیغاتی دیگر نیز ترکیبی از ممبر فیک و واقعی را استفاده می کنند تا کار خودشان را پر بازده نشون دهند . ما این را هم برای شما پیشنهاد نمی کنیم چرا که شما اگر صد هزارتومن هزینه کنید اندازه ۵۰ هزار تومن بازده می گیرید .

زرنگ بازی در تبلیغات و به خصوص در تبلیغات در تلگرام زیاد شده است . باید مواظب این گونه کار ها باشید و با چشمانی باز مکانی را برای تبلیغات در تلگرام انتخاب کنید که به استاد بودن آن ها در زمینه و صداقت آن ها پی برده باشید .

نتیجه گیری

تبلیغات در تلگرام همانگونه که فوایدی دارد ، معایبی نیز دارد و شما باید حواستان به این معایب باشد تا از تبلیغات در تلگرام متضرر نشوید . همیشه جایی را برای تبلیغات انتخاب کنید که مورد اعتماد شما باشد و اعتماد شما را بتواند بدست بیاورد و همچنین با شما قراردادی قانونی ببندد و متعهد بر بهترین نوع تبلیغات شود . ما به شما ایران تبلیغ را معرفی می کنیم .

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۴.۹
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری

درباره ی محمد مهدی آقاجانی اصل

سلام میکنم خدمت شما همراهان گرامی . مهدی آقاجانی هستم متولد 1377 که در بخش تبلیغات در تلگرام مفتخر هستم در خدمت شما باشم . امیدوارم بتونم کاری برای رونق کسب و کاری شما انجام دهم .

همچنین ببینید

افزایش ممبر تلگرام با تبلیغات نوتیفیکیشن ایران تبلیغ

افزایش ممبر تلگرام با تبلیغات نوتیفیکیشن ایران تبلیغ

” افزایش ممبر تلگرام با تبلیغات نوتیفیکیشن ایران تبلیغ ” نام مقاله دیگری از تیم ایران تبلیغ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال