خانه / تبلیغات در اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

اگر هنوز بین تمامی روشهای تبلیغات در اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام یا حتی ابهام در مورد خرید پیج اینستاگرام ، فروش پیج اینستاگرام یا در بین تمامی واژگان تبلیغاتی یا شعاری مانند تبلیغات اینستاگرام تضمینی ، تبلیغ در اینستاگرام با خرید فالوور اینستاگرام ، فروش پیج اینستاگرام ، کافه اینستاگرام ، افزایش فالوور اینستاگرام یا فالوئر بگیر اینستاگرام سردرگم شده و هنوز به تصمیم نهایی نرسیدید ، ما برترین روش و هدفمندترین متد تبلیغات اینستاگرام در مجموعه ایران تبلیغ به شما معرفی می کنیم.

تبلیغات در اینستاگرام, فروش پیج اینستاگرام, کافه اینستاگرام, فالوئر بگیر اینستاگرام, خرید پیج اینستاگرام, فروش پیج اینستاگرام, کسب درامد از اینستاگرام, تبلیغ در اینستاگرام

امروز پتانسیل تبلیغات در اینستاگرام برای هیچکس پوشیده نیست و ورود به تبلیغات اینستاگرامی کاملا هدفمند یکی از گامهای بلند رشد هر کسب و کار می باشد. ما در ایران تبلیغ کیفیت تبلیغ اینستاگرام را تضمین می کنیم.

خدمات تبلیغات در اینستاگرام در ایران تبلیغ

۱- بسته طلایی سئوی اینستاگرام

۲- تبلیغات در پیج های پر بازده اینستاگرام

۳- مدیریت محتوای پیج اینستاگرام

۴- طراحی پیج و بنر اختصاصی و استاندارد اینستاگرام و بهبود عملکرد پیج

۵- نکات اضافی و خدمات رایگان تبلیغات اینستاگرام در مجموعه ایران تبلیغ

۱) بسته طلایی سئو اینستاگرام

به فکر خرید فالوور اینستاگرام و بالا بردن فالوور پیج اینستاگرام نباشید ! ما به شما فالوور کاملا علاقه مند ، تضمین مشتری و دنبال کننده حقیقی را در خدمات سئو اینستاگرام هدیه می دهیم.

◊◊◊◊
حتما مطالب تخصصی ایران تبلیغ را دنبال می کنید ! مجموعه ای از مدیران بازاریابی متخصص در دنیای دیجیتال مارکتینگ با ورود گروه های بازاریابی ۱۱ نفره به پیج شما بازاریابی فرد به فرد را در پیج اینستاگرام به قصد افزایش فالوور اینستاگرام به شکل کاملا هدفمند آغاز می کنند ! در بازاریابی فرد به فرد روزانه چندین هزار نفر از بازار هدف شما بازاریابی می شوند و پس از دعوت به پیج اینستاگرام شما دیدن می کنند و فالوور های بدست آمده کاملا علاقه مند می باشند ! پس از طی روند بازاریابی بر طبق الگوریتم اینستاگرام با کمک ساجست ، پیج اینستاگرام شما موفق ترین متد تبلیغات اینستاگرام را با برترین کیفیت و کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه گذرانده است. بسته طلایی سئو اینستاگرام با عملکرد صدها بازاریاب ایران تبلیغ خدمتی ویژه و انحصاری در مجموعه ایران تبلیغ می باشد. برتری های بسته طلایی سئوی اینستاگرام نسبت به سایر روشهای خرید فالوور اینستاگرام و یا هزینه های بالای تبلیغات در پیج های عمومی اینستاگرام در زیر شرح داده شده است :

افزایش فالوور از بازار هدف

در بسته طلایی سئو اینستاگرام کلیه بازاریابان طبق دستور شما روی بازار هدف تمرکز می کنند ! به عنوان مثال جامعه مهندسین استان اصفهان ! پزشکان استان فارس ! علاقه مندان به خرید و فروش ماشین در سطح کشور ! بانوان علاقه مند به مزون در سطح پایتخت ! آقایان علاقه مند به رشته ورزشی خاص در منطقه ۲ شهر تهران ! و هر آنچه بازار هدف شما باشد !
در حقیقت افزایش فالوور ۱۰۰% علاقه مند و هم موضوع با فعالیت پیج شما اولین قدم می باشد. ما فالوور اینستاگرامی را از بازار هدف شما بدون دعوت باقی نخواهیم گذاشت و از بین علاقه مندان موضوعی ، کسانی که واقعا به پیج اینستاگرام شما علاقه پبدا کنند تبدیل به فالوور اینستاگرام شما می شوند و این همان والاترین هدف تبلیغات در اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام کاملا واقعی است.

افزایش فالوور اینستاگرام از ساجست

اگر نمی دانید ساجست ( پیشنهادات موضوعی اینستاگرام )  چیست ، همین الان یک پیج اینستاگرام که فالوو نکردید را فالوو کنید ! به شما در زیر فالوو سه پیشنهاد هم موضوع داده می شود !

به عنوان مثال مایلید پیج اینستاگرام کوکاکولا را فالوو کنید ! زیر پیج اینستاگرام کوکاکولا مک دونالد و پپسی توسط اینستاگرام به شما پیشنهاد می شود !

تبلیغات در اینستاگرام , فروش پیج اینستاگرام , کافه اینستاگرام , فالوئر بگیر اینستاگرام, افزایش فالوور اینستاگرام

روزانه هزاران فالوور هدفمند و علاقه مند فقط از ساجست اینستاگرام روی پیج کوکاکولا جذب پیج مک دونالد می شود ! افزایش فالوور اینستاگرام از ساجست ۱۰۰% از بازار هدف و کاملا آگاه و علاقه مند می باشد. ما در بسته طلایی سئو اینستاگرام از همان ابتدا با بازاریابی فرد به فرد از حلقه بازار هدف شما با رعایت الگوریتم اینستاگرام و نیم نگاه به الگوی رفتاری پیج های رقیب شما را در ساجست پیج های رقیب بزرگتر قرار می دهیم ! این اتفاق در مدت زمان چند هفته تا چند ماه نتیجه بازاریابی هدفمند در بسته طلایی سئو اینستاگرام می باشد و یکی از علل اصلی نام گذاری سئو در این متد تبلیغات در اینستاگرام همین رشد اصولی و هدفمند پیج اینستاگرام شما می باشد.

حمایت توسط پیج های هم موضوع و بزرگ 

مجموعه ایران تبلیغ بزرگترین مجموعه پیج های موضوعی و عمومی و ده ها کمپین حاوی صدها پیج بزرگ اینستاگرام را تحت اختیار دارد. در بسته طلایی سئو اینستاگرام بسته به موضوع پیجی که بازاریابان فعالیت می کنند ، در جهت قرارگیری سریعتر در مسیر ساجست با توجه به رفتارشناسی پیج های رقیب و هدف بازاریابی در ماه چندین بار در صورت نیاز روی ده ها پیج اینستاگرام تبلیغ انجام می گیرد. این تبلیغات در پیج های هم موضوع می باشد و هیچ هزینه اضافه ای ندارد و بخشی از خدمات بسته طلایی سئوی اینستاگرام در مجموعه ایران تبلیغ می باشد.

تضمین فالوور اینستاگرام ، لایک اینستاگرام و کامنت 

ما در زمان شروع شرایط پیج شما را آنالیز می کنیم. میزان لایک ، فالوور های علاقه مند ، مراجعه به دایرکت و میزان مشارکت ، کامنت و نظر فالوور های شما ملاک آنالیز ما می باشد. در انتهای هر ماه به صورا کاملا قابل لمس شاخص تمامی موارد تا مرز ۲ برابری به صورت کاملا واقعی افزایش می یابد و این روند حدودا تصاعدی ماهانه تکرار می شود و این بزرگترین شاخص کیفیت بسته طلایی سئو اینستاگرام در ایران تبلیغ می باشد. در حقیقت ملاک فقط افزایش فالوور در اینستاگرام شما نمی باشد. شاخص جمعی و برایند کیفیت پیج تعیین کننده می باشد.

