خانه / بازاریابی و برندسازی / تبلیغات اینترنتی مبتنی بر حامی گری چیست

تبلیغات اینترنتی مبتنی بر حامی گری چیست

در این مقاله از ایران تبلیغ قصد معرفی سبک جدیدی از تبلیغات اینترنتی به نام تبلیغات مبتنی بر حامی گری را داریم، پس در ادامه با ما همراه باشید تا با این نوع از تبلیغات آشنا شوید.

اشکال تبلیغات اینترنتی

اشکال مختلف تبلیغات به شکل‌های گوناگونی که تبلیغ‌دهندگان برای نشان دادن تبلیغ خود در اینترنت از آنها استفاده می‌نمایند، اشاره دارد. مانند بنرها، بنرهای دارای غنای رسانه‌ای، نامه‌های تجاری و تبلیغات مبتنی بر بازی.

تبلیغات بنری با وجود حجم کم‏، وسیله‌ای کارآمد برای تحقق اهداف چند منظوره اند‏، زیرا: بنرها در حقیقت بخشی از پیام‌های تبلیغاتی شرکت‌ها/ وب‌سایت‌ها هستند. این شیوه‌ تبلیغ‏، اسم، نشانه و تولیدات شرکت‌ها را با روش های گوناگون و متنوعی به نمایش می‌گذارد.

تبلیغات اینترنتی مبتنی بر حامی گری چیست

بنرها، ابزاری برای افزایش میانگین کلیک‌ها به شمار می ‌آیند. با کم‌ترین جزئیات، مشتری را به کلیک ترغیب می ‌کنند. در صورت استفاده از برنامه‌های بازاریابی زنجیره ای، این روش کلیدی برای دنبال کردن مکانیزم این برنامه‌هاست.

تعریف حامی گری

حامی گری به فعالیتی گفته می شود که در آن یک شرکت از یک رویداد، واقعه یا فعالیت خاص حمایت می کند و در مقابل، لوگو یا نام تجاری خود را در آن رویداد یا فعالیت معرفی می کند.

هدف از این کار استفاده ار ارتباط ایجاد شده مابین لوگو یا نام تجاری شرکت و رویداد مربوطه است.

تعریف تبلیغات اینترنتی مبتنی بر حامی گری

همان طور که در حامی گری سنتی، شرکت حامی از ارتباط ایجاد شده با رویدادی خاص منتفع می شود، در حامی گری اینترنتی نیز شرکت حامی از توجه کاربران به یک سایت یا موضوع مطرح شده در اینترنت سود می برد.

دلالی بازدید مدل کسب و کار مبتنی بر حامی گری اینترنتی می باشد. به عنوان مثال در سال ۱۹۹۹ حدود نیمی از تبلیغات اینترنتی شرکت های دارویی به حمایت از وبگاه های بهداشتی اختصاص یافته بود.

تحقیقات انجام شده دلالت بر اثربخشی این نوع از تبلیغات دارد. نکته قابل توجه در این نوع از تبلیغات، انتخاب رویداد، واقعه یا فعالیتی مناسب جهت کسب بهترین نتیجه است.

روشی سریع برای موفقیت در تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی مبتنی بر حامی گری چیست

برای موفقیت در زمینه تبلیغات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی همواره نیاز به مشاوره با افرادی خبره خواهید داشت. لذا متخصصان وب سایت ایران تبلیغ با ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه تبلیغات دیجیتالی، تبلیغ در تلگرام، تبلیغ در اینستاگرام، تبلیغات تجاری، تبلیغ در گوگل و غیره در خدمات شما عزیزان هستند.

پس فرصت را از دست ندهید و اینجا کلیک کنید.

باتشکر از همراهی شما با تیم ایران تبلیغ

۲ امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی سارا شفاهی

با سلام سارا شفاهی هستم با مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه شهید بهشتی و در حال حاضر یکی از نویسندگان وب سایت ایران تبلیغ. امیدوارم با انتشار مطالبی مفید نقش موثری در پیشبرد کسب و کارتان داشته باشم.

همچنین ببینید

Branding Guide for Business

راهنمای برندسازی دیجیتالی برای کسب و کارها

برندسازی دیجیتالی فواید زیادی دارد. میتوان گفت فوایدی که در این مقاله مرور می کنیم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *