خانه / تبلیغ در تلگرام و تبلیغ در کانال های تلگرام

تبلیغ در تلگرام و تبلیغ در کانال های تلگرام

تبلیغ در تلگرام

تبلیغ در تلگرام از روشهای ابتدایی مانند تبلیغ در تلگرام, تبلیغات تلگرام, تبلیغات در تلگرام, تبلیغ در کانال های تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید کانال تلگرام سایر متدها را از متخصصین ایران تبلیغ بخواهید. رقابت تبلیغات در اینستاگرام و تبلیغات تلگرام را جدی بگیرید !

تبلیغ در تلگرام, تبلیغات تلگرام, تبلیغات در تلگرام, تبلیغ در کانال های تلگرام, خرید ممبر تلگرام, خرید کانال تلگرام, کسب درامد از تلگرام, تبلیغ کانال تلگرام, افزايش ممبر كانال تلگرام

اجازه دهید بین تمامی روشهای تبلیغ در تلگرام و رسیدن به مرز واقعی ممبر تلگرام تخصصی ، یعنی افزایش اعضای کانال تلگرام علاقه مند ، تبلیغ در کانال های تلگرام را به شما پیشنهاد دهیم. سایر روشهای خرید ممبر برای کانال و افزایش تضمینی ممبر تلگرام با متد ارسال نوتیفیکیشن تبلیغاتی در اپلیکیشن های موبایل و یا تبلیغات موبایلی دیگر اعم از تبلیغات بازدیدی ، اجباری و یا تبلیغات کلیکی و یا حتی پیشنهادات خرید کانال در تلگرام از قسمت مشاوره و بازاریابی ایران تبلیغ از اینجا  بررسی خدمت رسانی می شود. اما اجازه دهید برترین روش و قدرتمندترین تبلیغ تلگرامی را به شما معرفی کنیم.

تبلیغ در کانال های تلگرام

اگر قصد تبلیغ در تلگرام و افزایش بهره وری تبلیغات تلگرام را دارید ، در ایران تبلیغ تا 70% در هزینه شما صرفه جویی می شود ! این یعنی بهترین شرایط تبلیغات تلگرام. ما به شما تبلیغ در کانال های تلگرام کاملا مرتبط و علاقه مند را پیشنهاد می کنیم.

تبلیغات تلگرام در ایران تبلیغ یک سامانه برد – برد برای مشتری ( تبلیغ دهنده ) و صاحبان کانال و رباتهای تلگرامی ( تبلیغ کننده ) می باشد. با تیراژ تبلیغاتی کاهش هزینه تبلیغات برای تبلیغ دهنده در کمپین تبلیغاتی ایران تبلیغ باعث دستیابی به پایین ترین نرخ تبلیغات در تلگرام در کشور شده است ، از طرفی با توجه به تعداد و توالی تبلیغات بالاترین نرخ کسب درامد از تلگرام در دست کانالهای شرکت کننده در کمپین ایران تبلیغ می باشد.

طرح اول

100 هزار بازدید

معادل سیصد هزار تومان

بدون تخفیف

طرح دوم

500 هزار بازدید

یک میلیون و پانصد هزار تومان

تخفیف 5 درصدی

طرح سوم

1 میلیون بازدید

معادل 3 میلیون تومان

تخفیف 10 درصدی

طراحی بنر تلگرامی

جذاب با رعایت اصول برندینگ

هر بنر معادل 70 هزار تومان

طراحی کانال تلگرامی

با تمام رباتها ، استاندارد و کارا

معادل 300 هزار تومان

نکات تبلیغات در تلگرام

1- هر نوع خدماتی در ایران تبلیغ با تعهد رسمی و قرارداد قانونی انجام می گیرد ، لذا پس از ثبت سفارش دانلود قرار داد تبلیغاتی تلگرام زیر و ارسال آن به ایمیل irantableegh@gmail.com سفارش تبلیغات تلگرامی نهایی می گردد.

قرارداد تبلیغاتی تلگرام

2- نرخ ها گاها با توجه به مراسم ها و تعطیلات کشوری کاهش می یابد که در باشگاه مشتریان ایران تبلیغ اطلاع رسانی می شود. لیست کانالها پس از اعلام در ربات ایران تبلیغ و علاقه کانالها به بنر تبلیغاتی شما و گزینش کانالهای مرتبط در روز تبلیغ منتشر می شود.

3- در واقع ما برترین روش خرید ممبر تلگرام را به شما پیشنهاد می دهیم ! کاملا به صرفه با کیفیت بالا ! به این صورت که به عنوان مثال اگر شما طرح آبی ایران تبلیغ با 500 هزار بازدید را سفارش دهید با توجه به اینکه تمام کانالها در پست های آخر بنر تبلیغاتی شما را جای می دهند و ناظرین ما دائما در حال بررسی این مهم هستند ، هزینه بیش از یک سوم نسبت به تبلیغات عادی بدون ایران تبلیغ کاهش پیدا کرده است.

4- مزیت این روش بستن دست هر واسطه و تمام کلاه برداری ها و ممبر های فیک در سایر روشها مانند تبلیغات کلیکی تلگرام و ممبر فیک ناخواسته در نوتیفیکیشن و سایر روشها می باشد.

5- ادمینها و صاحبان کانالها و رباتها با مراجعه به صفحه کسب درامد از تلگرام می توانند نسبت به ثبت کانال و ربات تلگرامی خود اقدام کرده و عضو کمپین بزرک تبلیغ کنندگان ایران تبلیغ شوند.

توضیحات اضافه تبلیغات در تلگرام

از اینکه به ایران تبلیغ به عنوان حامی شما در بخش گروه تبلیغات تلگرام پیوستنید کمال تشکر را داریم. کلیه خدمات تبلیغات در تلگرام و تبلیغات تلگرام به روشهای افزایش ممبر تلگرام یا تبلیغ در کانال های تلگرام به منظور بهسازی هزینه تبلیغ در تلگرام در ایران تبلیغ دنبال می شود. اگر شما هم هنوز بین خريد ممبر تلگرام آن هم افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام یا خرید کانال تلگرام یا برترین روشهای تبلیغ در کانال و حتی خرید ممبر فیک تلگرام تصمیم نهایی را نگرفتید ، مشاورین ما در خدمت شما هستند. افزايش ممبر كانال تلگرام یا ارزش گذاری و تعیین قیمت کانال های تلگرام و بررسی تمام زوایا در تخصص مشاورین ایران تبلیغ می باشد. خرید ممبر و تبلیغ کانال تلگرام نیازمند قدرت زیاد و تجربه کافی می باشد. تجربه ایران تبلیغ و کار با برندهای بزرگ در اختیار شماست.

تبلیغ در تلگرام | خرید ممبر تلگرام , تبلیغات در تلگرام , خرید کانال تلگرام , ایران تبلیغ

تحلیل افزایش ممبر کانال تلگرام : 

کانال تلگرام تبلیغات در ایران تبلیغ را از اینجا  دنبال کنید ! شما با عضویت در کانال تلگرام ایران تبلیغ جدا از مباحث افزایش ممبر کانال تلگرام نکاتی را در می یابید که قطعا برای شما جذاب می باشد. بررسی ربات افزایش ممبر کانال تلگرام ، تشخیص ممبر فیک تلگرام ، تحلیل بزرگترین کانالهای تلگرام و تمام نکات فروش ممبر تلگرام در کانال تلگرامی ما به روز می باشد

تازه های کسب درآمد از کانال تلگرام : 

همچنین کلیه نکات کسب درآمد از کانال تلگرام ، ارتقای کسب درآمد در تلگرام ، ثبت کانال در تلگرام و کلیه روشهای خرید ممبر واقعی و روشنگری خرید ممبر تلگرام و ده ها ترفند تبلیغات تلگرامی رایگان در قسمت اخبار ایران تبلیغ در دسترس می باشد. تبلیغ رایگان کانال های تلگرام و نرم افزارهای در این راستا که تا ممبر محدود کار می کنند کاملا شفاف شرح داده می شود و تا حد توان جلوی کلاه برداری های مجازی را گرفته ایم.

آخرین مطالب آگهی در تلگرام : 

آگهی در تلگرام از ابتدا تا انتها ، تبلیغ کانال های تلگرام ، معیارهای خرید ممبر کانال تلگرام ، آخرین اخبار قیمت تبلیغات در تلگرام و افزایش ممبر در کانال تلگرام و کلیه نکات تبلیغ تلگرام به جهت دریافت ممبر واقعی تلگرام در قسمت مطالب تبلیغ در تلگرام منتشر می شود.

تبلیغات گسترده در تلگرام : 

تبلیغات گسترده در تلگرام به سبک تبلیغات بازدیدی تلگرام در کانال های مهم تلگرام و تعیین تعرفه تبلیغات به پایینترین نرخ در کشور نیازمند بررسی و تحلیل تمام کانالهای تبلیغ دهنده دارد. بالا بردن ممبر کانال بدون کیفیت با ممبر فیک تلگرام صحیح نمی باشد و اینگونه کانالهای جایی در تبلیغات تلگرامی ایران تبلیغ ندارند.

ارسال تبلیغات در تلگرام : 

بالا بردن ممبر در کانال تلگرام و افزایش ممبر واقعی و علاقه مندی اعضای کانال تلگرام با تبلیغات انبوه پدیدار می شود. افزایش بازدید کانال این روزها موضوع داغ کلاه برداری برخی شرکتهای تبلیغات اینترنتی شده است. اگر بهترین سایت تبلیغات کلیکی هم با در اختیار گذاشتن پنل تبلیغات تلگرام با تعرفه های مختلف اقدام به فریب کاربر نماید ، در حقیقت کاری بی ارزش شده است و آن تبلیغات تلگرام بی فایده می باشد. دلیل آنکه ارسال پیام انبوه در تلگرام عملا غیر ممکن می باشد و تلگرام جلوی این موضوع را گرفته است. پنل ارسال تلگرام و تعیین تعرفه تبلیغات در تلگرام با ارسال تبلیغات در تلگرام در پی وی کاربران در کنار نرم افزارهای تبلیغات در تلگرام ابزاری جهت کلاه برداری می باشد. از اینکه با ایران تبلیغ هستید مفتخریم !

اشتراک گذاری