مدیریت و تامین محتوا و پشتیبانی 

پیشنهاد ما سپردن پست ها و عکسها و تامین و مدیریت محتوای پیچ اینستاگرام شما به تیم محتوای ایران تبلیغ می باشد. این امر روند پیشرفت و رشد پیج اینستاگرام شما را تسریع می بخشد. ما طبق استانداردها و تجربه تخصصی که داریم مطالب پیج را تامین خواهیم کرد. البته این خدمات با هزینه جدا و مازاد هزینه بسته طلایی سئو اینستاگرام می باشد که در پایین همین صفحه امکان پرداخت ماهیانه فراهم است. همانطور که گفته شد تامین محتوا پیشنهاد ما می باشد و لزوم نمی باشد. حتی اگر تمایل به مدیریت و تامین محتوا توسط تیم مدیریت محتوای ایران تبلیغ را نداشته باشید ، مشاورین ما دلسوزانه به موازی بسته طلایی سئوی اینستاگرام نکات اصلاحی و بهبود پست ها را خدمت شما به رایگان نذکر خواهند داد.

گزارش شفاف از خود اینستاگرام

از همان روز اول شروع بسته طلایی سئو اینستاگرام شاهد افزایش فالوور و دعوت ها از دایرکت می باشید ! گزینه دوم از سمت راست پیج اینستاگرام شما که به شکل ♥ می باشد ، ریز به ریز فعالیت های بازاریابان ما و تبلیغات روی پیج های با کیفیت موضوعی را روی پیج اینستاگرام شما نشان می دهد. این مهم هر گونه سو استفاده از قبیل فالوور فیک ، فالوور غیر فعال ایرانی ، ویو فیک و یا درصدی فیک و خیلی از کلاه برداری هایی که سایر روشهای تبلیغات اینستاگرامی در کشور به وجود آورده را شفافیت بخشیده و این قبیل مسائل را به کل ریشه کن می کند.

نرخ بسیار مناسب به نسبت میزان بازدهی

افزایش فالوور اینستاگرام با تبلیغات روی پیج های میلیونی یا بزرگ هم موضوع اینستاگرام که ( آن هم بر فرض تشخیص واقعی بودن فالوور ها و فیک نبودن پیج های بزرگی که این روزها ترفند های بسیار زیادی به کار می برند و حتی به ظاهر لایک بالا دارند ، اما میزان کامنت واقعی زیر پست های آنها نشان از فیک بودن دارد و این پیج ها به هیچ عنوان مورد تایید ایران تبلیغ نیستند و جایی در کمپین های ما ندارند ) هزینه بسیار زیادی دارد و میزان بازدهی در صورت عمومی نبودن خدمات پیجی که تبلیغ می شود به صورت وحشتناک پایین می باشد.

سایر روشهای خرید فالوور اینستاگرام یا خرید لایک اینستاگرام و خرید کامنت اینستاگرام با نرم افزارهای گوناگون موجود در بازار اندروید ، حتی در صورت ایرانی بودن فالوور ها با روشهای سکه ای و خرید سکه نیز شاید به ظاهر قیمت مناسب داشته باشند ولی همین فالوور های ایرانی اینستاگرام نیز فعال نیستند و فقط به قصد سکه به پیج شما اضافه شدند ! پس عملا تمامی روشهای خرید فالوور و نرم افزاری و خودکار کاملا بی استفاده و همان افزایش فالوور فیک می باشد.

هزینه خدمات بسته طلایی سئو اینستاگرام به صورت ماهانه می باشد که این هزینه با توجه به بازاریابی ۲۴ ساعته توسط بازاریابان و پشتیبانی توسط پیجهای هم موضوع بسیار و بسیار زیاد به صرفه می باشد. حتی اگر موضوعیت پیج شما جنبه عمومی و محصول دارد برای تبلیغات اینستاگرام خود همین الان بسته طلایی سئو اینستاگرام را سفارش دهید.  همچنین جهت مشاوره بیشتر با پشتیبانی سایت از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.

بسته طلایی سئو اینستاگرام

با کیفیت ترین متد تبلیغات در اینستاگرام اختصاصی ایران تبلیغ

معادل سه میلیون و سیصد هزار تومان ماهانه

۲) تبلیغات در اینستاگرام روی پیج های پر بازده و عمومی

اگر پیج اینستاگرام شما عمومیت کامل دارد و یا محصول شما برای تمامی اقشار جامعه نیاز می باشد ، ما در ایران تبلیغ با میانگین ۶۰% در هزینه تبلیغاتی شما در پیج های بزرگ اینستاگرام صرفه جویی ایجاد کردیم ! تبلیغات در اینستاگرام به شکل عمومی در ایران تبلیغ یک سامانه برد – برد برای مشتری ( تبلیغ دهنده عمومی ) و صاحبان پیج های اینستاگرامی ( ادمین های تبلیغ کننده ) می باشد. با تیراژ تبلیغاتی کاهش هزینه تبلیغات برای تبلیغ دهنده در کمپین تبلیغاتی اینستاگرامی ایران تبلیغ باعث دستیابی به پایین ترین نرخ تبلیغ در اینستاگرام به شکل عمومی در کشور شده است ، از طرفی با توجه به تعداد و توالی تبلیغات بالاترین نرخ کسب درامد از اینستاگرام در دست پیج های شرکت کننده در کمپین ایران تبلیغ می باشد. لازم به ذکر است این متد تبلیغات برای فروشگاه های بزرگ و برند های برتر ایران که خدمات و محصولات فراگیر دارند مفید می باشد. البته بسته طلایی سئو اینستاگرام برای پیج های عمومی نیز لازم و تاثیرات فراوانی دارد که در بالا مشروح بیان شد.

طرح اول

۵۰ هزار بازدید

معادل پانصد و پنجاه هزار تومان

بدون تخفیف

طرح دوم

۳۰۰ هزار بازدید

سه میلیون و سیصد هزار تومان

تخفیف ۵ درصدی

طرح سوم

۶۰۰ هزار بازدید

شش میلیون و ششصد هزار تومان

تخفیف ۱۰ درصدی

۱- خدمات بازدیدی تبلیغ در پیج های پربازده اینستاگرام در ایران تبلیغ با تعهد رسمی و قرارداد قانونی انجام می گیرد ، لذا پس از ثبت سفارش دانلود قرار داد تبلیغاتی اینستاگرامی زیر و با ارسال آن به ایمیل irantableegh@gmail.com سفارش تبلیغات اینستاگرامی نهایی می گردد.

 

۲- نرخ های تبلیغات بازدیدی اینستاگرام گاها با توجه به مراسم ها و تعطیلات کشوری کاهش می یابد که در باشگاه مشتریان ایران تبلیغ اطلاع رسانی می شود. پس از پرداخت و ثبت تبلیغات به هیچ عنوان امکان کنسلی طبق قوانین نیست. در انتخاب پلان خود دقت فرمایید.

۳- سایر روشها مانند خرید فالوور اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام را به شما پیشنهاد نمی دهیم ! استفاده از مداوم از بسته طلایی سئوی اینستاگرام در کنار تبلیغات در پیج های پر بازده اینستاگرام بیشنه بازدهی را برای شما با ارمغان خواهد آورد.

۴- مزیت هر دو روش تبلیغات بازدیدی در پیج های پر بازده اینستاگرام و بسته طلایی سئو اینستاگرام بستن دست هر واسطه و تمام کلاه برداری ها و فالوورهای فیک در سایر روشها مانند خرید پیج اینستاگرام ، کافه اینستاگرام ، فالوور بگیر اینستاگرام و ربات های افزایش لایک اینستاگرام و سایر روشها می باشد.

۵- ادمینها و صاحبان پیج ها با مراجعه به صفحه کسب درامد از اینستاگرام می توانند نسبت به ثبت پیج اینستاگرامی خود اقدام کرده و عضو کمپین بزرک تبلیغ کنندگان ایران تبلیغ شوند.

۳) مدیریت محتوای هدفمند پیج اینستاگرام

مخصوص سفارش دهندگان بسته طلایی سئو اینستاگرام و یا استفاده کنندگان بسته های بازدیدی تبلیغات در پیج های پر بازده اینستاگرام ، خدمات مدیریت و تامین مطالب پیج اینستاگرام توسط تیم تامین محتوای مجموعه ایران تبلیغ انجام می پذیرد. در صورت نیاز عکاس حرفه ای نیز در اختیار می باشد. کلیه پست های طبق استاندارد های به روز شده اینستاگرام و شکل صحیح الگوریتم اینستاگرام و رفتارشناسی به سمت بازار هدف می باشد. پیشنهاد ما مدیریت و تامین محتوای مطالب توسط تیم تامین محتوای ایران تبلیغ می باشد. تخصص و تجربه چند ساله و برند های کار شده گویای رشد درصد ضریب موفقیت به سمت اهداف در صورت تامین محتوا توسط ایران تبلیغ می باشد.

مدیریت و تامین محتوای هدفمند پیج اینستاگرام

کاملا هدفمند به سمت بازار هدف با رعایت الگوریتم ساجست

معادل ۸۰۰ هزار تومان ماهانه

۴) طراحی پیج استاندارد اینستاگرام و بنر های تبلیغاتی

کسب و کار هایی که تا به حال اقدام به تاسیس پیج اینستاگرام ننموده اند و حال که از قدرت تاثیر دیجیتال مارکتینگ اطلاع پیدا کرده و تصمیم به آغاز توسعه از طریق پیج اینستاگرام دارند و یا تصمیم به آغاز تبلیغات در اینستاگرام با متد بسته طلایی سئو اینستاگرام و یا تبلیغات در پیج های پر بازده اینستاگرام را دارند ، مجموعه ایران تبلیغ با رعایت تمامی استاندارد های تعریف شده و تخصص و تجربه چندین ساله خود اقدام به طراحی پیج اینستاگرامی با ۱۵ پست آماده و جهت دار به سمت بازار هدف می نماید. همچنین هزینه طراحی بنر ( کلیپ ۱ دقیقه ای ) تبلیغات اینستاگرامی اختصاصی با در نظر گیری روانشناسی جذب مخاطب با پایین ترین نرخ ثانیه ای در کشور ( حقیقتا قابل قیاس ) قابل دسترس و سفارش می باشد.

طراحی بنر اینستاگرامی

طراحی کلیپ ۱ دقیقه ای با رعایت تمام اصول جذب و روانشناسی

هر کلیپ بنر معادل ۲۵۰ هزار تومان

طراحی پیج اینستاگرامی

بهینه سازی شده ، استاندارد و کارا

معادل ۸۰۰ هزار تومان

۵) نکات اضافی و خدمات رایگان تبلیغات در اینستاگرام

از اینکه به ایران تبلیغ به عنوان حامی شما در بخش تبلیغات در اینستاگرام پیوستنید کمال تشکر را داریم. کلیه خدمات تبلیغ در اینستاگرام به روشهای افزایش فالوور اینستاگرام یا فروش لایک اینستاگرام به منظور بهسازی هزینه تبلیغات اینستاگرام در ایران تبلیغ دنبال می شود. اگر شما هم هنوز بین تنوع تعرفه تبلیغات در اینستاگرام آن هم خرید فالوور اینستاگرام و افزایش فالوور یا خرید پیج اینستاگرام یا برترین روشهای تبلیغ پیج اینستاگرام و زیاد شدن فالوور در اینستاگرام تصمیم نهایی را نگرفتید ، مشاورین ما در خدمت شما هستند. قیمت تبلیغات در اینستاگرام یا ارزش گذاری فروش پیج اینستاگرام و بالا بردن فالوور در اینستاگرام و بررسی تمام زوایا در تخصص مشاورین ایران تبلیغ می باشد. افزایش فالوور و خرید فالوور برای اینستاگرام نیازمند قدرت زیاد و تجربه کافی می باشد. تجربه ایران تبلیغ و کار با برندهای بزرگ در اختیار شماست.

تبلیغات در اینستاگرام , فروش پیج اینستاگرام , کافه اینستاگرام , فالوئر بگیر اینستاگرام

تحلیل تبلیغ در اینستاگرام : 

کانال تلگرام ایران تبلیغ را از اینجا  دنبال کنید ! شما با عضویت در کانال تلگرام ایران تبلیغ جدا از مباحث لایک و فالوور رایگان اینستاگرام نکاتی را در می یابید که قطعا برای شما جذاب می باشد. همچنین پیج اینستاگرام ایران تبلیغ با انعکاس مفیدترین و به روزترین نکات تبلیغات اینستاگرام تا حد توان روشنای راه می باشد. بررسی بهسازی هزینه تبلیغات در اینستاگرام ، تشخیص فالوور فیک اینستاگرام ، تحلیل بزرگترین پیج های اینستاگرام و تمام نکات خرید فالوور و آموزش تبلیغات در اینستاگرام در کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی ما به روز می باشد.

تازه های کسب درآمد از اینستاگرام : 

همچنین کلیه نکات کسب درآمد از اینستاگرام ، ارتقای کسب درآمد در اینستاگرام ، ثبت پیج در اینستاگرام و کلیه روشهای برنامه لایک اینستاگرام ، زیاد کردن فالوور در اینستاگرام با جهت دهی علاقه مندی فالوور و روشنگری ربات لایک اینستاگرام و ده ها ترفند تبلیغات اینستاگرام رایگان در قسمت اخبار ایران تبلیغ در دسترس می باشد. برنامه افزایش لایک در اینستاگرام  و نرم افزارهای در این راستا که تا فالوور محدود کار می کنند کاملا شفاف شرح داده می شود و تا حد توان جلوی کلاه برداری های مجازی را گرفته ایم.

آخرین مطالب آگهی در اینستاگرام : 

آگهی در اینستاگرام از ابتدا تا انتها ، برنامه اینستا لایک ، معیارهای خرید پیج اینستاگرام ارزان ، آخرین اخبار ربات افزایش فالوور اینستاگرام برای افزایش فالوور در اینستاگرام و بالا بردن لایک برای اینستاگرام به جهت دریافت فالوور واقعی اینستاگرام در قسمت مطالب تبلیغ در اینستاگرام منتشر می شود.

تبلیغات گسترده در اینستاگرام : 

تبلیغات گسترده در اینستاگرام به سبک تبلیغات بازدیدی اینستاگرام در پیج های مهم اینستاگرام و تعیین تعرفه تبلیغات به پایینترین نرخ در کشور نیازمند بررسی و تحلیل تمام پیج های تبلیغ دهنده دارد. با توجه به نرخ تبلیغات در اینستاگرام به پیجها با بالا بردن فالوور پیج بدون کیفیت با فالوور فیک اینستاگرام صحیح نمی باشد و اینگونه پیج ها جایی در تبلیغات اینستاگرام ایران تبلیغ ندارند.

ارسال تبلیغات در اینستاگرام : 

بالا بردن فالوور پیج اینستاگرام و افزایش فالوور واقعی و علاقه مندی اعضای پیج اینستاگرام با تبلیغات انبوه پدیدار می شود. افزایش لایک پیج این روزها موضوع داغ کلاه برداری برخی شرکتهای تبلیغات اینترنتی شده است. اگر بهترین سایت تبلیغات اینستاگرام هم با در اختیار گذاشتن شروع یک تبلیغات رایگان در اینستاگرام و ادامه با تعرفه های مختلف اقدام به فریب کاربر نماید ، در حقیقت خرید لایک در اینستاگرام کاری بی ارزش می باشد. دلیل آنکه برنامه برای افزایش فالوور اینستاگرام آن هم به صورت علاقه مند و مفید به واقع عملا غیر ممکن می باشد و تلگرام جلوی این موضوع را گرفته است. پنل ارسال تلگرام و تعیین تعرفه افزایش فالوور اینستاگرام با شروع افزایش رایگان فالوور در اینستاگرام یا پیج فروشی اینستاگرام نهایتا ختم به کاربر یا همان فاوور اینستاگرام علاقه مند و واسطه رشد و توسعه یک کسب و کار نمی شود. از اینکه با ایران تبلیغ هستید مفتخریم !

چنانچه هنوز سوال و ابهامی برای شما باقی مانده است ، می توانید از قسمت تماس با ما با مشاورین مجموعه ایران تبلیغ در ارتباط باشید.

  • نزدیکی به فالوور های هدفمند
  • قدرت پوشش بازار هدف
  • محبوبیت این خدمات ایران تبلیغ
  • میانگین رضایت کلی کاربر
۴.۵
درحال ارسال
امتیاز کاربر ۴ (۱ رای)
امتیاز نظرات ۰ (۰ بازدید مجدد)
اشتراک گذاری