خانه / اخبار ایران تبلیغ / چگونه از وضعیت آنلاین بودن افراد در شبکه اجتماعی اینستاگرام مطلع شویم

چگونه از وضعیت آنلاین بودن افراد در شبکه اجتماعی اینستاگرام مطلع شویم

شبکه اجتماعی اینستاگرام با آوردن قابلیت‌های جدید و کاربردی به اپلیکیشنش ، تصمیم دارد تا نظر همه کاربران را به خودش جلب کند ؛ به همین دلیل هر از چند گاهی شاهد منتشر شدن آپدیت‌های جدید برای این شبکه اجتماعی محبوب هستیم. در این مقاله با ایران تبلیغ همراه باشید تا با جدیدترین آپدیت آن آشنا شوید.

جدیدترین ویژگی افزوده شده به شبکه اجتماعی اینستاگرام

یکی از جدیدترین ویژگی‌های افزوده شده به شبکه اجتماعی اینستاگرام قابلیت مطلع شدن از وضعیت آنلاین بودن افراد در اینستاگرام است که در ادامه شما را با آن بیشتر آشنا می‌کنیم.

نمایش وضعیت آنلاین بودن افراد را پیش‌تر در اپلیکیشن‌های پیام رسانی چون تلگرام و واتس‌اپ دیده بودیم. با استفاده ازاین قابلیت ، کاربر از این که شخص مورد نظرش در برنامه آنلاین بوده و یا نه ، با خبر ‌می‌شود.

اینستاگرام هم در جدیدترین بروزرسانی خودش ، این قابلیت را به اپلیکیشنش اضافه کرد تا با استفاده از آن ، کاربران از وضعیت آنلاین بودن یک دیگر باخبر شوند. البته نمایش وضعیت آنلاین بودن افراد در اینستاگرام با آن چه در اپ‌هایی مانند تلگرام‌ دیده بودیم ، کمی تفاوت داشته ، اما هر دو با هدف انجام یک کار به جلو می‌روند.

ایران تبلیغ با ارائه خدمات کاربردی در زمینه افزایش بازدید در اینستاگرام ، ارائه اصول اینستاگرام ، افزایش فالور اینستاگرام ، تبلیغ در اینستاگرام و غیره در خدمت شماست.

چطور از این ویژگی شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده کنیم

برای این که از وضعیت آنلاین بودن افراد در اینستاگرام مطلع گردید ، باید وارد بخش دایرکت اینستاگرام شوید. در این قسمت تمامی افرادی که با آن‌ها چت کرده‌اید ، با نمایش وضعیت آنلاین بودن ، قابل دسترسی هستند. در واقع زیر اسم پروفایل هر کاربر ، عباراتی مانند “Active 2h ago” و یا “Active Now”دیده می‌شود.

برای اینکه وضعیت یک کاربر در این برنامه به حالت آنلاین یا همان Active Now در بیاید ، تنها متصل بودن به اینترنت کافی نبوده و کاربر می‌بایست در همان لحظه در اینستاگرام حضور داشته باشد.

چگونه از وضعیت آنلاین بودن افراد در شبکه اجتماعی اینستاگرام مطلع شویم

نکته‌ای که در این قابلیت وجود داشته ، این بوده که کاربر تنها می‌تواند وضعیت آنلاین بودن افرادی را بررسی کند که با آن‌ها توسط دایرکت ، در ارتباط بوده است. در واقع در صورتی که بخواهید وضعیت آنلاین بودن شخصی برای‌تان نمایش داده شود ، باید از قبل با آن شخص در دایرکت صحبت کرده باشید.

در صورتی که این ویژگی برای‌ شما فعال نشده ، از آپدیت بودن برنامه اطمینان حاصل کنید.

چگونه از نمایش وضعیت آنلاین بودن خود برای دیگر کاربران در اینستاگرام جلوگیری کنیم

شاید از این که افراد دیگر به وضعیت آنلاین بودن شما دسترسی داشته باشند ، رضایت نداشته نباشید و در واقع نخواهید شخصی از آن مطلع گردد ؛ خوشبختانه اینستاگرام برای کاربران توانایی غیرفعال‌سازی این بخش را قرار داده است.

برای غیر فعال کردن نمایش وضعیت آنلاین بودن خود برای دیگر کاربران در شبکه اجتماعی اینستاگرام ، مراحل زیر را دنبال کنید :

  1. در صورتی که شبکه اجتماعی اینستاگرام شما آپدیت نیست ، آن را از طریق گوگل‌ پلی یا اپل استور آپدیت کنید.
  2. برنامه را باز کرده و وارد پروفایل شخصی خود شوید.
  3. با کلیک بر روی آیکون سه نقطه ، منوی آپشن را باز کنید.

چگونه از وضعیت آنلاین بودن افراد در شبکه اجتماعی اینستاگرام مطلع شویم

  1. با اسکرول به پایین ، گزینه “Show Activity Status” را بیابید و آن را غیرفعال کنید.

چگونه از وضعیت آنلاین بودن افراد در شبکه اجتماعی اینستاگرام مطلع شویم

با انجام این کار دیگر شخصی قادر به مشاهده وضعیت آنلاین بودن شما در اینستاگرام نیست ولی شما همچنان می‌توانید از آنلاین بودن دیگر کاربران باخبر شوید.

موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی

به منظور موفقیت در تبلیغات اینستاگرامی متخصصان ایران تبلیغ با ارائه خدمات کاربردی در زمینه افزایش بازدید در اینستاگرام ، ارائه اصول اینستاگرام ، افزایش فالور اینستاگرام ، تبلیغ در اینستاگرام و غیره در خدمت شما هستند.

با ایران تبلیغ همراه باشید تا از جدیدترین خبرها در حوزه فناوری و شبکه های اجتماعی آگاه شوید.

با تشکر از همراهی شما با وب سایت ایران تبلیغ

۱ امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
  • جذابیت نگارش نویسنده
  • مفید بودن نگارش
  • ادبیات در نگارش
  • رضایت کلی کاربر
۳.۹
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۵ (۱ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری

درباره ی سارا شفاهی

با سلام سارا شفاهی هستم با مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه شهید بهشتی و در حال حاضر یکی از نویسندگان وب سایت ایران تبلیغ. امیدوارم با انتشار مطالبی مفید نقش موثری در پیشبرد کسب و کارتان داشته باشم.

همچنین ببینید

راه اندازی سامانه پیامک های تبلیغاتی

راه اندازی سامانه پیامک های تبلیغاتی

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از راه اندازی سامانه انتخاب پیامک های تبلیغاتی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال