خانه / تبلیغات در اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

اگر هنوز بین تمامی روشهای تبلیغات در اینستاگرام یا حتی خرید پیج اینستاگرام ، فروش پیج اینستاگرام یا در بین تمامی واژگان تبلیغاتی یا شعاری تبلیغات در اینستاگرام ، تبلیغ در اینستاگرام  ، فروش پیج اینستاگرام ، کافه اینستاگرام ، افزایش فالوور اینستاگرام یا فالوئر بگیر اینستاگرام هنوز به تصمیم نهایی نرسیدید ، ما برترین روش و هدفمندترین متد تبلیغاتی اینستاگرام در ایران تبلیغ به شما معرفی می کنیم.

تبلیغات در اینستاگرام, فروش پیج اینستاگرام, کافه اینستاگرام, فالوئر بگیر اینستاگرام, خرید پیج اینستاگرام, فروش پیج اینستاگرام, کسب درامد از اینستاگرام, تبلیغ در اینستاگرام

امروز پتانسیل تبلیغات شبکه های اجتماعی برای هیچکس پوشیده نیست و ورود به تبلیغات اینستاگرامی در کنار تبلیغ در تلگرام یکی از گامهای بلند رشد هر کسب و کار می باشد. ما در ایران تبلیغ کیفیت تبلیغات اینستاگرامی را تضمین می کنیم.

چگونگی تبلیغات در اینستاگرام

ما در ایران تبلیغ با میانگین ۶۰% در هزینه تبلیغاتی شما در اینستاگرام صرفه جویی ایجاد کردیم !

تبلیغات در اینستاگرام در ایران تبلیغ یک سامانه برد – برد برای مشتری ( تبلیغ دهنده ) و صاحبان پیج های اینستاگرامی ( تبلیغ کننده ) می باشد. با تیراژ تبلیغاتی کاهش هزینه تبلیغات برای تبلیغ دهنده در کمپین تبلیغاتی اینستاگرامی ایران تبلیغ باعث دستیابی به پایین ترین نرخ تبلیغ در اینستاگرام در کشور شده است ، از طرفی با توجه به تعداد و توالی تبلیغات بالاترین نرخ کسب درامد از اینستاگرام در دست پیج های شرکت کننده در کمپین ایران تبلیغ می باشد.

 

طرح اول

۵۰ هزار بازدید

معادل پانصد و پنجاه هزار تومان

بدون تخفیف

طرح دوم

۳۰۰ هزار بازدید

سه میلیون و سیصد هزار تومان

تخفیف ۵ درصدی

طرح سوم

۶۰۰ هزار بازدید

شش میلیون و ششصد هزار تومان

تخفیف ۱۰ درصدی

طراحی بنر اینستاگرامی

جذاب با رعایت اصول برندینگ

هر بنر معادل ۷۰ هزار تومان

طراحی پیج اینستاگرامی

با تمام رباتها ، استاندارد و کارا

معادل ۳۰۰ هزار تومان

نکات تبلیغات در اینستاگرام

۱- هر نوع خدماتی در ایران تبلیغ با تعهد رسمی و قرارداد قانونی انجام می گیرد ، لذا پس از ثبت سفارش دانلود قرار داد تبلیغاتی اینستاگرامی زیر و ارسال آن به ایمیل irantableegh@gmail.com سفارش تبلیغات اینستاگرامی نهایی می گردد.

 

۲- نرخ ها گاها با توجه به مراسم ها و تعطیلات کشوری کاهش می یابد که در باشگاه مشتریان ایران تبلیغ اطلاع رسانی می شود. پس از پرداخت و ثبت تبلیغات به هیچ عنوان امکان کنسلی طبق قوانین نیست. در انتخاب پلان خود دقت فرمایید.

۳- در واقع ما برترین روش خرید فالوور اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام را به شما پیشنهاد می دهیم ! کاملا به صرفه با کیفیت بالا ! به این صورت که به عنوان مثال اگر شما طرح دوم ایران تبلیغ با ۳۰۰ هزار بازدید را سفارش دهید با توجه به اینکه تمام پیج ها در پست های آخر بنر تبلیغاتی شما را جای می دهند و سعی در بالا بردن ویو کلیپ در اینستاگرام دارند و ناظرین ما دائما در حال بررسی این مهم هستند ، هزینه بیش از یک سوم نسبت به تبلیغات عادی بدون ایران تبلیغ کاهش پیدا کرده است.

۴- مزیت این روش بستن دست هر واسطه و تمام کلاه برداری ها و فالوورهای فیک در سایر روشها مانند خرید پیج اینستاگرام ، کافه اینستاگرام ، فالوور بگیر اینستاگرام و ربات های افزایش لایک اینستاگرام و سایر روشها می باشد.

۵- ادمینها و صاحبان پیج ها با مراجعه به صفحه کسب درامد از اینستاگرام می توانند نسبت به ثبت پیج اینستاگرامی خود اقدام کرده و عضو کمپین بزرک تبلیغ کنندگان ایران تبلیغ شوند.

توضیحات اضافی تبلیغات اینستاگرام

از اینکه به ایران تبلیغ به عنوان حامی شما در بخش تبلیغات در اینستاگرام پیوستنید کمال تشکر را داریم. کلیه خدمات تبلیغ در اینستاگرام به روشهای افزایش فالوور اینستاگرام یا فروش لایک اینستاگرام به منظور بهسازی هزینه تبلیغات اینستاگرام در ایران تبلیغ دنبال می شود. اگر شما هم هنوز بین تنوع تعرفه تبلیغات در اینستاگرام آن هم خرید فالوور اینستاگرام و افزایش فالوور یا خرید پیج اینستاگرام یا برترین روشهای تبلیغ پیج اینستاگرام و زیاد شدن فالوور در اینستاگرام تصمیم نهایی را نگرفتید ، مشاورین ما در خدمت شما هستند. قیمت تبلیغات در اینستاگرام یا ارزش گذاری فروش پیج اینستاگرام و بالا بردن فالوور در اینستاگرام و بررسی تمام زوایا در تخصص مشاورین ایران تبلیغ می باشد. افزایش فالوور و خرید فالوور برای اینستاگرام نیازمند قدرت زیاد و تجربه کافی می باشد. تجربه ایران تبلیغ و کار با برندهای بزرگ در اختیار شماست.

تبلیغات در اینستاگرام , فروش پیج اینستاگرام , کافه اینستاگرام , فالوئر بگیر اینستاگرام

تحلیل تبلیغ در اینستاگرام : 

کانال تلگرام ایران تبلیغ را از اینجا  دنبال کنید ! شما با عضویت در کانال تلگرام ایران تبلیغ جدا از مباحث لایک و فالوور رایگان اینستاگرام نکاتی را در می یابید که قطعا برای شما جذاب می باشد. همچنین پیج اینستاگرام ایران تبلیغ با انعکاس مفیدترین و به روزترین نکات تبلیغات اینستاگرام تا حد توان روشنای راه می باشد. بررسی بهسازی هزینه تبلیغات در اینستاگرام ، تشخیص فالوور فیک اینستاگرام ، تحلیل بزرگترین پیج های اینستاگرام و تمام نکات خرید فالوور و آموزش تبلیغات در اینستاگرام در کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی ما به روز می باشد.

تازه های کسب درآمد از اینستاگرام : 

همچنین کلیه نکات کسب درآمد از اینستاگرام ، ارتقای کسب درآمد در اینستاگرام ، ثبت پیج در اینستاگرام و کلیه روشهای برنامه لایک اینستاگرام ، زیاد کردن فالوور در اینستاگرام با جهت دهی علاقه مندی فالوور و روشنگری ربات لایک اینستاگرام و ده ها ترفند تبلیغات اینستاگرام رایگان در قسمت اخبار ایران تبلیغ در دسترس می باشد. برنامه افزایش لایک در اینستاگرام  و نرم افزارهای در این راستا که تا فالوور محدود کار می کنند کاملا شفاف شرح داده می شود و تا حد توان جلوی کلاه برداری های مجازی را گرفته ایم.

آخرین مطالب آگهی در اینستاگرام : 

آگهی در اینستاگرام از ابتدا تا انتها ، برنامه اینستا لایک ، معیارهای خرید پیج اینستاگرام ارزان ، آخرین اخبار ربات افزایش فالوور اینستاگرام برای افزایش فالوور در اینستاگرام و بالا بردن لایک برای اینستاگرام به جهت دریافت فالوور واقعی اینستاگرام در قسمت مطالب تبلیغ در اینستاگرام منتشر می شود.

تبلیغات گسترده در اینستاگرام : 

تبلیغات گسترده در اینستاگرام به سبک تبلیغات بازدیدی اینستاگرام در پیج های مهم اینستاگرام و تعیین تعرفه تبلیغات به پایینترین نرخ در کشور نیازمند بررسی و تحلیل تمام پیج های تبلیغ دهنده دارد. با توجه به نرخ تبلیغات در اینستاگرام به پیجها با بالا بردن فالوور پیج بدون کیفیت با فالوور فیک اینستاگرام صحیح نمی باشد و اینگونه پیج ها جایی در تبلیغات اینستاگرام ایران تبلیغ ندارند.

ارسال تبلیغات در اینستاگرام : 

بالا بردن فالوور پیج اینستاگرام و افزایش فالوور واقعی و علاقه مندی اعضای پیج اینستاگرام با تبلیغات انبوه پدیدار می شود. افزایش لایک پیج این روزها موضوع داغ کلاه برداری برخی شرکتهای تبلیغات اینترنتی شده است. اگر بهترین سایت تبلیغات اینستاگرام هم با در اختیار گذاشتن شروع یک تبلیغات رایگان در اینستاگرام و ادامه با تعرفه های مختلف اقدام به فریب کاربر نماید ، در حقیقت خرید لایک در اینستاگرام کاری بی ارزش می باشد. دلیل آنکه برنامه برای افزایش فالوور اینستاگرام آن هم به صورت علاقه مند و مفید به واقع عملا غیر ممکن می باشد و تلگرام جلوی این موضوع را گرفته است. پنل ارسال تلگرام و تعیین تعرفه افزایش فالوور اینستاگرام با شروع افزایش رایگان فالوور در اینستاگرام یا پیج فروشی اینستاگرام نهایتا ختم به کاربر یا همان فاوور اینستاگرام علاقه مند و واسطه رشد و توسعه یک کسب و کار نمی شود. از اینکه با ایران تبلیغ هستید مفتخریم !

 

اشتراک گذاری