خانه / تبلیغ در تلگرام / بهترین بازده رشد و تبلیغات در تلگرام با ایران تبلیغ

بهترین بازده رشد و تبلیغات در تلگرام با ایران تبلیغ

بهترین بازده رشد و تبلیغات در تلگرام با ایران تبلیغ نام مقاله ای است که امروز تیم ایران تبلیغ در نظر دارد آن را در اختیار کاربران خود بگذارد با این آرزو که این مقاله نیز برای شما دوستان مفید واقع شود.

تبلیغات تلگرامی دارای روش های بسیار متنوعی است که از جمله آن میتوان به: تبلیغات در تلگرام با اپلیکیشن های موبایلی , تبلیغات تلگرام هدفمند , بهسازی تبلیغات در تلگرام , تبلیغ در کانال های تلگرام , خرید ممبر تلگرام , خرید کانال تلگرام و… اشاره کرد. در ادامه همراه ایران تبلیغ باشید تا از روش های هدفمند تبلیغاتی ایران تبلیغ اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بهترین بازده رشد و تبلیغات در تلگرام با ایران تبلیغ

ایران تبلیغ به صورت هدفمند دو روش تبلیغاتی را برای ارائه دهنده تبلیغات خود در نظر دارد :

۱- تبلیغات کمپین های اپلیکیشن آندرویدی ( که دارای ۳۲ کمپین فعال و حدود ۸۸۰۰ توسعه دهنده )

۲- تبلیغ در کانال های تلگرام ( که دارای ۱۶ کمپین تبلیغاتی با ۱۳ هزار ناشر تلگرامی )

توضیحات مربوط به دو روش تبلیغات در تلگرام

روش اول: تبلیغات در تلگرام به صورت نوتیفیکیشن

ایران تبلیغ در نظر دارد از بین روش های بسیار متنوع برای رسیدن به اهداف شما و رسیدن به مرز واقعی ممبر تلگرام یعنی افزایش اعضای کانال تلگرامتان، تبلیغات در تلگرام را به روش ارسال نوتیفیکیشن ، پاپ آپ و پوش نوتیفیکیشن به صورت تضمینی و ترکیب یکی از روش های تبلیغات در تلگرام را برای شما انجام دهد.

در قبل نیز مشاورین ایران تبلیغ اهداف تبلیغاتی شما اعم از : “سایر روشهای خرید ممبر برای کانال و افزایش تضمینی ممبر تلگرام با متد ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی در اپلیکیشن های موبایل و یا تبلیغات موبایلی دیگر اعم از تبلیغات بازدیدی ، اجباری و یا تبلیغات کلیکی و یا حتی پیشنهادات خرید کانال در تلگرام” را بررسی و گزینش می کنند.

ایران تبلیغ مفتخر است که با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت این کار را برای کاربران و مشتریانش انجام می دهد.

روش دوم: تبلیغ در کانال های تلگرام

آیا میدانید با انتخاب ایران تبلیغ برای تبلیغات در تلگرام و بهره وری تبلیغات در تلگرام میتوانید تا ۷۰ درصد در مصرف هزینه های خود صرفه جویی کنید ؟ این یعنی بهترین شرایط تبلیغات در تلگرام! ایران تبلیغ به صورت هدفمند تبلغات شما را در کانال های پر بازده و مرتبط با تبلیغاتتان قرار میدهد. ما به شما این روش را توصیه میکنیم!

در ایران تبلیغ هم مشتری (تبلیغ دهنده) و هم صاحبان کانال ها و ربات های تلگرامی (تبلیغ کننده) یک سامانه برد – برد را تجربه می کنند!

اما چرا هزینه ها در ایران تبلیغ از بقیه جاها کم تر است؟

ایران تبلیغ با تیراژ تبلیغاتی در کمپین های تبلیغاتی ایران تبلیغ باعث کاهش هزینه های تبلیغات برای تبلیغ دهنده و دستیابی به پایین ترین نرخ تبلیغات در تلگرام در کشور شده است.

ایران تبلیغ با تجربه کافی از ابتدای ورود تلگرام به ایران و شکل گیری تبلیغات در تلگرام همواره سعی کرده است در ارائه بهترین سبک تبلیغات به صورتی که کاملا هدفمند جلو رود و مشتری رضایت داشته گام بردارد. لذا پیشنهاد ما این است که از هردو روش فوق برای تبلیغات در تلگرام استفاده کنید اما شرط آن این است که یک شما یک بنر قوی و حرفه ای داشته باشید زیرا هرچه بنر جذاب تر باشد بیشتر مخاطبان را به سمت شما گرایش می دهد!

ایران تبلیغ برای هر کانال یک ربات اختصاصی نیز درست میکند که مجزا از بقیه ربات های دیگران است و منحصر به فرد نسبت به کانال های دیگر میباشد!

شما اگر از  ترکیب هر دو روش تبلیغ در تلگرام ، طراحی بنر ، استاندارد و بهینه سازی کانال استفاده کنید درصد موفقیت تبلیغاتتان را به بالاترین حد ممکن می رسانید.

ایران تبلیغ چگونه کار میکند؟

حتما حرفه ای های تبلیغات گسترده تلگرام و آژانس های تبلیغاتی همکار می دانند تیراژ و کاهش هزینه تبلیغات در روش تبلیغ در کانال های تلگرام چه تاثیری در میزان موفقیت دارد ! قبل و بعد بنر تبلیغاتی در ایران تبلیغ بنر دیگری قرار نمی گیرد ! بنر تبلیغاتی در روز تبلیغ مصادف با گزارش جز ۴ یا ۵ پست آخر قرار می گیرد ! حتی همزمان با تبلیغ مشتری ریپلای تبلیغاتی ممنوع شده است  و ترکیب تبلیغات تلگرام را نداریم ! آیا به میزان بازدهی به رعایت کردن تمام این موارد آگاه هستید ؟ بهتر از این میتوانیید کمپین های تبلیغاتی را پیدا کنید؟!

همچنین در صورت مدیریت برند و کانال ، طراحی بنر و بهسازی کانال ، ترکیب روش اول و دوم و به کارگیری تبلیغات مرتبط بازدهی را به حداکثر میزان خود خواهیم رساند ، در ۳۰ پروژه تبلیغات در تلگرام آنچه نتیجه شد تاثیر ریزفاکتورها و تفاوت همکاری در ایران تبلیغ تامل برانگیز می باشد. با کاهش هزینه تبلیغات و حداکثری کیفیت ، بهترین بازدهی را برای شما شکل خواهیم داد.

برای اطلاعات بیشتر بر روی کادر زیر کلیک کنید :

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۴.۹
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۰ (۰ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری

درباره ی محمد مهدی آقاجانی اصل

سلام میکنم خدمت شما همراهان گرامی . مهدی آقاجانی هستم متولد 1377 که در بخش تبلیغات در تلگرام مفتخر هستم در خدمت شما باشم . امیدوارم بتونم کاری برای رونق کسب و کاری شما انجام دهم .

همچنین ببینید

خرید ممبر فیک یا واقعی

خرید ممبر فیک یا واقعی با مطلبی مفید و کابردی همراه شما عزیزان هستیم همراه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال