خانه / اخبار ایران تبلیغ / تبلیغات آزار دهنده اینترنتی به کمک گوگل کاهش پیدا خواهد کرد

تبلیغات آزار دهنده اینترنتی به کمک گوگل کاهش پیدا خواهد کرد

به لطف سیاست جدید گوگل، احتمالاً از این به بعد با تبلیغات آزار دهنده اینترنتی و پیام های پاپ-آپ کمتری در سایت ها روبرو خواهیم شد. با ایران تبلیغ همراه باشید تا از جزئیات این موضوع مطلع شوید.

گوگل اعلام کرد که طی هفته های آتی، سایت های حاوی تبلیغات آزار دهنده اینترنتی را از این وضعیت مطلع خواهد کرد.

طرح جدید گوگل برای کاهش تبلیغات آزار دهنده اینترنتی

در این طرح، وب سایت ها می توانند به قسمت گزارش تجربیات کاربران از تبلیغات رفته و اطلاعات بیشتری در مورد موارد آزاردهنده از دید بازدیدکنندگان را دریافت نمایند، ضمن اینکه اسکرین شات هایی نیز از این تبلیغات به آنها نشان داده خواهد شد.

در میان انواع تبلیغات، قطعاً پیام های پاپ-آپ یکی از بدترین نمونه ها به شمار می روند و مؤسسه تحقیقاتی Coalition for Better Ads می گوید این نوع تبلیغات، درصد زیادی از بازدیدکنندگان را از ورود مجدد به سایت ها باز داشته یا آنها را به نصب اپلیکیشن های مسدود کننده وادار می سازد.

هدف گوگل از ارائه این طرح

نصب این برنامه ها به منزله کاهش درآمد حاصل از تبلیغات خواهد بود، که یکی از منابع اصلی درآمد بسیاری از سایت ها به شمار می روند. به همین دلیل گوگل می خواهد مدیران این وبسایت ها را از بازخورد کاربران آگاه سازد. غول جستجو می گوید:

جایگزین کردن تبلیغات آزار دهنده اینترنتی با موارد معقول و پذیرفتنی، به تمام تولید کنندگان محتوا اجازه می دهد تا فعالیت خود را در حوزه تبلیغات آنلاین ادامه دهند. به همین دلیل ما از تلاش شرکت ها برای سازگاری با استانداردهای جدید و بهتر، حمایت کرده و قواعد جدیدی را متناسب با آن ارائه می دهیم.

 

تبلیغات آزار دهنده اینترنتی به کمک گوگل کاهش پیدا خواهد کرد

 

با این تفاسیر، انتظار می رود که وب سایت ها با آگاهی از تبلیغات نامناسب، نسبت به تغییر آنها و استفاده از نمونه های مطلوب تر اقدام کنند. البته هنوز مشخص نیست در غیر این صورت، آیا گوگل جریمه هایی را برای این سایت ها در نظر خواهد گرفت یا خیر.

منبع : دیجیاتو

 

بهترین ها را از ایران تبلیغ بخواهید : تبلیغات در تلگرام , تبلیغات در اینستاگرام , تبلیغات در گوگل

باتشکر از همراهی شما با تیم ایران تبلیغ .

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی احسان غلامزاده

سلام به همه ی کاربران خوب ایران تبلیغ من احسان غلامزاده هستم دانشجو رشته نرم افزار و یکی از نویسندگان تیم حرفه ای ایران تبلیغ

همچنین ببینید

تجربه کاربری یا سئو کدام مهم تر است

تجربه کاربری یا سئو کدام مهم تر است

تجربه کاربری یا سئو ، اگر جزو وبمسترهای حرفه ای باشید یا قرار است در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *