خانه / بازاریابی و برندسازی / برندسازی چگونه صنعت را به پیش می راند

برندسازی چگونه صنعت را به پیش می راند

از ایران تبلیغ با نهایت افتخار در خدمت شما عزیزان هستیم.میپردازیم به مبحث برندسازی چگونه صنعت را به پیش می راند با ما تا پایان این موضوع جذاب همراه باشید.

 برندسازی چگونه صنعت را به پیش می راند

برندسازی چگونه صنعت را به پیش می راند

اهمیت بُعد برندسازی صنعتی

کارشناسان می‌گویند، نشان(برند و سایت تبلیغ رایگان کانال تلگرام)‌  یک نشان نیست بلکه ذهنیتی است در فکر مصرف‌کننده که می‌تواند یک نشان(برند و سایت تبلیغ رایگان کانال تلگرام)‌ را موفق یا آن را ناموفق جلوه دهد. به گفته آنان؛‌ نشان(برند)‌ زمانی که نشان(برند)‌ شد می‌تواند توسعه صنعتی را در بازارهای هدف و بازارهای داخلی به دنبال داشته باشد درنتیجه نباید این فاکتور توسعه‌ای را دست‌کم بگیریم. در همین راستا، فرزین انتصاریان رئیس انجمن مدیریت کیفیت ایران در گفت‌وگو با صمت اظهار می‌کند: ماهیت نشان(برند)‌ در محصول نیست بلکه در ذهن مشتری است که این امکان را به یک صنعتگر می‌دهد تا با قوی ارزآوری و توسعه صنعتی در بازارهای هدف و بازارهای داخلی را رقم بزند. وی با بیان اینکه درصورتی‌که نشان(برند)‌ جایگاه خود را در ذهن مشتری باز کند می‌تواند یکی از مهم‌ترین فاکتورهای توسعه اقتصادی باشد می‌گوید: برندسازی صنعتی نوعی از برندسازی است که برای ایجاد ارتباط بین ارزش و سودی که در ازای محصولات و یا خدمات ارائه‌شده وجود دارد، انجام می‌گیرد این در حالی است که برندسازی در شرایط معمول برای به هیجان انداختن مشتریان برای خرید محصولات و خدمات است اما باید بدانید که برندسازی صنعتی هیچ‌گونه هیجانی ندارد. به گفته رئیس انجمن مدیریت کیفیت ایران، ابعاد بسیار وسیع بوده و در حد نام‌گذاری در یک صنعت و انجام تبلیغات برای آن نمی‌گنجد. انتصاریان ادامه می‌دهد: برندسازی صنعتی در ابتدای رشد و شروع تولیدات هر سازمان مطرح می‌شود و متأسفانه سازمان‌ها بدون توجه، به‌صورت سطحی از آن در بازاریابی عبور می‌کنند. این در حالی است که باید این موضوع را به شکل جدی و جدا از برندسازی محصولات و خدمات و پیش از آن پیگیری کند.

کاهش محصولات در انبارها

گفته می‌شود؛‌ اگر برندسازی رویه طبیعی خود را طی کرده و در مرحله‌ای قرار بگیرد که مورد شناخت مخاطبان قرارگرفته و توانایی ایجاد ذهنیت در تفکر مصرف‌کننده را داشته باشد دیگر شاهد محصولات فروش نرفته در انبارها نخواهیم بود. سید عبدالوهاب سهل‌آبادی رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در گفت‌وگو با صمت با اشاره به اینکه نشان(برند و کانال تلگرام تبلیغات رایگان)‌ نقش بسزایی در صادرات و فروش کالاهای ایرانی دارد می‌گوید: خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با تعامل اتاق بازرگانی و راه اندازی  در حال برنامه‌ریزی برای گسترش صنعت برندسازی در میان سایر صنایع هستند و امیدواریم دراین‌باره به نتیجهکانال تلگرام تبلیغات رایگان برسیم. وی در ادامه با اشاره به اینکه درباره برندسازی محصولات صنعتی با مشکلات بسیاری روبه‌رو هستیم، یادآور می‌شود: این روزها، مصرف‌کنندگان به دنبال کالا و محصولاتی می‌روند که دارای نشان تجاری باشند و دارای برنامه تبلیغات در تلگرام و ربات افزایش ممبر تلگرام حرفی برای گفتن در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشند. این در حالی است که ما حتی برای شهرها و استان‌ها و برنامه تبلیغات در تلگرام برندی نداریم و این به معنای ضعف شدید در صنعت و ربات افزایش ممبر تلگرام است. به عبارتی هنوز تعریف دقیقی از  نشده و هیچ‌گونه فرهنگ‌سازی نیز برای آن متصور نیست.
با بکارگیری از خدمات منحصر به فرد بخش تبلیغ در تلگرام سایت ایران تبلیغ در کار خود موفقیت را احساس کنید.
  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی سینا یکه باش

باعرض سلام خدمت همراهان گرامی سایت سینا یکه باش هستم. نویسنده و کارشناس بخش بازاریابی و برندسازی سایت بزرگ ایران تبلیغ.امیداوارم که از مطالب ما بهره کافی را ببرید

همچنین ببینید

Benefits of Using Online Online Ads Compared to Offline Ads

مزایای استفاده از تبلیغات اینترنتی آنلاین در مقایسه با تبلیغات آفلاین

در دید کلی پیش بینی ها نشان می دهد که بازاریابی و تبلیغات اینترنتی آنلاین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *