خانه / تبلیغات در گوگل / ویژگی های منحصر به فرد تبلیغات در گوگل باسایر تبلیغات

ویژگی های منحصر به فرد تبلیغات در گوگل باسایر تبلیغات

معرفی تبلیغات در گوگل

یکی از مهمترین فاکتورهای مهم در تجارت تبلیغات در گوگل می باشد. از آنجایی که یکی از بهترین روشهای تبلیغ، تبلیغ در موتور جستجوگر گوگل (google adwords) می باشد، با توجه به بازدید صدها میلیونی ازسایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل (google adwords) در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید; و به صورت کاملا هدفمند و با کمترین هزینه، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند.

این فرایند موجب بهبود رتبه سایت شما در گوگل می‌شود; رایان هاست با تجربه ۱۱ ساله در امر تبلیغ در گوگل و دارا بودن مدرک رسمی تبلیغات در گوگل و با کادر مجرب سالهاست; که این خدمات را بگونه ای حرفه ای و هوشمند در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد; و تعداد مشتریان این شرکت در حال حاضر از مرز ۱۴۰۰۰ شرکت عبور نموده; و این شرکتها و موسسات همواره با توجه به گسترش فعالیت سرآمد بازار رقابتی خود می‌باشند.

مزایای تبلیغات در گوگل

ادوردز ( Adwords ) سیستم تبلیغات در گوگل است; که با آن می توانید به راحتی و به سرعت برای کالا، خدمات و یا اطلاعات خود کمپین ایجاد کنیدو آن را به تمامی افرادی که به دنبال محصول و یا خدمات شما می گردند، نمایش دهید.

به کمک گوگل ادوردز ( Google Adwords ) می توانید تبلیغات ساخته شده ;توسط خودتان را در صفحات نمایش جستجوی گوگل; و یا شبکه بزرگ تبلیغاتی گوگل نمایش دهید.

تبلیغات در گوگل

به عبارت دیگر، گوگل ادوردز ابزاری است; برای نمایش تبلیغات شما فقط برای افرادی که در جستجوی آن هستند. زمانی که جستجو کننده یکی از کلمات کلیدی شما را جستجو می کند; در صفحات نمایش جستجوی گوگل، تبلیغات گوگلی (Google Adwords) شما متمایز از رقبا نمایش داده می شود.

روش تبلیغ و هزینه تبلیغات در گوگل

 

با این روش، تبلیغات در گوگل  شما فقط برای کسانی نشان داده می شود; که به دنبال محصولات و یا خدمات شما می باشند. مثلا اگر کاربری عبارت “ نرم افزار حسابداری ” را در قسمت جستجوی گوگل وارد کند ;گوگل نتایج متعددی که مرتبط با نرم افزار حسابداری است را در صفحه نتایج جستجو به کاربر نمایش می دهد; و علاوه بر این نتایج در قسمت بالای صفحه ( بالاتر از نتایج جستجوی معمولی در نوار زردرنگ و متمایز ) تبلیغات ادوردز را نمایش می دهد.

در روش های معمول تبلیغ، مثلا بیلبورد ، روزنامه ، تلوزیون و تمام روش های مشابه دیگر; شما یک جا و بدون در نظر داشتن میزان سود مجبور به پرداخت هزینه می باشید;اما در Google Adwords شما فقط به ازای کاربرانی که به دنبال محصول و یا خدمات شما می گردند; هزینه پرداخت می نمایید.

هزینه تبلیغات در گوگل بسیار جزئی و در حد ۱ سنت به ازای هر کاربر مرتبط می باشد; در صورتی که در روش های معمول شما باید میلیون ها تومان هزینه نمایید تا بتوانید تعداد مشتری جذب نمایید;  در تبلیغ در گوگل مدت نمایش تبلیغ و تعداد نمایش آن کاملا رایگان بوده و تنها به ازای کلیک و ورود کاربر شما پرداخت خواهید نمود.

در سیستم گوگل عملا امکان تقلب و انجام تعداد زیادی کلیک بر روی تبلیغ وجود ندارد; و شما تنها به ازای کاربر مرتبط و مناسب هزینه پرداخت می نمایید; به عبارتی مهمترین مزیت تبلیغ در گوگل این است; که شما مستقیما با کسانی مخاطب خواهید بود; که واقعا میتوانند مشتری و یا کاربر شما باشند.

 

 

برای تبلیغ در گوگل نیز می توانید ازتیم حرفه ای ما تماس حاصل فرمایید. تبلیغات شما را در کمترین هزینه و با کیفیت ترین تبلیغ عرضه خواهیم کرد.

 

 

 

 

منبع : ارت کلیک

  امتیاز به این نگارش از ایران تبلیغ
اشتراک گذاری

درباره ی افق وب

همچنین ببینید

رابط کاربری گوگل ادوردز

ویژگی‌هایی که در رابط کاربری گوگل ادوردز جدید وجود دارند

با اینکه رابط کاربری گوگل ادوردز (یا New Adwords Experience)، هنوز با ویژگی‌های رابط فعلی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *