خانه / تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

معنای واقعی تبلیغ را در تبلیغات در گوگل بیابید با چکیده تجربه نمایندگان سایت گوگل مانند برتینا ، نوین مارکتینگ ، نوین تبلیغ در تبلیغ در گوگل همراه با ایران تبلیغ باشید.

تبلیغات در گوگل

هزینه تبلیغ در گوگل

مهم نیست بودجه تبلیغاتی شما چه مقدار است شما می توانید تبلیغات خود را در سایت گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش دهید و فقط زمانی هزینه ای بپردازید که مشتری و بیننده شما وارد وب سایت شما شود. تیم تخصصی ایران تبلیغ در قالب نوین مارکتینگ در تبلیغ گوگلی ، قادر است وب سایت شما را در کمترین زمان ممکن در سایت گوگل پر رنگ نماید. شما به راحتی از رقبا پیشی خواهید گرفت. مشخصا بازاریابی ، برندسازی و تجارت الکترونیک در تبلیغات نوین مارکتینگ گوگلی در کنار سایر تبلیغات روز مانند تبلیغ در تلگرام و تبلیغات در اینستاگرام ، پس از شروع طراحی سایت و سئو یکی از مهمترین ارکان تجارت الکترونیک و حفظ رشد تبلیغاتی در دیجیتال مارکتینگ می باشد.

واسطه تبلیغ در گوگل

همکاران گرامی ما در برتینا ، نوین مارکتینگ ، نوین تبلیغ همواره بهترین عملکرد را داشتند ولی همیشه یک جای خالی در تبلیغات در گوگل در کشور ما ایران حس شد ! آن هم تبلیغات در کشور بدون واسطه می باشد. تبلیغات در گوگل را به صرفه و هدفمند از ما بخواهید.

سرعت تبلیغات در گوگل

در زمینه تبلیغات اینترنتی ، مخصوصا تبلیغات در گوگل شرکت هایی موفق خواهند شد که به درستی اهداف تجاری خود را اجرا کنند. هدف تیم ایران تبلیغ هم سیر صعودی تعداد مشتریان شرکت ها و در نتیجه افزایش فروش و کاهش هزینه های آنها می باشد. پس از مراحل تولید مانند طراحی سایت، تولید اپلیکیشن و انتشار نیاز به تبلیغات حس می شود. در حال حاضر مثلث طلایی تبلیغ در تلگرام ، تبلیغات در اینستاگرام و تبلیغات در گوگل رمز موفقیت می باشد. تکنیک های تکمیلی مانند سئو و بهینه سازی سایت ، روش های نوین بازاریابی و برندسازی و مواردی چون طراحی های گرافیکی ، تبلیغات موبایلی و سایر متد ها دست قدرت گوگل را در پشتیبانی از تجارت الکترونیک شما آشکار می سازد.

تبلیغات در گوگل

مراحل تبلیغات در گوگل

  • پیکربندی رایگان کمپین ها
  • تعیین سقف هزینه روزانه: رایگان
  • تنظیم زمان پخش (روز – ساعت): رایگان
  • تنظیم منطقه پخش (شهر – کشور): رایگان
  • انجام تغییرات در هر زمان و هر حالت: رایگان
  • مکان انتخاب ارز( درهم یا دلار ): رایگان
  • ارائه گزارش دقیق و تحلیل توسط گوگل: رایگان
  • امکان مدیریت کامل هزینه ها: رایگان
  • تعیین دقیق هزینه هر کلیک: رایگان
  • تعیین کلمات و کلید واژه های جستجو: رایگان

تفاوت تبلیغ در گوگل

اما نکته تعجب آور این بود که پس از بررسی تیم تحقیق ایران تبلیغ ، دیده شد سایتهای همکار به ارائه پلان تبلیغاتی در گوگل مثلا پلان ۱ تبلیغ در گوگل با قیمت کمتر و پلان ۲ با قیمت بیشتر یا پلان های الماس و نقره و … و یا پکیج A تبلیغ گوگلی و از این قبیل نام گذاری ها ! مگر می شود بودجه مشخص تعریف کرد برای تبلیغات در گوگل آن هم روی پلان تبلیغاتی ! هر روز و هر ساعت بودجه کلمات در گوگل ادودرز تغییر می کند و باید روزانه بودجه تعریف کرد و اینکه بیایم و پلان بندی کنیم نهایتا ما بقی مانده هزینه مشتری در قسمت تبلیغات در گوگل کجا می رود ؟ این سوال هنوز در ذهن مدیران تبلیغات گوگلی در ایران تبلیغ حل نشده با قی ماند.

شروع تبلیغات گوگلی

تبلیغات گوگلی شما با قرارداد رسمی و ذکر تمامی تعهدات صورت می پذیرد. تمامی کلمات کلیدی مورد نظر شما و گزارشات هر روزه و دقیق و پیشنهادات تنظیم بودجه و ترفندهای افزایش بودجه تبلیغات گوگلی با قیمت بسیار مناسب توسط تیم حرفه ای ایران تبلیغ به سرانجام می رسد. شروع تبلیغات گوگل در ایران تبلیغ بسیار آسان می باشد ! از قسمت تماس با ما به تلگرام پشتیبانی سایت  پیغام داده و سپس گروه کلمات کلیدی مورد نظر را ارسال کنید ، پس از براورد قیمت و زمان توسط کارشناس به همین صفحه مراجعه کرده و پس از پرداخت هزینه تنظیم قرارداد رسمی به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان و دریافت قرارداد اختصاصی شما تبلیغات در گوگل به هزینه بهینه آغاز می شود.

پرداخت هزینه تنظیم قرارداد

پرداخت هزینه قرارداد رسمی و تضامین تعهدات خدمات

هزینه ۱۰۰ هزار تومان

اشتراک گذاری