خانه / ساخت اپلیکیشن | طراحی اپلیکیشن | طراحی اپلیکیشن موبایل

ساخت اپلیکیشن | طراحی اپلیکیشن | طراحی اپلیکیشن موبایل

ساخت اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن قدرتمند از شروع طراحی اپلیکیشن حال فارغ از سیستم عامل هر گونه طراحی اپلیکیشن موبایل و غیر موبایلی در دستان متخصصین ایران تبلیغ می باشد. ایران تبلیغ برای تولید اپلیکیشن های موبایل بر روی پلتفرم های مختلف از ابزارهای مربوط بهره می برد. برای تولید اپلیکیشن اندروید از زبان برنامه نویسی اندروید – جاوا بر روی فریم ورک اندروید استدیو و برای برنامه نویسی ios از زبان برنامه نویسی swift بر روی فریم ورک xcode استفاده می شود.

طراحی اپلیکیشن

استاندارد طراحی اپلیکیشن

زبان مشترک رابط کاربری UI برای تولید و ساخت اپلیکیشن اندروید و تولید اپلیکیشن ios در حال حاضر متریال دیزاین گوگل که به خوبی توانسته ایم برای طراحی نسل سوم اپلیکیشن ios استفاده کنیم. مراحل مختلف طراحی تولید و ساخت موبایل اپلیکیشن ها در تخصص تیم ایران تبلیغ می باشد. متخصصین ما می دانند که یک اپلیکیشن موبایل ( design android application ) و یا یک نرم افزار موبایل ( make mobile application ) برای تولید شدن چه مراحلی را باید طی کند.

عناصر رابط کاربری
طراحی متریال Material
مطابق با استاندارد ها
پلتفرم طراحی شده
تجربه کاربری

در ساخت یک اپلیکیشن از همان مراحل ابتدایی تولید اپلیکیشن باید اهداف سازمانی سفارش دهنده به بهترین شکل سازماندهی گردد. شاید طراحی اپلیکیشن موبایل که مورد استفبال کاربران قرار گیرد نیازمند جاگذاری صحیح پایه های اصلی شروع طراحی باشد. ظاهر گرافیکی و طراحی کاربرپستند مهمترین مساله در دست به دست شدن و یا استفاده مستقیم از اپلیکیشن میباشد. از طرفی نباید تاثیر سرورهای قدرتمند در طراحی اپلیکیشن را دست کم گرفت. از ایبتدا تا انتها در این امر در کنار شما هستیم.

یک اپلیکیشن کارامد از ابتدا، با پایه گذاری صحیح می تواند به حد نهایی موفقیت خود رسد. در گام نخست، با همگام و همسانسازی طراحی اپلیکیشن با سایت و سرور آن، صفحات شبکه های اجتماعی می باشد. در گام بعدی کاربر محور شدن طبق الگوریتم گوگل و راهنمایی کاربر به سمت بازار هدف سازمان در کل جعبه همگام طراحی قدرت ساخت اپلیکیشن کارامد را رقم میزند.

شروع ساخت اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن شما با قرارداد رسمی و ذکر تمامی تعهدات صورت می پذیرد. تمامی امکانات مورد نظر شما و پشتیبانی سالانه یا ماهانه اپلیکیشن با قیمت بسیار مناسب توسط تیم حرفه ای ایران تبلیغ به سرانجام می رسد. شروع ساخت اپلیکیشن در ایران تبلیغ بسیار آسان می باشد ! از قسمت تماس با ما به تلگرام پشتیبانی سایت  پیغام داده و سپس تمام مواردی که انتظار دارید جز قابلیت های اپلیکیشن طراحی شده با شماره و هر کدام در یک سطر مجزا نگارش فرمایید  ، پس از براورد قیمت و زمان طراحی اپلیکیشن توسط کارشناس ایران تبلیغ به همین صفحه مراجعه کرده و پس از پرداخت هزینه تنظیم قرارداد رسمی به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان و دریافت قرارداد اختصاصی شما پردازش مراحل ساخت اپلیکیشن آغاز می شود.

پرداخت هزینه تنظیم قرارداد

پرداخت هزینه قرارداد رسمی و تضامین تعهدات خدمات

هزینه ۱۰۰ هزار تومان

اشتراک گذاری