خانه / تبلیغات در اینستاگرام / خرید فالوور اینستاگرام و تبلیغ پیج اینستاگرام با توجه به جمعیت شناسی در آن

خرید فالوور اینستاگرام و تبلیغ پیج اینستاگرام با توجه به جمعیت شناسی در آن

اینستاگرام به تازگی اعلام کرده است که تعداد کاربرانش با رشد باور نکردنی به ۵۰۰ میلیون رسیده است. همین باعث شد که شرکت‌ها به خرید فالوور اینستاگرام رو بیاورند. طبق نظرسنجی مرکز Pew Research در سال ۲۰۱۵ از ساکنان ایالات متحده ، بیش از نیم میلیارد نفر عکس و ویدئو به اشتراک گذاشته‌اند ، ۵۹ درصد از کاربران از اینستاگرام به شدت هر روز استفاده می‌کنند و ۳۵ درصد کاربران چندین بار در روز بازدید می‌کنند. رقم ۵۹ درصدی نشان دهنده افزایش ۱۰ درصدی در مقایسه با سپتامبر ۲۰۱۴ است در آن گزارش عنوان شده بود که ۴۹ درصد از کاربران اینستاگرم روزانه از اینستاگرام بازدید می‌کنند.

درست است که اینستاگرام در سال ۲۰۱۰ راه اندازی شده است ، اما اکنون با زیاد شدن فالوور در اینستاگرام ، این پلت فرم به بزرگ‌ترین آلبوم تصویری جهان تبدیل شده است که خاطرات تمام مردم جهان در آن با تصاویرشان موجود است. سوال مهمی که پیش می‌آید این است که دقیقا این میلیون‌ها نفر که در هر روز از تلفن خود استفاده می‌کنند و به سراغ اینستاگرام می‌روند چه کسانی هستند؟ درک هوشمندانه از جمعیت‌شناسی اینستاگرام برای شما به عنوان صاحبان کسب وکار و یا بازاریابان ماهر که به دنبال تبلیغ پیج اینستاگرام خود هستید بسیار ضروری است. بگذارید نگاهی به افرادی که در حال حاضر از اینستاگرام استفاده می‌کنند بیاندازیم و چرایی اینکه چرا این افراد به اینستاگرام دائما سر می‌زنند را متوجه شویم.

خرید فالوور اینستاگرام و تبلیغ پیج اینستاگرام با توجه به جمعیت‌شناسی از لحاظ جنسیت

مردان ، زنان ، اینستاگرام را به عنوان یک راه عالی برای به اشتراک گذاری عکس‌ها و فیلم‌ها با دوستان خود می‌دانند و هر روز به دنبال زیاد شدن فالوور در اینستاگرام هستند. با این حال ، زنان آن را کمی بیشتر دوست دارند. مطالعات مرکز Pew Research در میان ساکنان ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۵ نشان داد که زنان از اینستاگرام بیشتر از مردان استفاده می‌کنند ( شما باید برای تبلیغ پیج اینستاگرام خود به این نکته دقت کنید ) . این مطالعه نشان داد که ۳۱ درصد از زنان و ۲۴ درصد مردان به طور منظم از اینستاگرام برای لایک کردن ، اشتراک گذاری و ارسال پست استفاده می‌کنند.

همین تقسیم بندی را می‌توان برای کاربران جوان‌تر هم مشاهده کرد. اگر کسب و کار و تجارت شما به دختران نوجوان گره خورده است مطمئن باشید که اینستاگرام بهترین مکان برای تبلیغات است و فروش بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد ( به دنبال خرید فالوور اینستاگرام از این بازه جمعیتی باشید ) . از میان نوجوانان ۱۳ تا ۱۷ ساله ، ۲۳ درصد از دختران و ۱۷ درصد از پسران اینستاگرامی هستند.

یکی از بهترین نمونه‌ها و نام‌های تجاری نایک می‌باشد که از اینستاگرام به طور کاملا موثری جهت فروش لباس‌های ورزشی به دختران و زنان استفاده کرد و این باعث زیاد شدن فالوور در اینستاگرام برای این شرکت شد. این نام تجاری که در زمینه لباس ورزشی کار می‌کند اخیرا موفقیت بزرگی برای فروش لباس زیر زنانه و دخترانه ورزشی داشته است. پس این را بدانید که زنان به اینستاگرام به دقت نگاه می‌کنند و می‌توانند مشتریان دست به نقدی باشند. اگر تجارت شما با محصولاتی که زنان نیازدارند در ارتباط است ، اینستاگرام جای خوبی برای رسیدن به این مخاطب خاص است. ( باز هم باید گفته شود که به دنبال خرید فالوور اینستاگرام و تبلیغ پیج اینستاگرام خود برای این قشر از جامعه باشید )

خرید فالوور اینستاگرام و تبلیغ پیج اینستاگرام با توجه به جمعیت‌شناسی از جهت سن و سال

طبق تحقیقات مرکز Pew Research ، جای تعجب نیست که ۵۵ درصد از افراد آنلاین اینستاگرام در ایالات متحده بین سنین ۱۸ تا ۲۹ ساله هستند. افراد بین سنین ۳۰ تا ۴۹ ساله که بیشترین جمعیت را در ایالات متحده دارند فقط ۲۸ درصد از اینستاگرام استفاده می‌کنند و پس از آن افراد ۵۰ تا ۶۴ ساله قرار دارند که ۱۱ درصد در اینستاگرام فعال هستند. دقت کنید که افراد بالا ۶۵ سال سن فقط ۴ درصد از اینستاگرام استفاده می‌کنند.


ما برترین روش و هدفمندترین متد تبلیغات در اینستاگرام در زمینه تبلیغ پیج اینستاگرام ، زیاد شدن فالوور در اینستاگرام ، فروش پیج اینستاگرام و… را در ایران تبلیغ به شما معرفی می کنیم.

بنابراین ، اگر کسب وکار شما در رابطه با لباس‌های مد روز زنانه است و یا فست فوت‌های عجیب و غریب مطمئن باشید که اینستاگرام بهترین مکان برای تبلیغات شما است و شما درست وسط خال زده‌اید از این به بعد باید دنبال تبلیغ پیج اینستاگرام خودتون باشید و خرید فالوور اینستاگرام رو با وسواس بیشتری انجام بدید. به عنوان مثال H & M ( یک برند آمریکایی بزرگ در حوزه لباس و پوشاک با ۲۴ میلیون فالوور دراینستاگرام ) را ببینید. برای روز ملی بستنی ( یک روز خاص در ایالات متحده آمریکا ، البته برای ما ایرانی‌ها هر روز ، روز ملی بستنی هست ) یک مدل از لباس‌های خودشان را به عنوان پست اینستاگرامی قرار داد نکته جالب اینجا بود که رنگ لباس را به شکل رنگ بستنی نعنایی معروف در آمریکا بود ( این موضوع از لحاظ روان‌شناسی بسیار مهم است ) و این لباس را در حیاطی پر از کاردستی‌هایی به شکل بستنی‌های قیفی به نمایش درآورده بود. شاید باورتان نشود ولی این پست ۱۹۰ ، ۱۷۳ لایک دریافت کرد و باعث زیاد شدن فالوور در اینستاگرام برای این شرکت آمریکایی شد.

خرید فالوور اینستاگرام و تبلیغ پیج اینستاگرام با توجه به جمعیت شناسی در آن

درست است شاید شما به اندازه شرکت بزرگ H & M سرمایه نداشته باشید و نتونید به ، تبلیغ پیج اینستاگرام خودتان به این شکل بپردازید ولی می‌توانید از ایده‌هایی که این شرکت برای جذب مخاطبین ( زیاد شدن فالوور در اینستاگرام ) بین سنین ۱۸ تا ۲۹ استفاده می‌کند ، الهام بگیرید و در یک مقیاس کوچک‌تر بتوانید ایده‌های خود را اجرا کنید. یک راه می‌انبر هم هست و آن خرید فالوور اینستاگرام در بازه‌های سنین مختلف ( با توجه به کسب و کارتان ) است.

خرید فالوور اینستاگرام و تبلیغ پیج اینستاگرام با توجه به جمعیت‌شناسی اینستاگرام از بعد درآمد

مطالعه مرکز تحقیقاتی Pew در سال ۲۰۱۵ نشان داد که تمام افراد جامعه آمریکا با هر سطح درآمد تقریبا از اینستاگرام استفاده می‌کنند. این بررسی نشان داد که:
۲۶ درصد از کاربران که از اینستاگرام استفاده می‌کنند ، افراد بزرگسالی هستند که درآمد آن‌ها در یک ساله کمتر از ۳۰ ، ۰۰۰ دلار است.

۲۷ درصد از کاربران اینستاگرام درآمدی بین ۳۰ ، ۰۰۰ دلار تا ۴۹. ۹۹۹ دلار در سال دارند.

۳۰ درصد از کاربران اینستاگرام درآمدی بین ۵۰ ، ۰۰۰ تا ۷۴ ، ۹۹۹ دلار در سال دارند.

۲۶ درصد از کاربران اینستاگرام درآمدی بیش از ۷۵ ، ۰۰۰ دلار در سال دارند.

خرید فالوور اینستاگرام و تبلیغ پیج اینستاگرام با توجه به جمعیت‌شناسی اینستاگرام از بعد مکان مورد استفاده

اگر به دنبال زیاد شدن فالوور در اینستاگرام ( یا درصدد خرید فالوور اینستاگرام ) هستید ، نباید به سراغ افرادی که در شهرهای بزرگ زندگی می‌کنند بروید. مطالعه مرکز تحقیقاتی Pew نشان داد که ۳۲ درصد بزرگسالان آنلاینکه از اینستاگرام استفاده می‌کنند ، در مناطق شهری زندگی می‌کنند. بیش از ۲۸ درصد از کاربران اینستاگرام در حومه شهرهای بزرگ ( روستا‌ها ، شهرک‌ها و شهر‌های کوچک ) زندگی می‌کنند. و همچنین بیش از ۱۸ درصد از استفاده کنندگان اینستاگرام خارج از ایالات متحده آمریکا هستند.

با در نظر داشتن این موضوع ، اکنون می‌توانیم تبلیغ پیج اینستاگرام را برای کسب و کار خودمان با توجه به اینکه کسب و کار ما در چه نواحی ( شهری ، حومه شهر ، خارج کشور ) بیشترین طرفدار را دارد انجام دهیم. و فقط به شهرهای بزرگ فکر نکنیم. برای مثال ، حساب اینستاگرامstumptowncoffee که متعلق به شرکت Coffee Roasters Stumptown می‌باشد توانست با تصاویری که از کافه‌های دنج روستایی گرفته بود و در صفحهٔ اینستاگرام منتشر کرد مردم این نواحی را به مشتریان خودش تبدیل کند. در هر صورت شما هم باید با توجه به کسب و کاری که دارید اقدام به تهیه عکس‌های بسیار زیبا یا ویدیوهایی تاثیر گذار ( از مناطقی که احتمال می‌دهید بیشترین سود را برای کسب و کار شما به ارمغان می‌آورد ) نمایید.

خرید فالوور اینستاگرام و تبلیغ پیج اینستاگرام با توجه به جمعیت شناسی در آن

نتیجه گیری

با توجه به اینکه استفاده از اینستاگرام دارد به شدت میان کاربران رواج پیدا می‌کند و ابزار‌های جدیدی که این برنامه ، هر روز رونمایی می‌کند ، می‌توان پیش بینی کرد که جمعیت استفاده کننده گستره ی بیشتری از جوامع را فرا بگیرند. و این صد در صد به کسب و کار ما کمک خواهد نمود ایران تبلیغ آمادگی دارد تا شما صد در صد به هدفتان برساند کافی است با ایران تبلیغ تماس بگیرید . در حال حاضر ما می‌دانیم که زنان با سنین بین ۳۰ تا ۴۵ سال که درآمدی بین ۵۰۰۰۰ تا ۷۴۹۹۹ دلار در سال دارند و در مناطق شهری زندگی می‌کنند ، طبق آمار جمعیت‌شناسی ما بیشتری میزان استفاده کننده از اینستاگرام را دارند.

حالا که بیشتر از همیشه در مورد کاربران اینستاگرام ( مشتریان بالقوه ) خود می‌دانید ، قرار دادن پست و مدیریت حضور خودتون در اینستاگرام ( البته کار محتو گذاری توسط شرکت ایران تبلیغ هم انجام می‌شود ) ، استراتژی بازاریابی خود را به سطح بالاتری برسانید. همین امروز با مشاوران ایران تبلیغ تماس بگیرید و بهترین پلن‌ها را با استفاده از تجربهٔ کار‌شناسان ایران تبلیغ برای کسب و کار خود امتحان کنید.

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۴.۸
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری

درباره ی جهانگیر

من جهانگیر پچکم ، عاشق دنیای اینترنت. هدفم ارائه بهترین راهکارها برای بیشتر دیده شدن شما در این فضا هست. و سعی می کنم شما رو در رسیدن به هدف هاتون در اینترنت کمک کنم. با من همراه باشید.

همچنین ببینید

تعیین بازار هدف برای افزایش فالوور در اینستاگرام

تعیین بازار هدف برای افزایش فالوور در اینستاگرام

با گسترش محبوبیت اینستاگرام همه در افزایش فالوور در اینستاگرام در حال رقابت هستند و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال