خانه / تبلیغ در تلگرام / تبلیغات از طریق تلگرام چه روشهایی دارد|چهار روش تبلیغاتی از طریق پیام رسان تلگرام

تبلیغات از طریق تلگرام چه روشهایی دارد|چهار روش تبلیغاتی از طریق پیام رسان تلگرام

روشهای تبلیغات از طریق تلگرام

تبلیغات از طریق تلگرام یکی از روشهای نوین تبلیغاتی در دنیای امروز است;  امروز موبایل و استفاده از شبکه اجتماعی بخش جدایی ناپذیری از زندگی مدرنیته شده است; وبه دلیل در دسترس بودن وراحت بودن کاربران از موبایل استفاده می نمایند; یکی از شبکه های اجتماعی در ایران محبوبیت دارد تلگرام است;  پس در نتیجه شما می توانید از طریق این اپلیکیشن محبوب در تبلیغات خود آن را استفاده نمایید.

فرستادن پیام فراوان در تلگرام

این یکی از روشهای تبلیغات در تلگرام می باشد; اما به دلیل سو استفاده از این روش آن را شرکت تلگرام غیر قانونی اعلام کرد; واگر شخصی از این روش بخواهد برای تبلیغات خود استفاده نماید;  تلگرام به سرعت آنرا شناسایی و فرستنده را بلاک یا ریپورت می نماید; پس اگر شرکتی یا شخصی خواست; که برای شما از این طریق تبلیغات نمایید از این کار اجتناب بورزید. تیم تبلیغاتی ایران تبلیغ از روشهای نوین و به صرفه ای مانند ارسال پیام های فراوان در تلگرام برای بالا بردن مخاطبین و انجام تبلیغات شما استفاده میکند.

تبلیغات از طریق تلگرام

بهترین کانال در حوزه تبلیغات شما باید کانالی باشد که مخاطبان دقیقا به محصول یا تبلیغ شما نیاز داشته باشند; از لحاظ سن ومقعیت شغلی یا جنسیت نیز تفکیک شده باشند.ازبهترین کانال ها می توانیم به کانال های خبری , کانال مهارت زندگی ,پزشکی , علمی , سرگرمی و…که گروه تبلیغ ایران برای تبلیغات شما بنر و تبلیغاتی شما را به طور همزمان در این کانال ها قرار می دهد.

افزایش بازده تبلیغات از طریق تلگرام

برای اینکه افراد زیادی را جذب کنید باید از تصاویر حرفه ای وزیبا وهمچنین متن تبلیغاتی جذاب; استفاده نمایید; ازاین طریق کاربران شما در تلگرام به طور چشمگیری افزایش دهد.تکرار تبلیغات همزمان در کانال های مختلف را به شما توصیه می شود; به این علت که درصد چند بار دیده شدن تبلیغ شما به کاربر این اعتماد را خواهد داد که محصول شما معتبر می باشد.
تبلیغات از طریق نوتیفیکیشن
با اضافه شدن نوتیفیکیشن در گوشی ها باعث شده که هر پیام به کاربر ارسال می شود از آن باخبر شود. و این فرصت خوبی برای تبلیغات شما از طریق این راه ارتباطی است. این نوع تبلیغات جز زود بازده ترین تبلیغات محسوب می شود.

تبلیغات از طریق تلگرام

چگونه از طریق نوتیفیکشن تبلیغات کنیم؟

ارسال تبلیغات به روش پوش نوتیفیکیشن به گروههای خاصی از اپلیکیشن ها انجام میشود;  اپلیکیشن های تخصصی مانند اپلیکیشن های مهندسی , اپلیکیشن های پزشکی , حقوقی , اقتصادی , علمی و یا اپلیکیشن های بازی , تفریح و سرگرمی , شعر و ادبیات و … سایر موضوعات متداول و بطور معمول پس از سفارش نوتیفیکیشن , کارشناسان تبلیغات سازین روی شیوه ارسال , نوع اپلیکشن ها و تعداد کاربران فعال روی اپلیکیشن به سفارش دهنده تبلیغات مشاوره رایگان میدهند.

بسیاری از شرکتهای تبلیغاتی و واسطه های سفارش گیرنده تبلیغات;  از سرویس نوتیفیکیشن برای افزایش عضو کانال تلگرام استفاده میکنند; که مسلما روشی کم هزینه , استاندارد و تاثیرگذار است.

برای ثبت سفارش تبلیغات در تلگرام میتوانید از قسمت تماس با ما اقدام کنید تا مراحل ثبت تبلیغ شما در تلگرام سریعا پیگیری شود.

 

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی افق وب

همچنین ببینید

افزایش ممبر تلگرام به صورت فیک چیست

افزایش ممبر تلگرام به صورت فیک چیست

” افزایش ممبر تلگرام به صورت فیک چیست ” نام مقاله دیگری از تیم ایران تبلیغ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *